Меморіал Ернеста Юста 2024



М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
1 ФК "Рух U-19" Львів 3 3 0 0 15:2 13 9
2 ФК "Новий Розділ" 3 2 0 1 12:5 7 6
3 "Фенікс" Підмонастир 3 1 0 2 6:8 -2 3
4 ФК "Шахтар" Червоноград 3 0 0 3 3:21 -18 0
М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
1 ФК "Рух-2" Львів 2 2 0 0 9:1 8 6
2 "Легінь" Брюховичі 3 1 1 1 5:5 0 4
3 ФК "Жовква" 3 1 1 1 6:10 -4 4
4 ФК "Поділля" (Великоберезовицька ТГ) 2 0 0 2 2:6 -4 0
М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
1 "Юність" Верхня Білка/Куликів 2 2 0 0 7:2 5 6
2 ФК "Blago-Юність" Верхня 2 0 2 0 3:3 0 2
3 ЛСТМ "Луцьксантехмонтаж №536" Луцьк 3 0 2 1 4:7 -3 2
4 ФК "Покрова" Львів 3 0 2 1 3:5 -2 2
М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
1 ФК "Рух-3" Львів 2 2 0 0 9:0 9 6
2 ФК "Миколаїв" 2 1 1 0 7:3 4 4
3 ФК "Олесько" 3 1 1 1 5:7 -2 4
4 "Турбо" Березів 3 0 0 3 3:14 -11 0
М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
1 ФК "П'ятничани" 2 2 0 0 6:0 6 6
2 ФК "Легіон" Стільсько 3 1 1 1 11:3 8 4
3 МФК "Галичина" Дрогобич 2 1 1 0 6:3 3 4
4 ФК "Штурм" Дуліби/Грабовець 3 0 0 3 3:20 -17 0
М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
1 "Темп" Відники 2 2 0 0 7:0 7 6
2 "Рух-Збірна" Репехів 3 1 1 1 6:8 -2 4
3 "Січ" Заболотці 2 1 0 1 6:6 0 3
4 СК "Воля" Братковичі 3 0 1 2 6:11 -5 1
М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
1 ФК "Мостиська" 3 3 0 0 10:2 8 9
2 "Колос" Городок 3 2 0 1 11:3 8 6
3 СФК "Муроване" 3 1 0 2 6:9 -3 3
4 "Юність-2" Верхня Білка 3 0 0 3 2:15 -13 0
М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
1 СК "Нафтовик" Борислав 3 2 0 1 6:2 4 6
2 ФК "Січ" Добряни 3 2 0 1 5:4 1 6
3 "Темп" Гірське 3 2 0 1 6:6 0 6
4 ФК "Троянда" Ходорів 3 0 0 3 5:10 -5 0
М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
1 "Датський текстиль" Сокаль 3 3 0 0 8:4 4 9
2 "Сокіл" В.Глібовичі 3 1 1 1 4:5 -1 4
3 ФК "Давидів" 3 1 0 2 3:4 -1 3
4 ФСК "Самбір" 3 0 1 2 5:7 -2 1
М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
1 "Гірник" Новояворівськ 3 2 1 0 10:3 7 7
2 "УФК Карпати U-17" Львів 3 1 1 1 8:5 3 4
3 "Скала" Вільховець 3 0 3 0 4:4 0 3
4 ФК "Старий Самбір" 3 0 1 2 1:11 -10 1
М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
1 "Корміл" Яворів 3 3 0 0 15:1 14 9
2 ФК "Львів U-19" 3 2 0 1 4:3 1 6
3 "Босота" Чорнушовичі 3 1 0 2 5:9 -4 3
4 "Стріла" Підгородище 3 0 0 3 2:13 -11 0
М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
1 ЛСК "Погонь" Львів 3 1 2 0 6:4 2 5
2 "Карпати-Кам'янка" Кам'янка-Бузька 3 1 1 1 9:7 2 4
3 ФК "Дубляни" 3 1 1 1 4:6 -2 4
4 "Берізка" Підберізці 3 1 0 2 4:6 -2 3
М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
1 СКК "Крупсько" Крупське 3 2 1 0 15:9 6 7
2 ФК "Ватра" Пикуловичі 3 1 1 1 10:10 0 4
3 "Зоря-Дністер" Хлопчиці/Долобів 3 1 1 1 10:14 -4 4
4 "Рух U-17" Винники 3 0 1 2 9:11 -2 1
М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
1 ФК "Юність" Запитів 3 3 0 0 8:3 5 9
2 ФК "Мостиська-2" 3 1 1 1 5:6 -1 4
3 КЗ ДЮСШ "Карпати" Львів 3 1 0 2 7:6 1 3
4 ФК "Львів U-17" 3 0 1 2 3:8 -5 1

1 тур
20-01-2024
events.png 13:00
ФК "Львів U-17" -
ФК "Мостиська-2"
 1 - 1    Стадіон: "Сокіл", м. Львів
events.png 17:00
КЗ ДЮСШ "Карпати" Львів -
ФК "Юність" Запитів
 1 - 2    Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
21-01-2024
events.png 11:00
"Рух U-17" Винники -
ФК "Ватра" Пикуловичі
 2 - 3    Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 12:00
"Скала" Вільховець -
"УФК Карпати U-17" Львів
 2 - 2    Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
events.png 14:00
"Темп" Відники -
"Рух-Збірна" Репехів
 3 - 0    Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
events.png 16:00
ФК "Рух U-19" Львів -
ФК "Новий Розділ"
 4 - 0    Стадіон: Академія "Руху", Винники
events.png 16:00
ФК "Дубляни" -
"Карпати-Кам'янка" Кам'янка-Бузька
 0 - 5    Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
27-01-2024
events.png 12:00
ФСК "Самбір" -
ФК "Давидів"
 2 - 3    Стадіон: Боско-Арена, м. Львів
events.png 13:00
ФК "Штурм" Дуліби/Грабовець -
ФК "Легіон" Стільсько
 1 - 10    Стадіон: "Арена-Довге"
events.png 13:15
ФК "Рух-3" Львів -
"Турбо" Березів
 6 - 0    Стадіон: Академія "Руху", Винники
events.png 14:00
ФК "Львів U-19" -
"Стріла" Підгородище
 3 - 0    Стадіон: "Сокіл", м. Львів
events.png 15:00
СКК "Крупсько" Крупське -
"Зоря-Дністер" Хлопчиці/Долобів
 7 - 2    Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 16:00
"Гірник" Новояворівськ -
ФК "Старий Самбір"
 6 - 0    Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
events.png 18:00
"Колос" Городок -
СФК "Муроване"
 3 - 1    Стадіон: "Сокіл", м. Львів
28-01-2024
events.png 13:00
ФК "Мостиська" -
"Юність-2" Верхня Білка
 4 - 0    Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 13:00
"Темп" Гірське -
ФК "Троянда" Ходорів
 4 - 2    Стадіон: "Арена-Довге"
events.png 14:00
"Легінь" Брюховичі -
ФК "Поділля" (Великоберезовицька ТГ)
 3 - 0    Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
events.png 15:00
СК "Воля" Братковичі -
"Січ" Заболотці
 3 - 4    Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 16:00
"Датський текстиль" Сокаль -
"Сокіл" В.Глібовичі
 4 - 2    Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
events.png 18:00
ЛСК "Погонь" Львів -
"Берізка" Підберізці
 2 - 0    Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
03-02-2024
events.png 15:00
ФК "Покрова" Львів -
ЛСТМ "Луцьксантехмонтаж №536" Луцьк
 1 - 1    Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
11-02-2024
events.png 15:00
СК "Нафтовик" Борислав -
ФК "Січ" Добряни
 0 - 1    Стадіон: "Арена-Довге"
14-02-2024
events.png 20:15
ФК "Миколаїв" -
ФК "Олесько"
 2 - 2   
17-02-2024
events.png 12:00
ФК "Рух-2" Львів -
ФК "Жовква"
 6 - 1    Стадіон: Академія "Руху", Винники
18-02-2024
events.png 14:00
"Фенікс" Підмонастир -
ФК "Шахтар" Червоноград
 5 - 1    Стадіон: "Сокіл", м. Львів
events.png 18:00
"Корміл" Яворів -
"Босота" Чорнушовичі
 6 - 1    Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
25-02-2024
  13:00
"Юність" Верхня Білка/Куликів -
ФК "Blago-Юність" Верхня
 _ - _   
  13:00
ФК "П'ятничани" -
МФК "Галичина" Дрогобич
 _ - _   
2 тур
27-01-2024
events.png 16:00
ФК "Рух U-19" Львів -
ФК "Шахтар" Червоноград
 6 - 1    Стадіон: Академія "Руху", Винники
events.png 18:00
КЗ ДЮСШ "Карпати" Львів -
ФК "Мостиська-2"
 2 - 4    Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
03-02-2024
events.png 12:00
ФК "Львів U-17" -
ФК "Юність" Запитів
 2 - 3    Стадіон: "Сокіл", м. Львів
events.png 13:00
ФК "П'ятничани" -
ФК "Легіон" Стільсько
 1 - 0    Стадіон: "Арена-Довге"
events.png 13:00
"Рух U-17" Винники -
"Зоря-Дністер" Хлопчиці/Долобів
 3 - 4    Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 15:00
ФК "Львів U-19" -
"Корміл" Яворів
 0 - 3    Стадіон: "Сокіл", м. Львів
events.png 19:00
"Колос" Городок -
ФК "Мостиська"
 1 - 2    Стадіон: "Сокіл", м. Львів
events.png 19:00
"Датський текстиль" Сокаль -
ФК "Давидів"
 1 - 0    Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
04-02-2024
events.png 12:00
ФК "Олесько" -
"Турбо" Березів
 3 - 2    Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 12:00
СК "Воля" Братковичі -
"Рух-Збірна" Репехів
 3 - 3    Стадіон: Боско-Арена, м. Львів
events.png 12:30
ЛСК "Погонь" Львів -
ФК "Дубляни"
 1 - 1    Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
events.png 13:00
"Темп" Гірське -
ФК "Січ" Добряни
 2 - 1    Стадіон: "Арена-Довге"
  14:00
"Скала" Вільховець -
ФК "Старий Самбір"
 0 - 0    Стадіон: "Сокіл", м. Львів
events.png 14:00
"Босота" Чорнушовичі -
"Стріла" Підгородище
 4 - 2    Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 14:30
"Легінь" Брюховичі -
ФК "Жовква"
 2 - 2    Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
events.png 15:00
СК "Нафтовик" Борислав -
ФК "Троянда" Ходорів
 3 - 1    Стадіон: "Арена-Довге"
events.png 16:00
ФСК "Самбір" -
"Сокіл" В.Глібовичі
 1 - 1    Стадіон: "Сокіл", м. Львів
events.png 16:30
"Карпати-Кам'янка" Кам'янка-Бузька -
"Берізка" Підберізці
 1 - 4    Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
events.png 18:00
СКК "Крупсько" Крупське -
ФК "Ватра" Пикуловичі
 4 - 3    Стадіон: "Сокіл", м. Львів
events.png 18:30
"Юність-2" Верхня Білка -
СФК "Муроване"
 2 - 4    Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
10-02-2024
events.png 15:00
ФК "Blago-Юність" Верхня -
ЛСТМ "Луцьксантехмонтаж №536" Луцьк
 2 - 2    Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 18:00
ФК "Новий Розділ" -
"Фенікс" Підмонастир
 2 - 0    Стадіон: "Сокіл", м. Львів
11-02-2024
events.png 12:30
"УФК Карпати U-17" Львів -
"Гірник" Новояворівськ
 1 - 2    Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
17-02-2024
events.png 12:00
МФК "Галичина" Дрогобич -
ФК "Штурм" Дуліби/Грабовець
 5 - 2    Стадіон: "Арена-Довге"
21-02-2024
events.png 14:00
"Юність" Верхня Білка/Куликів -
ФК "Покрова" Львів
 3 - 1    Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
25-02-2024
  13:00
ФК "Рух-2" Львів -
ФК "Поділля" (Великоберезовицька ТГ)
 _ - _   
  13:00
ФК "Рух-3" Львів -
ФК "Миколаїв"
 _ - _   
  13:00
"Темп" Відники -
"Січ" Заболотці
 _ - _   
3 тур
03-02-2024
events.png 17:00
ФК "Новий Розділ" -
ФК "Шахтар" Червоноград
 10 - 1    Стадіон: "Сокіл", м. Львів
07-02-2024
events.png 18:00
ФК "Рух U-19" Львів -
"Фенікс" Підмонастир
 5 - 1    Стадіон: Академія "Руху", Винники
10-02-2024
events.png 12:00
КЗ ДЮСШ "Карпати" Львів -
ФК "Львів U-17"
 4 - 0    Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
events.png 12:00
ФК "Рух-2" Львів -
"Легінь" Брюховичі
 3 - 0    Стадіон: Академія "Руху", Винники
events.png 13:00
МФК "Галичина" Дрогобич -
ФК "Легіон" Стільсько
 1 - 1    Стадіон: "Арена-Довге"
events.png 16:00
ФК "Львів U-19" -
"Босота" Чорнушовичі
 1 - 0    Стадіон: "Сокіл", м. Львів
events.png 16:00
"Корміл" Яворів -
"Стріла" Підгородище
 6 - 0    Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
events.png 18:00
ФК "Юність" Запитів -
ФК "Мостиська-2"
 3 - 0    Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
11-02-2024
events.png 11:00
ФСК "Самбір" -
"Датський текстиль" Сокаль
 2 - 3    Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 13:00
ФК "Жовква" -
ФК "Поділля" (Великоберезовицька ТГ)
 3 - 2    Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 13:00
ФК "П'ятничани" -
ФК "Штурм" Дуліби/Грабовець
 5 - 0    Стадіон: "Арена-Довге"
events.png 14:30
"Сокіл" В.Глібовичі -
ФК "Давидів"
 1 - 0    Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
events.png 15:00
"Берізка" Підберізці -
ФК "Дубляни"
 0 - 3    Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 16:00
"Колос" Городок -
"Юність-2" Верхня Білка
 7 - 0    Стадіон: "Сокіл", м. Львів
events.png 16:30
ФК "Миколаїв" -
"Турбо" Березів
 5 - 1    Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
17-02-2024
events.png 12:00
"Рух U-17" Винники -
СКК "Крупсько" Крупське
 4 - 4    Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 14:00
"Юність" Верхня Білка/Куликів -
ЛСТМ "Луцьксантехмонтаж №536" Луцьк
 4 - 1    Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 16:00
"УФК Карпати U-17" Львів -
ФК "Старий Самбір"
 5 - 1    Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
events.png 18:30
ФК "Мостиська" -
СФК "Муроване"
 4 - 1    Стадіон: "Сокіл", м. Львів
18-02-2024
events.png 10:00
ФК "Рух-3" Львів -
ФК "Олесько"
 3 - 0    Стадіон: Академія "Руху", Винники
events.png 11:00
ФК "Blago-Юність" Верхня -
ФК "Покрова" Львів
 1 - 1    Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 13:00
"Гірник" Новояворівськ -
"Скала" Вільховець
 2 - 2    Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 14:00
"Темп" Відники -
СК "Воля" Братковичі
 4 - 0    Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
events.png 14:00
ФК "Січ" Добряни -
ФК "Троянда" Ходорів
 3 - 2    Стадіон: "Арена-Довге"
events.png 15:00
"Січ" Заболотці -
"Рух-Збірна" Репехів
 2 - 3    Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 16:00
СК "Нафтовик" Борислав -
"Темп" Гірське
 3 - 0    Стадіон: "Арена-Довге"
events.png 16:00
ЛСК "Погонь" Львів -
"Карпати-Кам'янка" Кам'янка-Бузька
 3 - 3    Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
events.png 18:00
ФК "Ватра" Пикуловичі -
"Зоря-Дністер" Хлопчиці/Долобів
 4 - 4    Стадіон: "Сокіл", м. Львів

© 2021 ГС Асоціація футболу Червоноградського району