М | Команда | І | О |
---|---|---|---|
1 | Городок | 4 | 9 |
2 | Жовква | 4 | 6 |
3 | ДТ Сокаль | 2 | 6 |
4 | Березів | 3 | 5 |
5 | Олесько | 3 | 5 |
6 | Н.Розділ | 3 | 4 |
7 | Чорнушовичі | 3 | 3 |
8 | "Богун" | 3 | 3 |
9 | Братковичі | 3 | 1 |
9 | Жидачів | 3 | 1 |
11 | Шахтар Ч | 1 | 0 |
М | Команда | І | О |
---|---|---|---|
1 | Кам'янка-2 | 2 | 4 |
2 | Дубляни-ФК | 1 | 3 |
3 | Борщовичі | 1 | 3 |
4 | Пикуловичі | 2 | 3 |
5 | Лопатин | 1 | 1 |
6 | Буськ | 0 | 0 |
6 | Ямпіль | 0 | 0 |
6 | Н.Яричів | 0 | 0 |
9 | Добротвір | 3 | 0 |
М | Команда | І | О |
---|---|---|---|
1 | Репехів | 2 | 6 |
2 | Малехів | 2 | 6 |
3 | Білка | 2 | 3 |
4 | Радехів | 0 | 0 |
4 | Сокільники | 0 | 0 |
4 | Гірник | 0 | 0 |
7 | Підбірці | 1 | 0 |
8 | Мостиська-2 | 1 | 0 |
9 | Універ | 2 | 0 |
М | Команда | І | РМ | О |
---|---|---|---|---|
1 | В.Мости | 2 | 1 | 4 |
2 | Боянець | 2 | 1 | 4 |
3 | Пристань | 2 | -2 | 0 |
М | Команда | І | РМ | О |
---|---|---|---|---|
1 | Карів | 3 | 5 | 9 |
2 | Хлівчани | 3 | 3 | 6 |
3 | Домашів | 3 | -1 | 3 |
4 | Діброва | 3 | -7 | 0 |
М | Команда | І | РМ | О |
---|---|---|---|---|
1 | Тартаків | 3 | 1 | 6 |
2 | Фусів/Торки | 3 | 2 | 6 |
3 | Горбків | 3 | 0 | 4 |
4 | Свитазів | 3 | -3 | 1 |
М | Команда | І | О |
---|---|---|---|
1 | Павлів | 3 | 7 |
2 | Тетевчиці | 3 | 6 |
3 | Бабичі | 3 | 4 |
4 | Станин | 3 | 0 |
М | Команда | І | РМ | О |
---|---|---|---|---|
1 | Сілець | 2 | 1 | 4 |
2 | Соснівка | 2 | 0 | 3 |
3 | Межиріччя | 2 | -1 | 1 |
М | Команда | І | РМ | О |
---|---|---|---|---|
1 | Гірник | 3 | 16 | 9 |
2 | Жвирка | 3 | 4 | 6 |
3 | Жужеляни | 3 | -1 | 3 |
4 | Добрячин | 3 | -19 | 0 |
М | Команда | І | РМ | О |
---|---|---|---|---|
1 | Яструбичі | 2 | 5 | 6 |
2 | Волсвин | 2 | 1 | 3 |
3 | Гірник-2 | 2 | -6 | 0 |
М | Команда | І | РМ | О |
---|---|---|---|---|
1 | Березівка | 2 | 4 | 3 |
2 | Барилів | 2 | -1 | 3 |
3 | Миколаїв | 2 | -3 | 3 |
Гол | ||||||||||||||||||||||||
|
Результати - Кубок Червоноградського району з футзалу 2024 - Група В | |
Результати туру [Група В] - |
Неділя, 11.02.2024 року - 4 тур | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:20 год. | ФК "Прибужжя" Яструбичі | ФК "Ера" Соснівка | 2 - 4 | ||||||
|
|||||||||
16:10 год. | ФК "Geramoto" Жужеляни | СК "Легенда" Сілець | 2 - 10 (1:1, 2:8) | ||||||
|
10 команди, які пропускають тур ФК "Карів", ФСК "Вугільник" Гірник, СК "Свитазів", СК "Воля" Поториця, МФК "Старе місто" Червоноград, ФСК "Буг" Жвирка, ФСК "Вугільник-2" Гірник, МФК "Мавітек" Гірник, МФК "Колеги" Павлів, МФК "Дружба" Сокаль/Волсвин |