Головна
Вища ліга
Календар
Події
Турнірна таблиця
Тільки календар
Команди
Матриця
Перша ліга
Календар
Події
Тільки календар
Кубки
Кубок Весни
Кубок Незалежності
Кубок Героїв
Область
Меморіал Юста
Таблиці
Кубок Мікльоша
Кубок Весни
Прем'єр-ліга
Перша ліга
Друга ліга
Третя ліга
Друга/третя ліга
Бомбардири
Кубок області
Футзал
Вища ліга
Перша ліга
Кубок
Табло результатів
Сьогодні
1 ліга Л/о
М
Команда
І
О
1
Городок
4
9
2
Олесько
4
8
3
Жовква
4
6
4
ДТ Сокаль
3
6
5
Березів
4
5
6
Н.Розділ
3
4
7
Жидачів
4
4
8
Чорнушовичі
3
3
9
Шахтар Ч
2
3
10
"Богун"
3
3
11
Братковичі
4
1
Показати повну таблицю
3 ліга Л/о, гр. 1
М
Команда
І
О
1
Дубляни-ФК
2
6
2
Пикуловичі
3
6
3
Лопатин
2
4
4
Кам'янка-2
2
4
5
Борщовичі
2
3
6
Н.Яричів
0
0
7
Буськ
1
0
8
Ямпіль
1
0
9
Добротвір
3
0
Показати повну таблицю
3 ліга Л/о, гр. 2
М
Команда
І
О
1
Малехів
3
9
2
Репехів
2
6
3
Білка
3
4
4
Радехів
1
3
5
Підбірці
2
1
6
Гірник
1
0
7
Мостиська-2
1
0
8
Сокільники
1
0
9
Універ
2
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 1
М
Команда
І
РМ
О
1
В.Мости
2
1
4
2
Боянець
2
1
4
3
Пристань
2
-2
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 2
М
Команда
І
РМ
О
1
Карів
3
5
9
2
Хлівчани
3
3
6
3
Домашів
3
-1
3
4
Діброва
3
-7
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 3
М
Команда
І
РМ
О
1
Тартаків
3
1
6
2
Фусів/Торки
3
2
6
3
Горбків
3
0
4
4
Свитазів
3
-3
1
Показати повну таблицю
Весни, гр. 4
М
Команда
І
О
1
Павлів
3
7
2
Тетевчиці
3
6
3
Бабичі
3
4
4
Станин
3
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 5
М
Команда
І
РМ
О
1
Сілець
2
1
4
2
Соснівка
2
0
3
3
Межиріччя
2
-1
1
Показати повну таблицю
Весни, гр. 6
М
Команда
І
РМ
О
1
Гірник
3
16
9
2
Жвирка
3
4
6
3
Жужеляни
3
-1
3
4
Добрячин
3
-19
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 7
М
Команда
І
РМ
О
1
Яструбичі
2
5
6
2
Волсвин
2
1
3
3
Гірник-2
2
-6
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 8
М
Команда
І
РМ
О
1
Березівка
2
4
3
2
Барилів
2
-1
3
3
Миколаїв
2
-3
3
Показати повну таблицю
Вища ліга, бомбардири
Гол
М
Гравець
Команда
1
Божик О.
ВМос
22
2
Шокало Т.
Прис
14
3
Лозовий А.
Сілц
11
-
Діденко М.
Гірн
11
-
Крупник В.
Тетв
11
Повна таблиця
Суперники - "Скала" Вільховець - Третя ліга Львівщини
Суперники
Матчі
Пер.
Ніч.
Пор.
Голи
"Берізка" Підберізці
5
2
2
1
8 - 6
"Рух-Збірна" Репехів
4
3
1
0
16 - 2
"Сокіл" В.Глібовичі
4
1
1
2
8 - 9
"Захід" Бібрка
4
1
1
2
6 - 5
"Турбо" Березів
3
2
1
0
7 - 3
"Стріла" Сулимів
3
0
2
1
5 - 7
"Стріла" Підгородище
2
2
0
0
7 - 0
"Захід" Солонка
2
2
0
0
6 - 2
"Січ" Заболотці
2
2
0
0
5 - 2
"Сокіл" Суховоля
2
2
0
0
4 - 1
ФК "Дубляни"
2
2
0
0
4 - 0
ФСК "Трускавець"
2
2
0
0
4 - 0
"Прикарпаття" Н.Стрілища
2
2
0
0
3 - 1
"Камула" Романів
2
1
1
0
5 - 4
"Арсенал" Бучали
2
1
1
0
4 - 2
"Сокіл" Дуліби
2
1
1
0
4 - 3
СКК "Острів" Чорний Острів
2
1
1
0
4 - 1
ФК "Щирець"
2
1
0
1
3 - 3
"Босота" Чорнушовичі
2
1
1
0
2 - 1
"Юність-2" Верхня Білка
2
0
1
1
2 - 4
ФК "Сільмаш" Львів
2
0
0
2
1 - 5
ДЮШ ФК "Львів"
1
1
0
0
5 - 0
МФК "Нові імена" Львів
1
1
0
0
5 - 1
"Богун" Підзвіринець
1
1
0
0
4 - 0
ФСК "Самбір"
1
1
0
0
4 - 3
"Кохавинка" Гніздичів
1
1
0
0
3 - 0
"Сокіл" Борщовичі
1
1
0
0
3 - 0
МФК "Галичина" Дрогобич
1
1
0
0
3 - 2
"Сокіл" Сокільники
1
1
0
0
2 - 1
ФК "Ямпіль"
1
1
0
0
1 - 0
"Енергетик" Добротвір
1
0
1
0
3 - 3
СКК "Пісочна"
1
0
0
1
3 - 5
"Гірник" Новояворівськ
1
0
1
0
2 - 2
"Сокіл" Золочів
1
0
0
1
2 - 5
"УФК Карпати U-17" Львів
1
0
1
0
2 - 2
ФК "Покрова" Львів
1
0
1
0
2 - 2
"Ватра" Тарасівка
1
0
0
1
1 - 5
"Жупан" Винники
1
0
0
1
1 - 2
"Темп" Відники
1
0
0
1
1 - 2
"Юність" Верхня Білка/Куликів
1
0
0
1
1 - 3
СФК "Муроване"
1
0
0
1
1 - 2
ФК "Жовква"
1
0
0
1
1 - 5
ФК "Лопатин"
1
0
0
1
1 - 2
ФК "Мостиська"
1
0
0
1
1 - 6
ФК "Троянда" Ходорів
1
0
0
1
1 - 4
"Юність" Верхня/Нижня Білка
1
0
0
1
0 - 9
ФК "Миколаїв"
1
0
1
0
0 - 0
ФК "Рух U-19" Львів
1
0
0
1
0 - 7
ФК "Старий Самбір"
1
0
1
0
0 - 0
Головна
Вища ліга
Календар
Події
Турнірна таблиця
Тільки календар
Команди
Матриця
Перша ліга
Календар
Події
Тільки календар
Кубки
Кубок Весни
Кубок Незалежності
Кубок Героїв
Область
Меморіал Юста
Таблиці
Кубок Мікльоша
Кубок Весни
Прем'єр-ліга
Перша ліга
Друга ліга
Третя ліга
Друга/третя ліга
Бомбардири
Кубок області
Футзал
Вища ліга
Перша ліга
Кубок
Табло результатів
Сьогодні