Головна
Вища ліга
Календар
Події
Турнірна таблиця
Тільки календар
Команди
Матриця
Перша ліга
Календар
Події
Тільки календар
Кубки
Кубок Весни
Кубок Незалежності
Кубок Героїв
Область
Меморіал Юста
Таблиці
Кубок Мікльоша
Кубок Весни
Прем'єр-ліга
Перша ліга
Друга ліга
Третя ліга
Друга/третя ліга
Бомбардири
Кубок області
Футзал
Вища ліга
Перша ліга
Кубок
Табло результатів
Сьогодні
1 ліга Л/о
М
Команда
І
О
1
Городок
4
9
2
Олесько
4
8
3
ДТ Сокаль
4
7
4
Жовква
4
6
5
Березів
4
5
6
Н.Розділ
3
4
7
Шахтар Ч
3
4
8
Жидачів
4
4
9
Чорнушовичі
3
3
10
"Богун"
3
3
11
Братковичі
4
1
Показати повну таблицю
3 ліга Л/о, гр. 1
М
Команда
І
О
1
Дубляни-ФК
2
6
2
Пикуловичі
3
6
3
Лопатин
2
4
4
Кам'янка-2
2
4
5
Борщовичі
2
3
6
Н.Яричів
0
0
7
Буськ
1
0
8
Ямпіль
1
0
9
Добротвір
3
0
Показати повну таблицю
3 ліга Л/о, гр. 2
М
Команда
І
О
1
Малехів
3
9
2
Репехів
2
6
3
Білка
3
4
4
Радехів
1
3
5
Підбірці
2
1
6
Гірник
1
0
7
Мостиська-2
1
0
8
Сокільники
1
0
9
Універ
2
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 1
М
Команда
І
РМ
О
1
В.Мости
2
1
4
2
Боянець
2
1
4
3
Пристань
2
-2
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 2
М
Команда
І
РМ
О
1
Карів
3
5
9
2
Хлівчани
3
3
6
3
Домашів
3
-1
3
4
Діброва
3
-7
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 3
М
Команда
І
РМ
О
1
Тартаків
3
1
6
2
Фусів/Торки
3
2
6
3
Горбків
3
0
4
4
Свитазів
3
-3
1
Показати повну таблицю
Весни, гр. 4
М
Команда
І
О
1
Павлів
3
7
2
Тетевчиці
3
6
3
Бабичі
3
4
4
Станин
3
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 5
М
Команда
І
РМ
О
1
Сілець
2
1
4
2
Соснівка
2
0
3
3
Межиріччя
2
-1
1
Показати повну таблицю
Весни, гр. 6
М
Команда
І
РМ
О
1
Гірник
3
16
9
2
Жвирка
3
4
6
3
Жужеляни
3
-1
3
4
Добрячин
3
-19
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 7
М
Команда
І
РМ
О
1
Яструбичі
2
5
6
2
Волсвин
2
1
3
3
Гірник-2
2
-6
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 8
М
Команда
І
РМ
О
1
Березівка
2
4
3
2
Барилів
2
-1
3
3
Миколаїв
2
-3
3
Показати повну таблицю
Вища ліга, бомбардири
Гол
М
Гравець
Команда
1
Божик О.
ВМос
22
2
Шокало Т.
Прис
14
3
Лозовий А.
Сілц
11
-
Діденко М.
Гірн
11
-
Крупник В.
Тетв
11
Повна таблиця
Суперники - ФК "Щирець" - Меморіал Ернеста Юста 2023
Суперники
Матчі
Пер.
Ніч.
Пор.
Голи
СКК "Пісочна"
5
2
2
1
9 - 7
СОК "Пульс-Авангард" Жидачів
4
0
1
3
1 - 8
"Турбо" Березів
3
2
0
1
11 - 6
СК "Воля" Братковичі
3
1
1
1
8 - 8
"Тандем" Жовтанці
3
0
0
3
5 - 10
ФК "П'ятничани"
3
0
0
3
1 - 10
"Прикарпаття" Н.Стрілища
2
2
0
0
10 - 1
"Захід" Солонка
2
2
0
0
6 - 3
ДЮШ ФК "Львів"
2
2
0
0
6 - 0
"Камула" Романів
2
2
0
0
5 - 1
СКК "Острів" Чорний Острів
2
2
0
0
5 - 1
"Арсенал" Бучали
2
2
0
0
4 - 2
"Колос" Городок
2
2
0
0
3 - 0
"Захід" Бібрка
2
1
1
0
6 - 3
"Сокіл" Дуліби
2
1
0
1
5 - 3
"Сокіл" Суховоля
2
1
0
1
5 - 5
"Скала" Вільховець
2
1
0
1
3 - 3
"Берізка" Підберізці
2
0
2
0
3 - 3
"Темп" Гірське
2
0
0
2
0 - 2
СК "Легенда" Сілець
1
1
0
0
8 - 0
ЛСТМ "Луцьксантехмонтаж №536" Луцьк
1
1
0
0
4 - 2
"Сокіл" Сокільники
1
1
0
0
3 - 0
"УФК Карпати U-17" Львів
1
1
0
0
3 - 2
ФК "Львів U-17"
1
1
0
0
3 - 1
ФК "Покрова" Львів
1
1
0
0
3 - 2
ДЮФК "Галичина U-19" Львів
1
1
0
0
2 - 1
ФК "Олесько"
1
1
0
0
2 - 1
ФК "Шахтар" Червоноград
1
0
1
0
2 - 2
ДЮШ "Львів"/СКК "Демня"
1
0
0
1
1 - 3
"Агрон" Великогаївська ОТГ
1
0
0
1
0 - 5
ФК "Миколаїв"
1
0
0
1
0 - 1
Головна
Вища ліга
Календар
Події
Турнірна таблиця
Тільки календар
Команди
Матриця
Перша ліга
Календар
Події
Тільки календар
Кубки
Кубок Весни
Кубок Незалежності
Кубок Героїв
Область
Меморіал Юста
Таблиці
Кубок Мікльоша
Кубок Весни
Прем'єр-ліга
Перша ліга
Друга ліга
Третя ліга
Друга/третя ліга
Бомбардири
Кубок області
Футзал
Вища ліга
Перша ліга
Кубок
Табло результатів
Сьогодні