М | Команда | І | О |
---|---|---|---|
1 | Городок | 3 | 6 |
2 | ДТ Сокаль | 2 | 6 |
3 | Олесько | 3 | 5 |
4 | Березів | 3 | 5 |
4 | Жовква | 3 | 5 |
6 | "Богун" | 2 | 3 |
7 | Н.Розділ | 2 | 3 |
8 | Чорнушовичі | 3 | 3 |
9 | Братковичі | 3 | 1 |
9 | Жидачів | 3 | 1 |
11 | Шахтар Ч | 1 | 0 |
М | Команда | І | О |
---|---|---|---|
1 | Дубляни-ФК | 1 | 3 |
2 | Борщовичі | 1 | 3 |
3 | Пикуловичі | 2 | 3 |
4 | Лопатин | 1 | 1 |
5 | Кам'янка-2 | 1 | 1 |
6 | Буськ | 0 | 0 |
6 | Ямпіль | 0 | 0 |
6 | Н.Яричів | 0 | 0 |
9 | Добротвір | 2 | 0 |
М | Команда | І | О |
---|---|---|---|
1 | Репехів | 2 | 6 |
2 | Малехів | 2 | 6 |
3 | Білка | 2 | 3 |
4 | Радехів | 0 | 0 |
4 | Сокільники | 0 | 0 |
4 | Гірник | 0 | 0 |
7 | Підбірці | 1 | 0 |
8 | Мостиська-2 | 1 | 0 |
9 | Універ | 2 | 0 |
М | Команда | І | РМ | О |
---|---|---|---|---|
1 | В.Мости | 2 | 1 | 4 |
2 | Боянець | 2 | 1 | 4 |
3 | Пристань | 2 | -2 | 0 |
М | Команда | І | РМ | О |
---|---|---|---|---|
1 | Карів | 3 | 5 | 9 |
2 | Хлівчани | 3 | 3 | 6 |
3 | Домашів | 3 | -1 | 3 |
4 | Діброва | 3 | -7 | 0 |
М | Команда | І | РМ | О |
---|---|---|---|---|
1 | Тартаків | 3 | 1 | 6 |
2 | Фусів/Торки | 3 | 2 | 6 |
3 | Горбків | 3 | 0 | 4 |
4 | Свитазів | 3 | -3 | 1 |
М | Команда | І | О |
---|---|---|---|
1 | Павлів | 3 | 7 |
2 | Тетевчиці | 3 | 6 |
3 | Бабичі | 3 | 4 |
4 | Станин | 3 | 0 |
М | Команда | І | РМ | О |
---|---|---|---|---|
1 | Сілець | 2 | 1 | 4 |
2 | Соснівка | 2 | 0 | 3 |
3 | Межиріччя | 2 | -1 | 1 |
М | Команда | І | РМ | О |
---|---|---|---|---|
1 | Гірник | 3 | 16 | 9 |
2 | Жвирка | 3 | 4 | 6 |
3 | Жужеляни | 3 | -1 | 3 |
4 | Добрячин | 3 | -19 | 0 |
М | Команда | І | РМ | О |
---|---|---|---|---|
1 | Яструбичі | 2 | 5 | 6 |
2 | Волсвин | 2 | 1 | 3 |
3 | Гірник-2 | 2 | -6 | 0 |
М | Команда | І | РМ | О |
---|---|---|---|---|
1 | Березівка | 2 | 4 | 3 |
2 | Барилів | 2 | -1 | 3 |
3 | Миколаїв | 2 | -3 | 3 |
Гол | ||||||||||||||||||||||||
|
Результати - Кубок Червоноградського району з футзалу 2024 - Група А | |
Результати туру [Група А] - |
Неділя, 11.02.2024 року - 3 тур | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 год. | ФСК "Вугільник-2" Гірник | МФК "Колеги" Павлів | 3 - 12 | ||||||
|
|||||||||
Неділя, 18.02.2024 року - 3 тур | |||||||||
13:40 год. | СК "Воля" Поториця | МФК "Старе місто" Червоноград | 4 - 2 (1:3, 1:1) | ||||||
|
10 команди, які пропускають тур ФК "Карів", ФК "Ера" Соснівка, ФСК "Вугільник" Гірник, СК "Свитазів", ФК "Прибужжя" Яструбичі, СК "Легенда" Сілець, ФСК "Буг" Жвирка, МФК "Мавітек" Гірник, ФК "Geramoto" Жужеляни, МФК "Дружба" Сокаль/Волсвин |