ЗСУ, В.Мости

М Команда І РМ О
1 В.Мости 3 12 9
2 Пристань 3 -1 6
3 Бутини 3 -5 1
4 Куличків 3 -6 1

ПЛЛ

М Команда І О
1 Білка 24 64
2 Миколаїв 24 58
3 Підмонастир 24 55
4 Куликів 24 47
5 Стрий 24 42
6 Торчиновичі 24 41
7 Відники 24 28
8 Дрогобич 24 26
9 Погонь 24 22
10 Корміл 24 21
11 Рух-2 24 18
12 Самбір 24 17
13 ДЮШ 24 10

1 ліга, гр. А

М Команда І О
1 Яворів 18 44
2 Лео-Кераміка 18 37
3 Брюховичі 18 34
4 Червоноград 18 25
5 Новояворівськ 18 24
6 Кам'янка 18 21
7 "Богун" 18 20
8 Винники 18 20
9 Золочів 18 16
10 Н.Яричів 18 12

ПЛЛ, бомбардири

Гол
М Гравець Команда Гол
1 Балух І. Микл 22
2 Фещук М. Підм 20
3 Черепушак Ю. Стрй 15
4 Гнатів Р. Підм 13
5 Дева А. Кулк 10


Турнірна таблиця - Меморіал Ернеста Юста 2022



Група 1
М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
1 ФК "Рух U-19" Львів 3 3 0 0 26:2 24 9
2 СКК "Пісочна" 3 2 0 1 11:10 1 6
3 "Ватра" Тарасівка 3 1 0 2 6:18 -12 3
4 "Скала" Вільховець 3 0 0 3 4:17 -13 0

Група 2
М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
1 "Лео-Кераміка" Львів 3 2 1 0 8:1 7 7
2 ФК "Львів U-19" 3 2 0 1 7:2 5 6
3 "Стріла" Сулимів 3 1 1 1 2:5 -3 4
4 ФК "Дубляни" 3 0 0 3 0:9 -9 0

Група 3
М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
1 "Юність" Верхня/Нижня Білка 3 3 0 0 26:0 26 9
2 ФК "Мостиська" 2 1 0 1 4:7 -3 3
3 "Турбо" Березів 2 1 0 1 4:11 -7 3
4 "Скеля" Жовква 3 0 0 3 4:20 -16 0

Група 4
М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
1 ФК "Миколаїв" 2 2 0 0 9:0 9 6
2 "Легінь" Брюховичі 1 1 0 0 5:2 3 3
3 СКК "Острів" Чорний Острів 3 1 0 2 5:10 -5 3
4 ФК "Ямпіль" 2 0 0 2 1:8 -7 0

Група 5
М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
1 СФК "Муроване" 2 2 0 0 6:2 4 6
2 "Жупан" Винники 3 2 0 1 3:2 1 6
3 "Фенікс" Підмонастир 2 1 0 1 8:3 5 3
4 "Магнето" Запитів 3 0 0 3 3:13 -10 0

Група 6
М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
1 ФК "Куликів" 2 2 0 0 10:1 9 6
2 "Вишня" Судова Вишня 2 1 0 1 9:3 6 3
3 "Босота" Чорнушовичі 2 0 1 1 0:7 -7 1
4 "Львівська хвиля" Львів 2 0 1 1 0:8 -8 1

Група 7
М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
1 "Темп" Відники 3 3 0 0 10:1 9 9
2 "Берізка" Підберізці 3 2 0 1 6:7 -1 6
3 ФК "Топорів" 3 1 0 2 5:4 1 3
4 "Сокіл" Сокільники 3 0 0 3 3:12 -9 0

Група 8
М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
1 "Темп" Гірське 3 3 0 0 8:4 4 9
2 "Корміл" Давидів 3 2 0 1 12:5 7 6
3 "Old School" Львів 2 0 0 2 3:6 -3 0
4 "Рух-Збірна" Репехів 2 0 0 2 1:9 -8 0

Група 9
М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
1 ЛСК "Погонь" Львів 3 2 1 0 7:1 6 7
2 ФК "Жовква/Артасів" 3 1 2 0 6:3 3 5
3 "Фенікс-Стефано-2" Підмонастир 2 0 1 1 2:3 -1 1
4 ФК "Давидів" 2 0 0 2 0:8 -8 0

Група 10
М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
1 ДЮШ "Львів"/СКК "Демня" 3 3 0 0 15:0 15 9
2 "Сокіл" В.Глібовичі 3 2 0 1 7:4 3 6
3 ФСК "Вугільник" Гірник 3 1 0 2 5:10 -5 3
4 "Камула" Романів 3 0 0 3 3:16 -13 0

Група 11
М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
1 "Високий Замок" Львів 2 2 0 0 6:3 3 6
2 ЛУФК U-17 2 1 0 1 3:2 1 3
3 "Агрон" Великогаївська ОТГ 2 1 0 1 2:3 -1 3
4 "Шахтар" Червоноград 2 0 0 2 3:6 -3 0

Група 12
М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
1 ФК "Щирець" 3 2 1 0 10:7 3 7
2 ЛСТМ "Луцьксантехмонтаж №536" Луцьк 3 2 0 1 11:5 6 6
3 СК "Воля" Братковичі 3 0 2 1 8:12 -4 2
4 ДЮФК "Галичина U-19" Львів 3 0 1 2 4:9 -5 1

Група 13
М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
1 "Тандем" Жовтанці 2 2 0 0 9:2 7 6
2 ФК "Олесько" 2 1 1 0 3:2 1 4
3 "Датський текстиль" Сокаль 2 0 1 1 2:6 -4 1
4 ФСК "Яворів" 2 0 0 2 2:6 -4 0

Група 14
М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
1 ФК "П'ятничани" 3 2 0 1 9:6 3 6
2 СКК "Крупсько" Крупське 3 2 0 1 11:9 2 6
3 "Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір 2 1 0 1 4:4 0 3
4 СК "Дубляни" 2 0 0 2 4:9 -5 0

Група 15
М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
1 "Скала 1911" Стрий 2 2 0 0 8:1 7 6
2 ФК "Рудки" 2 1 0 1 3:6 -3 3
3 СОК "Пульс-Авангард" Жидачів 2 0 1 1 4:5 -1 1
4 ФК "Новий Розділ" 2 0 1 1 3:6 -3 1

Група 16
М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
1 МФК "Галичина" Дрогобич 2 2 0 0 7:2 5 6
2 СК "Нафтовик" Борислав 2 0 2 0 1:1 0 2
3 Збірна Стрілківської ТГ 2 0 1 1 3:5 -2 1
4 ФК "Ходорів/Вовчатичі" 2 0 1 1 0:3 -3 1


  Вихід в плей-оф 

І = Ігри В = Виграші Н = Нічиї П = Поразки М'ячі = М'ячі +/- = Різниця м'ячів Очки = Очки
© 2021 ГС Асоціація футболу Червоноградського району