08-05-2021
|
|
13:00
|
|
"Гірник" Новояворівськ |
| - |
|
"Новояричівська ОТГ" |
|
1 - 0 |
|
|
|
| 90+1' | В. Гридовий |
| | |
|
|
16:00
|
|
ФК "Шахтар" Червоноград |
| - |
|
ФСК "Яворів" |
|
0 - 1 |
|
|
|
| | 69' | Н. Ямборко |
| |
|
|
17:00
|
|
"Сокіл" Золочів |
| - |
|
"Легінь" Брюховичі |
|
2 - 3 |
|
|
|
| 21' | Р. Василина |
| 83' | В. Гайковий |
| | 09' | І. Яценків |
| 32' | Ю. Покладок |
| 90+1' | Р. Макаревич |
| |
|
09-05-2021
|
|
16:00
|
|
"Лео-Кераміка" Львів |
| - |
|
"Богун" Броди |
|
3 - 0 |
|
|
|
| 44' | Ю. Бердей |
| 75' | П. Чігомезу Ізбозуруйке |
| 85' | І. Азух |
| | |
|
|
16:00
|
|
СКК "Пісочна" |
| - |
|
"Газовик-Хуртовина" Комарно |
|
4 - 2 |
|
|
|
| 40' | Н. Демко |
| 51' | Ю. Сень |
| 53' | М. Лесько |
| 76' | Н. Демко |
| | 60' | В. Когут |
| 90' | Р. Саприка | (пенальті) |
| |
|
|
16:00
|
|
"Вишня" Судова Вишня |
| - |
|
СК "Дубляни" |
|
0 - 4 |
|
|
|
| | 15' | В. Сурник |
| 18' | О. Горобей |
| 27' | В. Даців |
| 40' | О. Горобей |
| |
|
|
16:00
|
|
СОК "Пульс-Авангард" Жидачів |
| - |
|
ФК "Мостиська" |
|
0 - 1 |
|
|
|
| | 90+3' | В. Завада |
| |
|
10-05-2021
|
|
18:00
|
|
СКК "Демня" |
| - |
|
"Сокіл" Сокільники |
|
0 - 0 |
|
|
|
10-06-2021
|
|
17:00
|
|
ФК "Ходорів/Вовчатичі" |
| - |
|
СК "Нафтовик" Борислав |
|
0 - 2 |
|
|
|
| | 17' | В. Сало |
| 41' | С. Биків |
| |
|
27-06-2021
|
|
16:00
|
|
"Жупан" Винники |
| - |
|
"Карпати-Кам'янка" Кам'янка-Бузька |
|
4 - 1 |
|
|
|
| 12' | Я. Баран |
| 70' | Я. Баран |
| 74' | В. Новак |
| | 14' | Т. Луківський |
| 88' | О. Великий |
| |
|
15-05-2021
|
|
16:00
|
|
ФК "Мостиська" |
| - |
|
ФК "Ходорів/Вовчатичі" |
|
2 - 1 |
|
|
|
| 08' | Ю. Руденко |
| 78' | Ю. Святий |
| 90+2' | Ю. Святий | (пенальті) |
| | |
|
|
17:00
|
|
ФСК "Яворів" |
| - |
|
"Гірник" Новояворівськ |
|
2 - 0 |
|
|
|
| 16' | Р. Васюта |
| 21' | Р. Васюта |
| | |
|
|
17:00
|
|
СКК "Демня" |
| - |
|
СК "Дубляни" |
|
1 - 1 |
|
|
|
| 33' | Ю. Фурта |
| 60' | А. Кухарський |
| | 48' | В. Болюк |
| |
|
16-05-2021
|
|
14:00
|
|
"Богун" Броди |
| - |
|
"Сокіл" Золочів |
|
1 - 5 |
|
|
|
| 48' | М. Новосад | (пенальті) |
| | 10' | Р. Василина |
| 22' | Р. Василина |
| 25' | Д. Данчук |
| 39' | В. Гайковий |
| 78' | Д. Винар |
| |
|
|
15:00
|
|
"Газовик-Хуртовина" Комарно |
| - |
|
"Вишня" Судова Вишня |
|
4 - 1 |
|
|
|
| 53' | О. Чунис |
| 70' | В. Когут |
| 72' | О. Дудок |
| 90' | Ю. Панчишин |
| | 60' | М. Марко |
| |
|
|
16:00
|
|
"Карпати-Кам'янка" Кам'янка-Бузька |
| - |
|
"Новояричівська ОТГ" |
|
2 - 1 |
|
|
|
| 41' | А. Чабан |
| 59' | О. Великий |
| | 65' | І. Кузик |
| |
|
|
16:00
|
|
"Легінь" Брюховичі |
| - |
|
ФК "Шахтар" Червоноград |
|
1 - 0 |
|
|
|
| 54' | В. Вербний | (пенальті) |
| | |
|
|
16:00
|
|
"Лео-Кераміка" Львів |
| - |
|
"Жупан" Винники |
|
5 - 0 |
|
|
|
| 28' | Ю. Бердей |
| 57' | П. Чігомезу Ізбозуруйке |
| 59' | І. Сікач |
| 87' | К. Ісіома Келубья |
| 90' | К. Ісіома Келубья |
| | |
|
|
16:00
|
|
"Сокіл" Сокільники |
| - |
|
СОК "Пульс-Авангард" Жидачів |
|
2 - 4 |
|
|
|
| 25' | Ю. Ленько | (пенальті) |
| 90+3' | О. Явор |
| | 04' | С. Федак |
| 10' | С. Федак |
| 43' | О. Цвик |
| 70' | Б. Бойко |
| |
|
|
17:00
|
|
ФОК "Городок" |
| - |
|
СКК "Пісочна" |
|
1 - 2 |
|
|
|
| 61' | В. Гренда |
| 83' | Б. Очкусь |
| | 16' | Я. Писько |
| 34' | Н. Демко |
| |
|
22-05-2021
|
|
14:00
|
|
ФК "Мостиська" |
| - |
|
СК "Нафтовик" Борислав |
|
1 - 0 |
|
|
|
| 33' | Ю. Святий |
| | |
|
|
17:00
|
|
СОК "Пульс-Авангард" Жидачів |
| - |
|
СК "Дубляни" |
|
1 - 1 |
|
|
|
| 78' | С. Свередюк |
| | 38' | В. Даців |
| |
|
|
17:00
|
|
"Сокіл" Сокільники |
| - |
|
ФК "Ходорів/Вовчатичі" |
|
3 - 1 |
|
|
|
| 05' | Ю. Паранюк |
| 25' | П. Чемерис |
| 27' | Ю. Паранюк |
| | 86' | М. Ткачук |
| |
|
|
17:00
|
|
ФК "Шахтар" Червоноград |
| - |
|
"Богун" Броди |
|
2 - 1 |
|
|
|
| 50' | Н. Райша |
| 63' | О. Марчук |
| | 80' | М. Новосад | (пенальті) |
| |
|
|
17:00
|
|
"Гірник" Новояворівськ |
| - |
|
"Легінь" Брюховичі |
|
2 - 2 |
|
|
|
| 29' | М. Балабух |
| 77' | М. Грабовський |
| | 11' | І. Яценків |
| 78' | Ю. Покладок |
| |
|
|
17:30
|
|
"Вишня" Судова Вишня |
| - |
|
ФОК "Городок" |
|
3 - 0 |
|
|
|
| 30' | В. Кіселевич |
| 40' | Н. Макаруха |
| 53' | Ю. Волошин |
| | |
|
23-05-2021
|
|
16:00
|
|
"Лео-Кераміка" Львів |
| - |
|
"Карпати-Кам'янка" Кам'янка-Бузька |
|
2 - 1 |
|
|
|
| 04' | К. Ісіома Келубья |
| 50' | П. Чігомезу Ізбозуруйке | (пенальті) |
| | 75' | О. Лялюк |
| |
|
|
16:00
|
|
"Сокіл" Золочів |
| - |
|
"Жупан" Винники |
|
5 - 1 |
|
|
|
| 22' | В. Данчук |
| 33' | Р. Василина |
| 56' | В. Гайковий |
| 63' | В. Гайковий |
| 66' | В. Гайковий |
| | 82' | І. Молоков | (пенальті) |
| |
|
|
16:00
|
|
"Новояричівська ОТГ" |
| - |
|
ФСК "Яворів" |
|
1 - 1 |
|
|
|
| 42' | Н. Навроцький |
| | 90' | Р. Васюта |
| |
|
|
18:00
|
|
СКК "Демня" |
| - |
|
"Газовик-Хуртовина" Комарно |
|
3 - 1 |
|
|
|
| 41' | Ю. Фурта |
| 44' | Р. Самолюк |
| 89' | Р. Шевчук |
| | 67' | Ю. Панчишин | (пенальті) |
| |
|
26-05-2021
|
|
17:00
|
|
ФК "Ходорів/Вовчатичі" |
| - |
|
СК "Дубляни" |
|
2 - 3 |
|
|
|
| 10' | Ю. Борик | (пенальті) |
| 90' | Ю. Борик | (пенальті) |
| | 36' | В. Бреньо |
| 61' | А. Артимович |
| 73' | О. Горобей |
| |
|
29-05-2021
|
|
14:00
|
|
"Богун" Броди |
| - |
|
"Гірник" Новояворівськ |
|
2 - 2 |
|
|
|
| 18' | Ю. Громяк |
| 37' | Т. Феленюк |
| | 56' | М. Грабовський |
| 71' | М. Грабовський |
| |
|
|
15:00
|
|
ФОК "Городок" |
| - |
|
СКК "Демня" |
|
1 - 5 |
|
|
|
| 84' | В. Гренда |
| | 25' | Ю. Фурта |
| 43' | Ю. Музика |
| 75' | . Демків |
| 80' | Р. Шевчук |
| 90' | К. Котовенко |
| |
|
|
16:00
|
|
ФСК "Яворів" |
| - |
|
"Карпати-Кам'янка" Кам'янка-Бузька |
|
1 - 1 |
|
|
|
| 34' | О. Шуліга |
| | 47' | М. Шиц |
| |
|
|
17:00
|
|
"Легінь" Брюховичі |
| - |
|
"Новояричівська ОТГ" |
|
0 - 0 |
|
|
|
30-05-2021
|
|
14:00
|
|
СКК "Пісочна" |
| - |
|
"Вишня" Судова Вишня |
|
6 - 1 |
|
|
|
| 26' | М. Лесько |
| 53' | М. Лесько | (пенальті) |
| 77' | Ю. Сень |
| 80' | Ю. Войцехівський |
| 87' | Р. Олексюк |
| 88' | Т. Гірський |
| | 90' | М. Марко |
| |
|
|
16:00
|
|
ФК "Шахтар" Червоноград |
| - |
|
"Жупан" Винники |
|
1 - 1 |
|
|
|
| 63' | Н. Райша | (пенальті) |
| | 41' | Я. Баран |
| |
|
|
16:00
|
|
СК "Нафтовик" Борислав |
| - |
|
"Сокіл" Сокільники |
|
2 - 1 |
|
|
|
| 26' | І. Леськів |
| 90+3' | Д. Криворучишак |
| | 36' | І. Мінурка |
| |
|
|
16:00
|
|
"Газовик-Хуртовина" Комарно |
| - |
|
СОК "Пульс-Авангард" Жидачів |
|
4 - 3 |
|
|
|
| 11' | В. Когут |
| 31' | С. Подоба |
| 65' | О. Дудок |
| 89' | С. Подоба | (пенальті) |
| | 37' | В. Сагайдак |
| 72' | С. Стародубцев |
| 90+4' | Т. Микуш |
| |
|
|
17:00
|
|
"Сокіл" Золочів |
| - |
|
"Лео-Кераміка" Львів |
|
2 - 2 |
|
|
|
| 39' | А. Пилип'як |
| 90+1' | Р. Василина |
| | 13' | Ю. Бердей |
| 46' | І. Острувка |
| |
|
03-06-2021
|
|
17:00
|
|
"Гірник" Новояворівськ |
| - |
|
"Жупан" Винники |
|
1 - 0 |
|
|
|
| 29' | М. Балабух | (пенальті) |
| | |
|
06-06-2021
|
|
14:00
|
|
"Новояричівська ОТГ" |
| - |
|
"Богун" Броди |
|
1 - 1 |
|
|
|
| 63' | І. Кузик |
| | 78' | Ю. Громяк |
| |
|
|
16:00
|
|
СКК "Демня" |
| - |
|
СКК "Пісочна" |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
16:00
|
|
СОК "Пульс-Авангард" Жидачів |
| - |
|
ФОК "Городок" |
|
2 - 2 |
|
|
|
| 27' | І. Витак |
| 32' | В. Сагайдак |
| | 52' | В. Гренда |
| 78' | В. Коваль |
| |
|
|
16:00
|
|
ФК "Ходорів/Вовчатичі" |
| - |
|
"Газовик-Хуртовина" Комарно |
|
2 - 4 |
|
|
|
| 28' | А. Костів |
| 88' | С. Пшик |
| | 17' | О. Дудок |
| 31' | О. Дудок |
| 41' | Н. Гринько |
| 52' | В. Гнатів |
| |
|
|
16:00
|
|
СК "Нафтовик" Борислав |
| - |
|
СК "Дубляни" |
|
1 - 0 |
|
|
|
| 53' | І. Колодій |
| | |
|
|
16:00
|
|
ФК "Шахтар" Червоноград |
| - |
|
"Лео-Кераміка" Львів |
|
0 - 3 |
|
|
|
| | 19' | П. Чігомезу Ізбозуруйке |
| 53' | Ю. Бердей |
| 67' | І. Острувка |
| |
|
|
16:00
|
|
"Карпати-Кам'янка" Кам'янка-Бузька |
| - |
|
"Сокіл" Золочів |
|
3 - 2 |
|
|
|
| 27' | С. Новак |
| 77' | О. Великий |
| 90' | О. Великий |
| | 73' | В. Мельник |
| 74' | В. Мельник |
| |
|
|
16:00
|
|
ФСК "Яворів" |
| - |
|
"Легінь" Брюховичі |
|
1 - 0 |
|
|
|
| 18' | А. Горуна |
| | |
|
24-07-2021
|
|
17:00
|
|
ФК "Мостиська" |
| - |
|
"Сокіл" Сокільники |
|
6 - 0 |
|
|
|
| 09' | Я. Кадай |
| 41' | Ю. Святий |
| 43' | Ю. Святий |
| 47' | Ю. Святий |
| 76' | Н. Кіт |
| 84' | Т. Іваночко |
| | |
|
12-06-2021
|
|
16:00
|
|
"Лео-Кераміка" Львів |
| - |
|
"Гірник" Новояворівськ |
|
1 - 2 |
|
|
|
| 15' | П. Чігомезу Ізбозуруйке |
| | 18' | В. Пазеняк |
| 30' | А. Грабовський |
| |
|
13-06-2021
|
|
16:00
|
|
"Карпати-Кам'янка" Кам'янка-Бузька |
| - |
|
"Легінь" Брюховичі |
|
1 - 4 |
|
|
|
| 60' | О. Лялюк |
| | 13' | І. Яценків |
| 18' | І. Яценків |
| 27' | І. Яценків |
| 71' | Ю. Покладок |
| |
|
|
16:00
|
|
"Богун" Броди |
| - |
|
ФСК "Яворів" |
|
2 - 3 |
|
|
|
| 45' | Т. Феленюк |
| 49' | М. Новосад |
| | 41' | Р. Васюта | (пенальті) |
| 60' | Р. Васюта |
| 86' | І. Турба |
| |
|
|
16:00
|
|
"Жупан" Винники |
| - |
|
"Новояричівська ОТГ" |
|
4 - 0 |
|
|
|
| 58' | Ю. Мартиняк |
| 61' | Я. Баран |
| 80' | Я. Баран |
| 81' | Я. Баран |
| | |
|
|
16:00
|
|
"Сокіл" Золочів |
| - |
|
ФК "Шахтар" Червоноград |
|
2 - 0 |
|
|
|
| 40' | Р. Василина |
| 53' | В. Гайковий |
| | |
|
|
16:00
|
|
ФОК "Городок" |
| - |
|
ФК "Ходорів/Вовчатичі" |
|
6 - 2 |
|
|
|
| 21' | В. Кадюк |
| 23' | Н. Кисилевич |
| 37' | Ю. Корнат |
| 52' | Б. Очкусь |
| 85' | В. Бльок |
| 87' | Р. Рибак |
| | 12' | М. Шлиян |
| 64' | В. Ханас |
| |
|
|
17:00
|
|
"Вишня" Судова Вишня |
| - |
|
СКК "Демня" |
|
1 - 3 |
|
|
|
| 75' | Н. Марко |
| | 04' | К. Котовенко |
| 11' | . Демків |
| 45+1' | . Демків |
| |
|
|
17:30
|
|
СКК "Пісочна" |
| - |
|
СОК "Пульс-Авангард" Жидачів |
|
1 - 0 |
|
|
|
| 37' | Я. Писько |
| | |
|
15-06-2021
|
|
17:00
|
|
ФК "Мостиська" |
| - |
|
СК "Дубляни" |
|
7 - 0 |
|
|
|
| 18' | А. Серняк |
| 44' | Н. Кіт |
| 51' | Я. Кадай |
| 57' | Ю. Святий |
| 82' | Я. Кадай |
| 85' | А. Матис |
| 88' | Ю. Святий |
| | |
|
27-06-2021
|
|
16:00
|
|
"Газовик-Хуртовина" Комарно |
| - |
|
СК "Нафтовик" Борислав |
|
2 - 0 |
|
|
|
| 41' | Ю. Панчишин |
| 86' | О. Дудок |
| | |
|
19-06-2021
|
|
16:00
|
|
СОК "Пульс-Авангард" Жидачів |
| - |
|
"Вишня" Судова Вишня |
|
4 - 0 |
|
|
|
| 33' | С. Свередюк |
| 62' | С. Федак |
| 76' | Д. Дубовський |
| 83' | Д. Криськів |
| | |
|
|
16:00
|
|
СК "Нафтовик" Борислав |
| - |
|
ФОК "Городок" |
|
5 - 0 |
|
|
|
| 03' | Б. Куртяк |
| 17' | В. Попиль |
| 27' | Д. Криворучишак |
| 43' | В. Попиль |
| 55' | І. Теплий |
| | |
|
|
17:00
|
|
ФК "Ходорів/Вовчатичі" |
| - |
|
СКК "Пісочна" |
|
0 - 2 |
|
|
|
| 50' | С. Пшик |
| | 48' | Я. Писько |
| |
|
|
18:00
|
|
ФК "Мостиська" |
| - |
|
"Газовик-Хуртовина" Комарно |
|
0 - 2 |
|
|
|
| | 12' | С. Подоба |
| 70' | В. Фединканич |
| |
|
20-06-2021
|
|
16:00
|
|
"Сокіл" Сокільники |
| - |
|
СК "Дубляни" |
|
0 - 1 |
|
|
|
| 56' | Р. Хомин |
| | |
|
|
16:00
|
|
"Новояричівська ОТГ" |
| - |
|
"Лео-Кераміка" Львів |
|
2 - 5 |
|
|
|
| 47' | І. Кузик |
| 89' | М. Суслов |
| | 54' | Н. Савицький |
| 56' | К. Ісіома Келубья |
| 65' | Ю. Бердей |
| 79' | К. Ісіома Келубья |
| 84' | П. Чігомезу Ізбозуруйке |
| |
|
21-06-2021
|
|
14:00
|
|
"Гірник" Новояворівськ |
| - |
|
"Сокіл" Золочів |
|
0 - 1 |
|
|
|
| | 44' | Р. Василина |
| |
|
|
15:00
|
|
ФК "Шахтар" Червоноград |
| - |
|
"Карпати-Кам'янка" Кам'янка-Бузька |
|
2 - 2 |
|
|
|
| 50' | О. Марчук |
| 64' | О. Галянт |
| | 85' | С. Новак |
| 90+3' | Т. Задорожний |
| |
|
|
15:00
|
|
ФСК "Яворів" |
| - |
|
"Жупан" Винники |
|
3 - 0 |
|
|
|
| 25' | Б. Фостаковський |
| 30' | Р. Васюта | (пенальті) |
| 83' | Д. Дробик |
| | |
|
26-06-2021
|
|
17:00
|
|
"Легінь" Брюховичі |
| - |
|
"Богун" Броди |
|
2 - 1 |
|
|
|
| 32' | В. Малецький |
| 61' | В. Вербний | (пенальті) |
| | 47' | Т. Феленюк |
| |
|
13-06-2021
|
|
16:00
|
|
"Газовик-Хуртовина" Комарно |
| - |
|
"Сокіл" Сокільники |
|
4 - 1 |
|
|
|
| 09' | С. Подоба |
| 28' | О. Чунис |
| 47' | О. Дудок |
| 49' | Р. Саприка |
| | 60' | Ю. Ленько |
| |
|
22-06-2021
|
|
18:00
|
|
СКК "Пісочна" |
| - |
|
СК "Нафтовик" Борислав |
|
1 - 1 |
|
|
|
| 90+3' | М. Добрянський |
| | 29' | І. Теплий |
| |
|
26-06-2021
|
|
16:00
|
|
ФОК "Городок" |
| - |
|
ФК "Мостиська" |
|
0 - 8 |
|
|
|
| | 33' | Я. Кадай |
| 43' | Ю. Святий |
| 48' | А. Шагало |
| 55' | Ю. Святий |
| 67' | Ю. Святий |
| 71' | Ю. Святий |
| 77' | Ю. Руденко |
| 85' | Н. Кіт |
| |
|
27-06-2021
|
|
16:00
|
|
СКК "Демня" |
| - |
|
СОК "Пульс-Авангард" Жидачів |
|
3 - 1 |
|
|
|
| 45' | . Демків |
| 50' | А. Трухим |
| 85' | О. Мудрий |
| | 40' | Б. Бойко |
| |
|
30-06-2021
|
|
18:00
|
|
"Вишня" Судова Вишня |
| - |
|
ФК "Ходорів/Вовчатичі" |
|
1 - 3 |
|
|
|
| 52' | Ю. Волошин |
| | 15' | А. Костів |
| 33' | М. Шлиян |
| 90+3' | Н. Пакюляк |
| |
|
03-07-2021
|
|
15:00
|
|
ФК "Шахтар" Червоноград |
| - |
|
"Гірник" Новояворівськ |
|
3 - 1 |
|
|
|
| 03' | Р. Мартич |
| 18' | О. Галянт |
| 80' | О. Галянт |
| | 41' | А. Грабовський |
| |
|
04-07-2021
|
|
15:00
|
|
"Сокіл" Золочів |
| - |
|
"Новояричівська ОТГ" |
|
2 - 0 |
|
|
|
| 22' | О. Сенчишин |
| 61' | А. Пилип'як |
| | |
|
|
16:00
|
|
"Карпати-Кам'янка" Кам'янка-Бузька |
| - |
|
"Богун" Броди |
|
2 - 1 |
|
|
|
| 46' | О. Великий |
| 65' | Н. Фамуляк |
| | 09' | Ю. Громяк |
| |
|
|
16:00
|
|
"Жупан" Винники |
| - |
|
"Легінь" Брюховичі |
|
2 - 2 |
|
|
|
| 09' | Н. Климишин |
| 90' | О. Гутник |
| | 08' | О. Кушла |
| 70' | О. Кенийз |
| |
|
|
16:00
|
|
ФСК "Яворів" |
| - |
|
"Лео-Кераміка" Львів |
|
0 - 0 |
|
|
|
28-06-2021
|
|
16:00
|
|
ФСК "Яворів" |
| - |
|
"Сокіл" Золочів |
|
2 - 1 |
|
|
|
| 18' | Р. Васюта |
| 36' | О. Коцовський |
| | 64' | Д. Данчук |
| |
|
03-07-2021
|
|
17:00
|
|
ФК "Мостиська" |
| - |
|
СКК "Пісочна" |
|
1 - 2 |
|
|
|
| 03' | А. Матис | (пенальті) |
| | 37' | Н. Демко |
| 49' | Ю. Войцехівський |
| |
|
04-07-2021
|
|
16:00
|
|
ФК "Ходорів/Вовчатичі" |
| - |
|
СКК "Демня" |
|
2 - 3 |
|
|
|
|
16:00
|
|
СК "Нафтовик" Борислав |
| - |
|
"Вишня" Судова Вишня |
|
3 - 0 |
|
|
|
| 20' | Д. Криворучишак | (пенальті) |
| 43' | В. Чуплак |
| 76' | В. Пасічник |
| | |
|
|
16:00
|
|
"Сокіл" Сокільники |
| - |
|
ФОК "Городок" |
|
1 - 1 |
|
|
|
| 71' | І. Мінурка |
| | 27' | Б. Очкусь |
| |
|
|
16:00
|
|
"Газовик-Хуртовина" Комарно |
| - |
|
СК "Дубляни" |
|
2 - 3 |
|
|
|
| 26' | Я. Ціхановський |
| 90+4' | О. Чунис |
| | 07' | В. Даців |
| 50' | В. Вітовський |
| 87' | В. Садоха | (пенальті) |
| |
|
10-07-2021
|
|
12:00
|
|
"Богун" Броди |
| - |
|
"Жупан" Винники |
|
0 - 1 |
|
|
|
| | 57' | Н. Климишин |
| |
|
|
16:00
|
|
"Гірник" Новояворівськ |
| - |
|
"Карпати-Кам'янка" Кам'янка-Бузька |
|
3 - 0 |
|
|
|
| 04' | Р. Купців |
| 51' | М. Грабовський |
| 82' | А. Грабовський |
| | |
|
11-07-2021
|
|
16:00
|
|
"Новояричівська ОТГ" |
| - |
|
ФК "Шахтар" Червоноград |
|
4 - 1 |
|
|
|
| 32' | М. Бобик |
| 65' | Н. Гришко |
| 80' | М. Суслов |
| 84' | Т. Лопушанський |
| | 89' | О. Галянт |
| |
|
|
16:00
|
|
"Легінь" Брюховичі |
| - |
|
"Лео-Кераміка" Львів |
|
1 - 2 |
|
|
|
| 06' | О. Кенийз |
| 84' | Ю. Покладок |
| | 41' | П. Чігомезу Ізбозуруйке |
| 42' | Ю. Бердей |
| |
|
27-06-2021
|
|
16:00
|
|
СКК "Пісочна" |
| - |
|
"Сокіл" Сокільники |
|
2 - 1 |
|
|
|
| 27' | М. Лесько | (пенальті) |
| 71' | Я. Писько |
| | 21' | Ю. Паранюк |
| |
|
08-07-2021
|
|
18:00
|
|
ФОК "Городок" |
| - |
|
СК "Дубляни" |
|
1 - 5 |
|
|
|
| 90' | В. Кадюк |
| | 18' | Р. Шпирка |
| 25' | В. Даців |
| 32' | В. Павелкевич |
| 49' | О. Горобей |
| 58' | О. Горобей |
| |
|
11-07-2021
|
|
16:00
|
|
"Вишня" Судова Вишня |
| - |
|
ФК "Мостиська" |
|
0 - 1 |
|
|
|
| | 88' | В. Качмар |
| |
|
|
16:00
|
|
СКК "Демня" |
| - |
|
СК "Нафтовик" Борислав |
|
2 - 0 |
|
|
|
| 41' | . Демків |
| | 16' | О. Луців |
| |
|
|
16:00
|
|
СОК "Пульс-Авангард" Жидачів |
| - |
|
ФК "Ходорів/Вовчатичі" |
|
5 - 0 |
|
|
|
| 10' | І. Витак |
| 50' | І. Витак |
| 52' | С. Свередюк |
| 69' | С. Свередюк |
| 84' | Н. Цвик |
| | |
|
07-08-2021
|
|
16:00
|
|
"Легінь" Брюховичі |
| - |
|
"Сокіл" Золочів |
|
3 - 0 |
|
|
|
|
17:00
|
|
"Новояричівська ОТГ" |
| - |
|
"Гірник" Новояворівськ |
|
0 - 2 |
|
|
|
| | 10' | М. Грабовський |
| 90' | Ю. Альмес |
| |
|
08-08-2021
|
|
16:00
|
|
"Карпати-Кам'янка" Кам'янка-Бузька |
| - |
|
"Жупан" Винники |
|
2 - 1 |
|
|
|
| 10' | О. Великий |
| 35' | О. Великий |
| | 65' | Я. Баран |
| |
|
|
16:00
|
|
"Богун" Броди |
| - |
|
"Лео-Кераміка" Львів |
|
1 - 1 |
|
|
|
| 42' | В. Демчук | (пенальті) |
| | 63' | П. Чігомезу Ізбозуруйке |
| |
|
|
16:00
|
|
ФСК "Яворів" |
| - |
|
ФК "Шахтар" Червоноград |
|
1 - 0 |
|
|
|
| 74' | Р. Васюта |
| | |
|
26-05-2021
|
|
17:00
|
|
ФК "Мостиська" |
| - |
|
СКК "Демня" |
|
4 - 0 |
|
|
|
| 02' | Ю. Святий |
| 54' | Ю. Святий |
| 68' | Ю. Святий |
| 83' | А. Серняк |
| | |
|
10-06-2021
|
|
18:00
|
|
"Газовик-Хуртовина" Комарно |
| - |
|
ФОК "Городок" |
|
4 - 1 |
|
|
|
| 17' | Н. Гринько |
| 53' | С. Подоба |
| 58' | В. Гнатів |
| 67' | В. Гнатів |
| | 64' | Р. Рибак |
| |
|
11-07-2021
|
|
16:00
|
|
СКК "Пісочна" |
| - |
|
СК "Дубляни" |
|
7 - 1 |
|
|
|
| 27' | М. Лесько |
| 31' | Ю. Сень |
| 43' | М. Добрянський |
| 48' | Н. Демко |
| 59' | Ю. Войцехівський |
| 74' | Н. Демко |
| 77' | Ю. Войцехівський |
| | 24' | В. Даців |
| |
|
18-07-2021
|
|
16:00
|
|
СК "Нафтовик" Борислав |
| - |
|
СОК "Пульс-Авангард" Жидачів |
|
2 - 0 |
|
|
|
| 28' | Д. Криворучишак | (пенальті) |
| 45+1' | В. Попиль |
| | |
|
|
16:00
|
|
"Сокіл" Сокільники |
| - |
|
"Вишня" Судова Вишня |
|
1 - 1 |
|
|
|
| 10' | Ю. Ленько | (пенальті) |
| | 07' | Р. Петречко |
| |
|
14-08-2021
|
|
13:00
|
|
"Сокіл" Золочів |
| - |
|
"Богун" Броди |
|
0 - 3 |
|
|
|
|
17:00
|
|
"Гірник" Новояворівськ |
| - |
|
ФСК "Яворів" |
|
1 - 3 |
|
|
|
| 15' | Ю. Мица | (пенальті) |
| | 62' | А. Горуна |
| 70' | О. Мацелюх |
| 81' | Р. Васюта | (пенальті) |
| |
|
|
17:00
|
|
"Новояричівська ОТГ" |
| - |
|
"Карпати-Кам'янка" Кам'янка-Бузька |
|
1 - 0 |
|
|
|
| 61' | О. Маїк |
| | |
|
15-08-2021
|
|
15:00
|
|
"Жупан" Винники |
| - |
|
"Лео-Кераміка" Львів |
|
1 - 2 |
|
|
|
| 19' | І. Молоков |
| 36' | Ю. Мартиняк |
| | 11' | Р. Кузь |
| 13' | П. Чігомезу Ізбозуруйке |
| |
|
|
16:00
|
|
ФК "Шахтар" Червоноград |
| - |
|
"Легінь" Брюховичі |
|
2 - 0 |
|
|
|
| 75' | О. Галянт |
| 90+4' | О. Галянт |
| | |
|
07-08-2021
|
|
17:00
|
|
СК "Нафтовик" Борислав |
| - |
|
ФК "Ходорів/Вовчатичі" |
|
6 - 0 |
|
|
|
| 20' | Д. Криворучишак |
| 26' | І. Колодій |
| 33' | Р. Дяків |
| 37' | І. Теплий |
| 40' | І. Колодій |
| 64' | О. Шептицький |
| | 31' | І. Заліщук |
| |
|
08-08-2021
|
|
17:00
|
|
"Сокіл" Сокільники |
| - |
|
СКК "Демня" |
|
1 - 2 |
|
|
|
| 54' | В. Філь |
| 77' | Ю. Паранюк |
| | 07' | Ю. Музика |
| |
|
|
18:00
|
|
СК "Дубляни" |
| - |
|
"Вишня" Судова Вишня |
|
4 - 0 |
|
|
|
| 05' | Р. Маланяк |
| 43' | В. Даців |
| 59' | В. Даців |
| 68' | В. Вітовський |
| | |
|
28-08-2021
|
|
13:00
|
|
"Жупан" Винники |
| - |
|
"Сокіл" Золочів |
|
3 - 0 |
|
|
|
|
16:00
|
|
"Легінь" Брюховичі |
| - |
|
"Гірник" Новояворівськ |
|
6 - 0 |
|
|
|
| 07' | І. Яценків |
| 43' | М. Карпа |
| 47' | В. Гнип |
| 55' | О. Адома Ебома Кваме |
| 70' | І. Яценків |
| 75' | Р. Макаревич |
| | |
|
|
16:00
|
|
ФСК "Яворів" |
| - |
|
"Новояричівська ОТГ" |
|
6 - 0 |
|
|
|
| 20' | Б. Фостаковський |
| 24' | Б. Фостаковський |
| 25' | Б. Фостаковський |
| 81' | Б. Мица |
| 82' | О. Петрина |
| 90' | О. Петрина |
| | |
|
29-08-2021
|
|
16:00
|
|
"Карпати-Кам'янка" Кам'янка-Бузька |
| - |
|
"Лео-Кераміка" Львів |
|
1 - 2 |
|
|
|
| 63' | М. Дрига |
| | 11' | Н. Савицький |
| 61' | А. Осірак |
| |
|
|
16:00
|
|
"Богун" Броди |
| - |
|
ФК "Шахтар" Червоноград |
|
1 - 1 |
|
|
|
| 57' | Е. Хрипа |
| | 68' | В. Кашуба |
| |
|
09-10-2021
|
|
16:00
|
|
ФК "Мостиська" |
| - |
|
СОК "Пульс-Авангард" Жидачів |
|
3 - 0 |
|
|
|
10-10-2021
|
|
14:00
|
|
"Газовик-Хуртовина" Комарно |
| - |
|
СКК "Пісочна" |
|
3 - 5 |
|
|
|
| 13' | В. Гнатів |
| 56' | О. Чунис |
| 90+1' | В. Фединканич |
| | 24' | Я. Писько |
| 33' | Н. Демко |
| 37' | М. Лесько |
| 77' | М. Лесько |
| 90+3' | Н. Демко |
| |
|
15-08-2021
|
|
16:00
|
|
ФК "Ходорів/Вовчатичі" |
| - |
|
ФК "Мостиська" |
|
1 - 5 |
|
|
|
| 49' | С. Пшик |
| | 15' | Н. Кіт |
| 39' | Т. Іваночко |
| 77' | А. Шагало |
| 88' | Я. Кадай |
| 90+2' | О. Хоцянович |
| |
|
|
16:00
|
|
СОК "Пульс-Авангард" Жидачів |
| - |
|
"Сокіл" Сокільники |
|
5 - 0 |
|
|
|
| 30' | В. Драган |
| 49' | В. Сагайдак |
| 59' | Т. Грица | (пенальті) |
| 64' | С. Свередюк |
| 69' | Т. Грица |
| 87' | Т. Грица |
| | |
|
|
16:00
|
|
СК "Дубляни" |
| - |
|
СКК "Демня" |
|
0 - 3 |
|
|
|
| 73' | В. Хомич |
| | 44' | . Демків |
| 63' | . Демків |
| |
|
|
16:00
|
|
"Вишня" Судова Вишня |
| - |
|
"Газовик-Хуртовина" Комарно |
|
0 - 0 |
|
|
|
|
16:00
|
|
СКК "Пісочна" |
| - |
|
ФОК "Городок" |
|
1 - 0 |
|
|
|
| | 21' | І. Квик |
| |
|
04-09-2021
|
|
13:00
|
|
"Лео-Кераміка" Львів |
| - |
|
"Сокіл" Золочів |
|
3 - 0 |
|
|
|
|
17:00
|
|
"Жупан" Винники |
| - |
|
ФК "Шахтар" Червоноград |
|
1 - 3 |
|
|
|
| 77' | В. Мельничук |
| | 03' | О. Марчук |
| 29' | І. Семиряк |
| 37' | О. Галянт |
| |
|
05-09-2021
|
|
14:00
|
|
"Новояричівська ОТГ" |
| - |
|
"Легінь" Брюховичі |
|
0 - 1 |
|
|
|
| | 43' | В. Вербний | (пенальті) |
| |
|
|
16:00
|
|
"Карпати-Кам'янка" Кам'янка-Бузька |
| - |
|
ФСК "Яворів" |
|
2 - 3 |
|
|
|
| 05' | С. Стельмах |
| 74' | Р. Вишиваний |
| | 13' | Н. Ямборко |
| 56' | Р. Васюта |
| 90+3' | Н. Ямборко |
| |
|
09-10-2021
|
|
16:30
|
|
"Гірник" Новояворівськ |
| - |
|
"Богун" Броди |
|
2 - 2 |
|
|
|
| 08' | М. Грабовський |
| 55' | П. Шоломинський |
| 75' | А. Грабовський |
| | 16' | В. Данчук |
| |
|
11-08-2021
|
|
17:00
|
|
СК "Нафтовик" Борислав |
| - |
|
ФК "Мостиська" |
|
0 - 0 |
|
|
|
21-08-2021
|
|
17:00
|
|
ФК "Ходорів/Вовчатичі" |
| - |
|
"Сокіл" Сокільники |
|
2 - 1 |
|
|
|
| 20' | В. Ханас |
| 86' | В. Ханас |
| | 52' | Р. Прокопюк |
| |
|
22-08-2021
|
|
16:00
|
|
ФОК "Городок" |
| - |
|
"Вишня" Судова Вишня |
|
4 - 1 |
|
|
|
| 64' | В. Гренда |
| 72' | І. Іванович |
| 77' | В. Гренда | (пенальті) |
| 90+1' | І. Іванович |
| | 82' | Р. Венгер |
| |
|
|
16:00
|
|
"Газовик-Хуртовина" Комарно |
| - |
|
СКК "Демня" |
|
1 - 1 |
|
|
|
| 42' | Ю. Панчишин | (пенальті) |
| | 38' | А. Терлецький |
| |
|
|
16:00
|
|
СК "Дубляни" |
| - |
|
СОК "Пульс-Авангард" Жидачів |
|
3 - 2 |
|
|
|
| 14' | В. Кисилевич |
| 26' | А. Шакалець |
| 33' | Р. Лещинський |
| | 01' | Б. Бойко |
| 18' | Р. Радкевич |
| |
|
18-09-2021
|
|
13:00
|
|
"Сокіл" Золочів |
| - |
|
"Карпати-Кам'янка" Кам'янка-Бузька |
|
0 - 3 |
|
|
|
|
14:00
|
|
"Жупан" Винники |
| - |
|
"Гірник" Новояворівськ |
|
1 - 0 |
|
|
|
| 26' | М. Кокотко |
| | |
|
|
16:00
|
|
"Богун" Броди |
| - |
|
"Новояричівська ОТГ" |
|
6 - 4 |
|
|
|
| 48' | Д. Данчук |
| 52' | Д. Данчук |
| 60' | Ю. Громяк |
| 65' | І. Королевич | (пенальті) |
| 75' | В. Ніколайчук |
| 84' | Д. Данчук |
| 87' | В. Демчук |
| | 20' | М. Бобик |
| 34' | М. Бобик |
| 50' | М. Бобик |
| |
|
19-09-2021
|
|
16:00
|
|
"Лео-Кераміка" Львів |
| - |
|
ФК "Шахтар" Червоноград |
|
4 - 0 |
|
|
|
| 42' | О. Доскуч |
| 60' | І. Острувка | (пенальті) |
| 88' | І. Азух |
| 90+1' | Ю. Бердей |
| | |
|
|
16:00
|
|
"Легінь" Брюховичі |
| - |
|
ФСК "Яворів" |
|
0 - 0 |
|
|
|
25-08-2021
|
|
17:00
|
|
СК "Дубляни" |
| - |
|
ФК "Ходорів/Вовчатичі" |
|
6 - 0 |
|
|
|
| 24' | І. Казан |
| 50' | О. Горобей |
| 67' | О. Горобей |
| 68' | Р. Лещинський |
| 80' | Р. Маланяк |
| 88' | В. Павелкевич |
| | |
|
29-08-2021
|
|
16:00
|
|
"Сокіл" Сокільники |
| - |
|
СК "Нафтовик" Борислав |
|
3 - 6 |
|
|
|
| 14' | Ю. Паранюк |
| 49' | П. Чемерис |
| 66' | І. Мінурка |
| | 05' | Р. Дяків |
| 30' | Д. Криворучишак | (пенальті) |
| 38' | Р. Дяків |
| 42' | Д. Криворучишак | (пенальті) |
| 90+4' | Р. Дяків |
| 90' | І. Колодій |
| |
|
|
16:00
|
|
СОК "Пульс-Авангард" Жидачів |
| - |
|
"Газовик-Хуртовина" Комарно |
|
2 - 2 |
|
|
|
| 45' | Т. Грица |
| 53' | С. Федак |
| | 28' | Ю. Панчишин |
| 51' | О. Дудок |
| |
|
|
16:00
|
|
СКК "Демня" |
| - |
|
ФОК "Городок" |
|
3 - 3 |
|
|
|
| 04' | С. Давидко |
| 41' | А. Терлецький |
| 41' | А. Терлецький |
| 65' | . Демків |
| | 27' | І. Бала |
| 71' | В. Гренда |
| 90+3' | І. Квик |
| |
|
|
16:00
|
|
"Вишня" Судова Вишня |
| - |
|
СКК "Пісочна" |
|
0 - 2 |
|
|
|
| | 22' | Я. Писько |
| 90+3' | Я. Писько |
| |
|
12-09-2021
|
|
17:30
|
|
"Новояричівська ОТГ" |
| - |
|
"Жупан" Винники |
|
0 - 1 |
|
|
|
| | 70' | Ю. Мартиняк |
| 70' | Ю. Мартиняк |
| |
|
25-09-2021
|
|
13:00
|
|
ФК "Шахтар" Червоноград |
| - |
|
"Сокіл" Золочів |
|
3 - 0 |
|
|
|
26-09-2021
|
|
16:00
|
|
"Гірник" Новояворівськ |
| - |
|
"Лео-Кераміка" Львів |
|
1 - 0 |
|
|
|
| 73' | І. Фульмес |
| | 75' | К. Ісіома Келубья |
| |
|
|
16:00
|
|
"Легінь" Брюховичі |
| - |
|
"Карпати-Кам'янка" Кам'янка-Бузька |
|
2 - 0 |
|
|
|
| 39' | Ю. Покладок |
| 48' | О. Кенийз |
| 49' | Р. Макаревич |
| | |
|
|
16:00
|
|
ФСК "Яворів" |
| - |
|
"Богун" Броди |
|
3 - 0 |
|
|
|
02-09-2021
|
|
17:00
|
|
СК "Дубляни" |
| - |
|
СК "Нафтовик" Борислав |
|
1 - 2 |
|
|
|
| 67' | О. Горобей |
| | 28' | Р. Дяків |
| 81' | В. Попиль |
| |
|
05-09-2021
|
|
16:00
|
|
"Сокіл" Сокільники |
| - |
|
ФК "Мостиська" |
|
2 - 0 |
|
|
|
| 90+2' | А. Левко |
| | 66' | О. Замчала |
| |
|
|
16:00
|
|
СКК "Пісочна" |
| - |
|
СКК "Демня" |
|
2 - 0 |
|
|
|
| 45+1' | Т. Гірський |
| 57' | Н. Демко |
| 68' | М. Лесько |
| | |
|
|
16:00
|
|
ФОК "Городок" |
| - |
|
СОК "Пульс-Авангард" Жидачів |
|
1 - 2 |
|
|
|
| 14' | В. Гренда |
| | 05' | І. Витак |
| 43' | В. Машталір |
| |
|
21-09-2021
|
|
17:00
|
|
"Газовик-Хуртовина" Комарно |
| - |
|
ФК "Ходорів/Вовчатичі" |
|
1 - 2 |
|
|
|
| 88' | Ю. Панчишин | (пенальті) |
| | 58' | А. Костів | (пенальті) |
| 90+3' | І. Заліщук |
| |
|
02-10-2021
|
|
13:00
|
|
"Сокіл" Золочів |
| - |
|
"Гірник" Новояворівськ |
|
0 - 3 |
|
|
|
|
16:00
|
|
"Лео-Кераміка" Львів |
| - |
|
"Новояричівська ОТГ" |
|
2 - 0 |
|
|
|
| 68' | І. Острувка | (пенальті) |
| 90' | І. Острувка |
| | |
|
03-10-2021
|
|
16:00
|
|
"Карпати-Кам'янка" Кам'янка-Бузька |
| - |
|
ФК "Шахтар" Червоноград |
|
1 - 1 |
|
|
|
| 21' | О. Лялюк |
| | 53' | Р. Мартич |
| |
|
|
16:00
|
|
"Богун" Броди |
| - |
|
"Легінь" Брюховичі |
|
2 - 1 |
|
|
|
| 08' | Т. Феленюк |
| 90+4' | М. Новосад |
| | 65' | В. Гірка |
| |
|
|
17:00
|
|
"Жупан" Винники |
| - |
|
ФСК "Яворів" |
|
0 - 4 |
|
|
|
| 90+2' | Г. Матвіїв |
| | 16' | Ю. Головатюк |
| 30' | Р. Васюта |
| 53' | Н. Ямборко |
| 56' | О. Коцовський |
| 61' | Б. Фостаковський |
| |
|
12-09-2021
|
|
16:00
|
|
СК "Дубляни" |
| - |
|
ФК "Мостиська" |
|
2 - 0 |
|
|
|
| 44' | І. Казан |
| 54' | Р. Маланяк |
| | |
|
|
16:00
|
|
СК "Нафтовик" Борислав |
| - |
|
"Газовик-Хуртовина" Комарно |
|
4 - 1 |
|
|
|
| 62' | В. Попиль |
| 69' | В. Чуплак |
| 88' | Р. Дяків |
| 90' | В. Попиль |
| | 44' | О. Чунис |
| |
|
|
16:00
|
|
ФК "Ходорів/Вовчатичі" |
| - |
|
ФОК "Городок" |
|
2 - 4 |
|
|
|
| 05' | Б. Цюпак |
| 76' | О. Охнич | (пенальті) |
| | 19' | В. Кадюк |
| 44' | В. Коваль |
| 79' | І. Бала |
| 90' | І. Іванович |
| |
|
|
16:00
|
|
СОК "Пульс-Авангард" Жидачів |
| - |
|
СКК "Пісочна" |
|
2 - 3 |
|
|
|
| 57' | І. Витак |
| 61' | І. Витак | (пенальті) |
| | 28' | Є. Кравців |
| 33' | М. Лесько | (пенальті) |
| 69' | М. Лесько | (пенальті) |
| |
|
|
16:00
|
|
СКК "Демня" |
| - |
|
"Вишня" Судова Вишня |
|
3 - 2 |
|
|
|
| 03' | . Демків |
| 26' | С. Давидко |
| 65' | . Демків |
| | 36' | Т. Бджола |
| 49' | Т. Бджола |
| |
|
09-10-2021
|
|
16:00
|
|
"Легінь" Брюховичі |
| - |
|
"Жупан" Винники |
|
4 - 0 |
|
|
|
16-10-2021
|
|
13:00
|
|
"Новояричівська ОТГ" |
| - |
|
"Сокіл" Золочів |
|
3 - 0 |
|
|
|
|
16:00
|
|
"Гірник" Новояворівськ |
| - |
|
ФК "Шахтар" Червоноград |
|
0 - 5 |
|
|
|
| 56' | Ю. Мица |
| | 18' | О. Марчук |
| 28' | О. Галянт |
| 42' | Р. Мартич |
| 51' | О. Марчук |
| 85' | О. Галянт |
| |
|
17-10-2021
|
|
15:00
|
|
"Богун" Броди |
| - |
|
"Карпати-Кам'янка" Кам'янка-Бузька |
|
6 - 0 |
|
|
|
| 04' | Д. Данчук |
| 12' | І. Королевич | (пенальті) |
| 48' | В. Ніколайчук |
| 66' | Р. Сурмай | (пенальті) |
| 70' | В. Ніколайчук |
| 80' | І. Королевич |
| | |
|
|
16:00
|
|
"Лео-Кераміка" Львів |
| - |
|
ФСК "Яворів" |
|
1 - 1 |
|
|
|
| 26' | П. Чігомезу Ізбозуруйке |
| | 90' | Р. Васюта | (пенальті) |
| |
|
17-09-2021
|
|
17:30
|
|
СКК "Пісочна" |
| - |
|
ФК "Ходорів/Вовчатичі" |
|
4 - 1 |
|
|
|
| 14' | Ю. Сень |
| 50' | Я. Писько |
| 57' | Ю. Сень |
| 78' | Я. Писько |
| | 72' | І. Паньків |
| |
|
18-09-2021
|
|
16:00
|
|
"Вишня" Судова Вишня |
| - |
|
СОК "Пульс-Авангард" Жидачів |
|
1 - 2 |
|
|
|
| 22' | Р. Андрусевич |
| | 41' | С. Свередюк |
| 55' | Ю. Борик | (пенальті) |
| |
|
|
16:00
|
|
"Газовик-Хуртовина" Комарно |
| - |
|
ФК "Мостиська" |
|
3 - 1 |
|
|
|
| 45' | Я. Ціхановський |
| 73' | Ю. Панчишин |
| 89' | Ю. Стембальський |
| | 40' | Ю. Волошин |
| |
|
19-09-2021
|
|
14:00
|
|
ФОК "Городок" |
| - |
|
СК "Нафтовик" Борислав |
|
1 - 3 |
|
|
|
| 33' | І. Іванович |
| | 14' | І. Леськів |
| 23' | В. Попиль |
| 64' | О. Луців |
| |
|
10-10-2021
|
|
16:00
|
|
СК "Дубляни" |
| - |
|
"Сокіл" Сокільники |
|
1 - 0 |
|
|
|
| 72' | І. Казан |
| | |
|
|
16:00
|
|
ФК "Шахтар" Червоноград |
| - |
|
"Новояричівська ОТГ" |
|
2 - 0 |
|
|
|
| 01' | Н. Райша | (пенальті) |
| 90+1' | В. Яструб |
| | 12' | М. Бобик |
| |
|
23-10-2021
|
|
13:00
|
|
"Сокіл" Золочів |
| - |
|
ФСК "Яворів" |
|
0 - 3 |
|
|
|
|
15:00
|
|
"Карпати-Кам'янка" Кам'янка-Бузька |
| - |
|
"Гірник" Новояворівськ |
|
3 - 1 |
|
|
|
|
15:00
|
|
"Жупан" Винники |
| - |
|
"Богун" Броди |
|
1 - 5 |
|
|
|
| 58' | Ю. Мартиняк |
| | 03' | Ю. Громяк |
| 34' | Є. Котюн |
| 36' | В. Данчук |
| 52' | Ю. Громяк |
| 72' | І. Королевич |
| |
|
|
15:00
|
|
"Лео-Кераміка" Львів |
| - |
|
"Легінь" Брюховичі |
|
1 - 4 |
|
|
|
| 43' | К. Ісіома Келубья |
| | 04' | Р. Белозьоров |
| 24' | О. Кенийз |
| 28' | В. Вербний |
| 57' | Н. Демчук |
| |
|
25-09-2021
|
|
14:00
|
|
ФК "Мостиська" |
| - |
|
ФОК "Городок" |
|
4 - 2 |
|
|
|
| 12' | А. Матис |
| 13' | Н. Кіт |
| 58' | А. Матис | (Пенальті) |
| 90+2' | Н. Кіт |
| | 07' | В. Кадюк | (Пенальті) |
| 23' | І. Іванович | (Пенальті) |
| |
|
26-09-2021
|
|
16:00
|
|
"Сокіл" Сокільники |
| - |
|
"Газовик-Хуртовина" Комарно |
|
2 - 3 |
|
|
|
| 07' | І. Дідич |
| 36' | П. Чемерис |
| | 29' | Й. Дудок |
| 51' | Ю. Панчишин |
| 90+2' | О. Чунис |
| |
|
|
16:00
|
|
СК "Нафтовик" Борислав |
| - |
|
СКК "Пісочна" |
|
0 - 1 |
|
|
|
| | 38' | Н. Демко |
| |
|
|
16:00
|
|
ФК "Ходорів/Вовчатичі" |
| - |
|
"Вишня" Судова Вишня |
|
1 - 3 |
|
|
|
| 48' | О. Зубко |
| | 29' | Р. Петречко |
| 32' | Ю. Бодак |
| 57' | Р. Петречко |
| |
|
|
16:00
|
|
СОК "Пульс-Авангард" Жидачів |
| - |
|
СКК "Демня" |
|
1 - 0 |
|
|
|
| 75' | Ю. Борик |
| 75' | І. Витак |
| | |
|
02-10-2021
|
|
14:00
|
|
СКК "Пісочна" |
| - |
|
ФК "Мостиська" |
|
5 - 1 |
|
|
|
|
16:00
|
|
"Вишня" Судова Вишня |
| - |
|
СК "Нафтовик" Борислав |
|
0 - 2 |
|
|
|
| | 61' | Р. Бобак |
| 87' | Р. Дяків |
| |
|
03-10-2021
|
|
16:00
|
|
СКК "Демня" |
| - |
|
ФК "Ходорів/Вовчатичі" |
|
1 - 0 |
|
|
|
| 81' | О. Мудрий |
| | |
|
|
16:00
|
|
ФОК "Городок" |
| - |
|
"Сокіл" Сокільники |
|
3 - 1 |
|
|
|
| 18' | В. Кадюк |
| 68' | В. Гренда |
| 75' | В. Коваль |
| | 45' | М. Корчемкін |
| |
|
|
16:00
|
|
СК "Дубляни" |
| - |
|
"Газовик-Хуртовина" Комарно |
|
3 - 0 |
|
|
|
16-10-2021
|
|
13:00
|
|
ФК "Мостиська" |
| - |
|
"Вишня" Судова Вишня |
|
3 - 0 |
|
|
|
| 54' | Ю. Святий |
| 77' | В. Качмар |
| 89' | А. Матис |
| | |
|
17-10-2021
|
|
13:00
|
|
"Сокіл" Сокільники |
| - |
|
СКК "Пісочна" |
|
1 - 3 |
|
|
|
| 47' | Р. Прокопюк |
| | 20' | М. Лесько |
| 77' | Ю. Войцехівський |
| 90+2' | Ю. Сень |
| |
|
|
16:00
|
|
СК "Дубляни" |
| - |
|
ФОК "Городок" |
|
3 - 0 |
|
|
|
|
16:00
|
|
СК "Нафтовик" Борислав |
| - |
|
СКК "Демня" |
|
3 - 0 |
|
|
|
| 28' | Р. Дяків |
| 37' | В. Попиль |
| | 46' | А. Смалюх |
| |
|
|
16:00
|
|
ФК "Ходорів/Вовчатичі" |
| - |
|
СОК "Пульс-Авангард" Жидачів |
|
1 - 1 |
|
|
|
| 64' | Б. Цюпак | (пенальті) |
| | 17' | С. Свередюк |
| |
|
24-10-2021
|
|
15:00
|
|
СОК "Пульс-Авангард" Жидачів |
| - |
|
СК "Нафтовик" Борислав |
|
2 - 2 |
|
|
|
| 68' | С. Свередюк |
| 70' | С. Свередюк |
| | 48' | В. Чуплак |
| 90+3' | І. Теплий |
| |
|
|
15:00
|
|
СКК "Демня" |
| - |
|
ФК "Мостиська" |
|
1 - 3 |
|
|
|
| 81' | Р. Свінціцький |
| | 09' | Я. Кадай |
| 34' | Ю. Святий |
| 86' | А. Матис |
| |
|
|
15:00
|
|
"Вишня" Судова Вишня |
| - |
|
"Сокіл" Сокільники |
|
2 - 3 |
|
|
|
| 02' | Р. Петречко |
| 56' | Р. Петречко | (пенальті) |
| | 38' | А. Левко |
| 60' | Ю. Ленько |
| 84' | Ю. Паранюк |
| |
|
|
15:00
|
|
СК "Дубляни" |
| - |
|
СКК "Пісочна" |
|
2 - 0 |
|
|
|
| 53' | І. Казан |
| 90+3' | А. Шакалець |
| | |
|
|
15:00
|
|
ФОК "Городок" |
| - |
|
"Газовик-Хуртовина" Комарно |
|
3 - 0 |
|
|
|
| 49' | Ю. Корнат |
| 61' | Н. Кисилевич |
| 78' | І. Іванович |
| | |
|
31-10-2021
|
|
14:00
|
|
ФСК "Яворів" |
| - |
|
СКК "Пісочна" |
|
0 - 1 |
|
|
|
07-11-2021
|
|
14:00
|
|
СКК "Пісочна" |
| - |
|
ФСК "Яворів" |
|
1 - 4 |
|
|
|
| 10' | Ю. Сень |
| | 15' | О. Мацелюх |
| 51' | Ю. Головатюк |
| 59' | І. Турба |
| 87' | І. Турба |
| |
|
31-10-2021
|
|
14:00
|
|
СК "Нафтовик" Борислав |
| - |
|
"Лео-Кераміка" Львів |
|
2 - 3 |
|
|
|
| 85' | Д. Криворучишак | (пенальті) |
| 90+3' | І. Колодій |
| | 01' | Ю. Бердей |
| 05' | Ю. Бердей |
| 48' | К. Ісіома Келубья |
| |
|
07-11-2021
|
|
14:00
|
|
"Лео-Кераміка" Львів |
| - |
|
СК "Нафтовик" Борислав |
|
2 - 3 (Пен. 4 - 2) |
|
|
|
| К. Ісіома Келубья |
| О. Доскуч |
| Р. Кузь |
| Р. Андрусишин |
| 16' | К. Ісіома Келубья |
| 42' | О. Доскуч |
| | Д. Криворучишак |
| І. Колодій |
| О. Луців |
| Р. Бобак |
| 14' | Р. Дяків |
| 59' | В. Чуплак |
| 90+4' | В. Чуплак |
| |
|