Головна
Вища ліга
Календар
Події
Турнірна таблиця
Тільки календар
Команди
Матриця
Група А
Група Б
Перша ліга
Календар
Події
Група А
Група Б
Тільки календар
Кубки
Кубок Весни
Кубок Незалежності
Кубок Героїв
Область
Прем'єр-ліга
Перша ліга
Друга ліга
Третя ліга
Юніори
Кубок області
Футзал
Вища ліга
Перша ліга
Кубок
Табло результатів
Сьогодні
Вища ліга, гр. А
М
Команда
І
РМ
О
1
Боянець
4
11
12
2
В.Мости
4
10
9
3
Пристань/Бутини
4
0
9
4
Соснівка
4
6
6
5
Сілець
3
0
4
6
Карів
3
-8
3
7
Гірник
4
-11
1
8
Хлівчани
4
-8
0
Показати повну таблицю
Вища ліга, гр. Б
М
Команда
І
РМ
О
1
Станин
4
10
12
2
Жвирка
4
8
9
3
Тартаків
4
2
6
4
Жужеляни
3
-1
3
5
Павлів
3
-3
3
6
Фусів/Торки
4
-16
0
Показати повну таблицю
Перша ліга, гр. А
М
Команда
І
РМ
О
1
Горбків
3
1
6
2
Домашів
3
14
6
3
Волсвин
4
0
6
4
Свитазів
3
7
6
5
Добрячин
3
-22
0
Показати повну таблицю
Перша ліга, гр. Б
М
Команда
І
О
1
Барилів
4
12
2
Йосипівка
3
4
3
Сабанівка
3
4
4
Стоянів
3
1
5
Немилів
3
1
Показати повну таблицю
1 ліга Л/о
М
Команда
І
О
1
Городок
8
19
2
Олесько
8
18
3
ДТ Сокаль
9
17
4
Жовква
8
13
5
"Богун"
8
11
6
Н.Розділ
8
10
7
Чорнушовичі
8
10
8
Жидачів
9
9
9
Шахтар Ч
8
8
10
Березів
8
6
11
Братковичі
8
2
Показати повну таблицю
3 ліга Л/о, гр. 1
М
Команда
І
О
1
Дубляни-ФК
7
17
2
Кам'янка-2
6
12
3
Пикуловичі
6
9
4
Буськ
6
8
5
Ямпіль
5
8
6
Лопатин
5
7
7
Борщовичі
5
6
8
Добротвір
7
6
9
Н.Яричів
5
0
Показати повну таблицю
3 ліга Л/о, гр. 2
М
Команда
І
О
1
Малехів
6
15
2
Білка
6
13
3
Мостиська-2
5
10
4
Радехів
5
9
5
Репехів
6
9
6
Гірник
6
6
7
Сокільники
6
5
8
Універ
6
4
9
Підбірці
6
4
Показати повну таблицю
Вища ліга, бомбардири
Гол
М
Гравець
Команда
1
Божик О.
ВМос
7
2
Порада В.
Стан
5
-
Оринчак П.
Павл
5
4
Файда О.
Боян
4
-
Гудко І.
Жвир
4
Повна таблиця
Суперники - ФК "Лопатин" - Чемпіонат Радехівщини - за чемпіонство 2023
Суперники
Матчі
Пер.
Ніч.
Пор.
Голи
ФК "Павлів"
4
2
1
1
9 - 5
ФК "Миколаїв"
4
2
0
2
8 - 8
ФК "Магніт" Оглядів
4
2
0
2
2 - 4
"Січ" Заболотці
4
0
3
1
5 - 9
СФК "Муроване"
3
1
0
2
5 - 5
ФК "Качурівка-Радехів ОТГ"
2
2
0
0
9 - 1
ФК "Яричів" Новий Яричів
2
2
0
0
8 - 3
ФК "Єдність" Березівка
2
2
0
0
7 - 2
"Сокіл" Борщовичі
2
1
1
0
7 - 4
"Західний Буг" Павлів
2
1
1
0
5 - 2
"Рух-Збірна" Репехів
2
1
1
0
5 - 1
"Юність-2" Верхня Білка
2
1
0
1
5 - 5
ФК "Качурівка" Радехів
2
1
1
0
5 - 3
ФК "Хуторок" Станин
2
1
0
1
5 - 3
ФК "Давидів"
2
1
1
0
4 - 1
ФК "Ера" Соснівка
2
1
0
1
4 - 6
ФК "Олесько"
2
1
0
1
4 - 4
ФК "Ольвія" Пиратин
2
1
1
0
4 - 2
ФК "Промінь" Тетевчиці
2
1
0
1
1 - 1
"Галичина" Великий Дорошів
2
0
1
1
2 - 3
ФК "Барилів"
2
0
1
1
2 - 5
"Тандем" Жовтанці
2
0
1
1
1 - 7
ФК "Буг" Буськ
1
1
0
0
4 - 2
ФСК "Вугільник" Гірник
1
1
0
0
4 - 2
"Радехівщина ОТГ"
1
1
0
0
3 - 1
"Скала" Вільховець
1
1
0
0
2 - 1
"Карпати-Кам'янка-2" Кам'янка-Бузька
1
0
1
0
3 - 3
ФК "Дубляни"
1
0
0
1
3 - 4
"Енергетик" Добротвір
1
0
0
1
1 - 4
СК "Воля" Братковичі
1
0
0
1
0 - 3
Головна
Вища ліга
Календар
Події
Турнірна таблиця
Тільки календар
Команди
Матриця
Група А
Група Б
Перша ліга
Календар
Події
Група А
Група Б
Тільки календар
Кубки
Кубок Весни
Кубок Незалежності
Кубок Героїв
Область
Прем'єр-ліга
Перша ліга
Друга ліга
Третя ліга
Юніори
Кубок області
Футзал
Вища ліга
Перша ліга
Кубок
Табло результатів
Сьогодні