Головна
Вища ліга
Календар
Події
Турнірна таблиця
Тільки календар
Команди
Матриця
Перша ліга
Календар
Події
Тільки календар
Кубки
Кубок Весни
Кубок Незалежності
Кубок Героїв
Область
Меморіал Юста
Таблиці
Кубок Мікльоша
Кубок Весни
Прем'єр-ліга
Перша ліга
Друга ліга
Третя ліга
Друга/третя ліга
Бомбардири
Кубок області
Футзал
Вища ліга
Перша ліга
Кубок
Табло результатів
Сьогодні
1 ліга Л/о
М
Команда
І
О
1
Городок
4
9
2
Олесько
4
8
3
ДТ Сокаль
4
7
4
Жовква
4
6
5
Березів
4
5
6
Н.Розділ
3
4
7
Шахтар Ч
3
4
8
Жидачів
4
4
9
Чорнушовичі
3
3
10
"Богун"
3
3
11
Братковичі
4
1
Показати повну таблицю
3 ліга Л/о, гр. 1
М
Команда
І
О
1
Дубляни-ФК
2
6
2
Пикуловичі
3
6
3
Лопатин
2
4
4
Кам'янка-2
2
4
5
Борщовичі
2
3
6
Н.Яричів
0
0
7
Буськ
1
0
8
Ямпіль
1
0
9
Добротвір
3
0
Показати повну таблицю
3 ліга Л/о, гр. 2
М
Команда
І
О
1
Малехів
3
9
2
Репехів
2
6
3
Білка
3
4
4
Радехів
1
3
5
Підбірці
2
1
6
Гірник
1
0
7
Мостиська-2
1
0
8
Сокільники
1
0
9
Універ
2
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 1
М
Команда
І
РМ
О
1
В.Мости
2
1
4
2
Боянець
2
1
4
3
Пристань
2
-2
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 2
М
Команда
І
РМ
О
1
Карів
3
5
9
2
Хлівчани
3
3
6
3
Домашів
3
-1
3
4
Діброва
3
-7
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 3
М
Команда
І
РМ
О
1
Тартаків
3
1
6
2
Фусів/Торки
3
2
6
3
Горбків
3
0
4
4
Свитазів
3
-3
1
Показати повну таблицю
Весни, гр. 4
М
Команда
І
О
1
Павлів
3
7
2
Тетевчиці
3
6
3
Бабичі
3
4
4
Станин
3
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 5
М
Команда
І
РМ
О
1
Сілець
2
1
4
2
Соснівка
2
0
3
3
Межиріччя
2
-1
1
Показати повну таблицю
Весни, гр. 6
М
Команда
І
РМ
О
1
Гірник
3
16
9
2
Жвирка
3
4
6
3
Жужеляни
3
-1
3
4
Добрячин
3
-19
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 7
М
Команда
І
РМ
О
1
Яструбичі
2
5
6
2
Волсвин
2
1
3
3
Гірник-2
2
-6
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 8
М
Команда
І
РМ
О
1
Березівка
2
4
3
2
Барилів
2
-1
3
3
Миколаїв
2
-3
3
Показати повну таблицю
Вища ліга, бомбардири
Гол
М
Гравець
Команда
1
Божик О.
ВМос
22
2
Шокало Т.
Прис
14
3
Лозовий А.
Сілц
11
-
Діденко М.
Гірн
11
-
Крупник В.
Тетв
11
Повна таблиця
Графічна діаграма - ФК "Боянець" - Товариські матчі 2024
Команди:
Вибери команду
ФК "Вікторія" Волсвин
ФСК "Стенятин"
ФК "Воля" Горбків
ФК "Ватра" Добрячин
ФК "Куличків"
ФК "Карів"
ФСК "Межиріччя"
ФК "Сокіл" Хлівчани
ФСК "Домашів"
ФК "Белз"
ФК "Діброва"
ФК "Ера" Соснівка
ФСК "Вугільник" Гірник
СК "Свитазів"
ФСК "Рата" Великі Мости
ФК "Прибужжя" Яструбичі
ФСК "Тартаків"
СК "Воля" Поториця
СК "Легенда" Сілець
"Датський текстиль" Сокаль
ФК "Шахтар" Червоноград
ФСК "Буг" Жвирка
ФК "Пристань"
"Датський текстиль" (юн.) Сокаль
"Легінь" Брюховичі
ФК "Шахтар" Острів
"Радехівщина ОТГ"
ФК "Промінь" Тетевчиці
ФК "Соснівка"
ФК "Шахтар" (юн.) Червоноград
ФК "Качурівка-Радехів ОТГ"
ФК "Жовква"
ФК "Шахтар" Нововолинськ
ФК "Волсвин"
ФК "Geramoto" Жужеляни
ФК "Боянець"
ФК "Хуторок" Станин
ФК "Тайм" Ковель
ФК "Володимир"
Вибери команду
ФК "Вікторія" Волсвин
ФСК "Стенятин"
ФК "Воля" Горбків
ФК "Ватра" Добрячин
ФК "Куличків"
ФК "Карів"
ФСК "Межиріччя"
ФК "Сокіл" Хлівчани
ФСК "Домашів"
ФК "Белз"
ФК "Діброва"
ФК "Ера" Соснівка
ФСК "Вугільник" Гірник
СК "Свитазів"
ФСК "Рата" Великі Мости
ФК "Прибужжя" Яструбичі
ФСК "Тартаків"
СК "Воля" Поториця
СК "Легенда" Сілець
"Датський текстиль" Сокаль
ФК "Шахтар" Червоноград
ФСК "Буг" Жвирка
ФК "Пристань"
"Датський текстиль" (юн.) Сокаль
"Легінь" Брюховичі
ФК "Шахтар" Острів
"Радехівщина ОТГ"
ФК "Промінь" Тетевчиці
ФК "Соснівка"
ФК "Шахтар" (юн.) Червоноград
ФК "Качурівка-Радехів ОТГ"
ФК "Жовква"
ФК "Шахтар" Нововолинськ
ФК "Волсвин"
ФК "Geramoto" Жужеляни
ФК "Боянець"
ФК "Хуторок" Станин
ФК "Тайм" Ковель
ФК "Володимир"
Чемпіон
Ср. призер
Qualification Бр.призер
Головна
Вища ліга
Календар
Події
Турнірна таблиця
Тільки календар
Команди
Матриця
Перша ліга
Календар
Події
Тільки календар
Кубки
Кубок Весни
Кубок Незалежності
Кубок Героїв
Область
Меморіал Юста
Таблиці
Кубок Мікльоша
Кубок Весни
Прем'єр-ліга
Перша ліга
Друга ліга
Третя ліга
Друга/третя ліга
Бомбардири
Кубок області
Футзал
Вища ліга
Перша ліга
Кубок
Табло результатів
Сьогодні