Головна
Вища ліга
Календар
Події
Турнірна таблиця
Тільки календар
Команди
Матриця
Група А
Група Б
Перша ліга
Календар
Події
Група А
Група Б
Тільки календар
Кубки
Кубок Весни
Кубок Незалежності
Кубок Героїв
Область
Меморіал Юста
Таблиці
Кубок Мікльоша
Кубок Весни
Прем'єр-ліга
Перша ліга
Друга ліга
Третя ліга
Друга/третя ліга
Бомбардири
Кубок області
Футзал
Вища ліга
Перша ліга
Кубок
Табло результатів
Сьогодні
Вища ліга, гр. А
М
Команда
І
РМ
О
1
Пристань/Бутини
2
2
6
2
Боянець
2
2
6
3
Соснівка
2
5
3
4
В.Мости
2
3
3
5
Сілець
1
2
3
6
Хлівчани
2
-3
0
7
Карів
1
-4
0
8
Гірник
2
-7
0
Показати повну таблицю
Вища ліга, гр. Б
М
Команда
І
РМ
О
1
Жвирка
2
6
6
2
Станин
2
2
6
3
Тартаків
2
3
3
4
Павлів
2
1
3
5
Жужеляни
1
-1
0
6
Яструбичі
1
-3
0
7
Фусів/Торки
2
-8
0
Показати повну таблицю
Перша ліга, гр. А
М
Команда
І
РМ
О
1
Горбків
2
2
6
2
Домашів
2
10
3
3
Волсвин
2
1
3
4
Свитазів
1
-2
0
5
Добрячин
1
-11
0
Показати повну таблицю
Перша ліга, гр. Б
М
Команда
І
О
1
Барилів
2
6
2
Немилів
1
1
2
Сабанівка
1
1
4
Стоянів
2
1
5
Йосипівка
2
1
Показати повну таблицю
1 ліга Л/о
М
Команда
І
О
1
Олесько
7
15
2
ДТ Сокаль
7
14
3
Городок
6
13
4
Жовква
6
10
5
"Богун"
6
8
6
Жидачів
7
8
7
Н.Розділ
6
7
8
Чорнушовичі
6
7
9
Березів
7
6
10
Шахтар Ч
6
5
11
Братковичі
6
1
Показати повну таблицю
3 ліга Л/о, гр. 1
М
Команда
І
О
1
Дубляни-ФК
5
11
2
Кам'янка-2
4
8
3
Лопатин
4
7
4
Борщовичі
4
6
5
Пикуловичі
5
6
6
Добротвір
6
6
7
Буськ
4
5
8
Ямпіль
3
4
9
Н.Яричів
3
0
Показати повну таблицю
3 ліга Л/о, гр. 2
М
Команда
І
О
1
Малехів
5
15
2
Білка
6
13
3
Репехів
4
9
4
Мостиська-2
4
7
5
Радехів
4
6
6
Підбірці
5
4
7
Універ
4
3
8
Сокільники
4
1
9
Гірник
4
0
Показати повну таблицю
Вища ліга, бомбардири
Гол
М
Гравець
Команда
1
Божик О.
ВМос
4
2
Гудко І.
Жвир
3
-
Кріль В.
Жвир
3
-
Оринчак П.
Павл
3
5
Дикий Р.
Сосн
2
Повна таблиця
Суперники - ФК "П'ятничани" - Прем'єр-ліга. Сезон-2023
Суперники
Матчі
Пер.
Ніч.
Пор.
Голи
ФК "Мостиська"
5
2
1
2
12 - 11
ФК "Миколаїв"
5
0
2
3
4 - 7
МФК "Галичина" Дрогобич
4
4
0
0
13 - 1
СК "Нафтовик" Борислав
4
3
1
0
8 - 3
"Фенікс" Підмонастир
4
0
0
4
2 - 7
"Тартак" Підбуж
3
3
0
0
14 - 3
ФК "Щирець"
3
3
0
0
10 - 1
СОК "Пульс-Авангард" Жидачів
3
2
1
0
6 - 2
"Датський текстиль" Сокаль
3
2
0
1
5 - 4
"Легінь" Брюховичі
3
2
0
1
4 - 4
ФСК "Самбір"
3
1
1
1
7 - 3
"Юність" Верхня Білка/Куликів
3
1
0
2
2 - 4
СК "Воля" Братковичі
2
2
0
0
13 - 2
КСК "Берездівці"
2
2
0
0
8 - 0
ФК "Пустомити"
2
2
0
0
8 - 1
"Ураган" Раденичі
2
2
0
0
7 - 1
"Темп" Відники
2
2
0
0
6 - 0
"Гірник" Новояворівськ
2
2
0
0
5 - 2
"Темп" Гірське
2
2
0
0
5 - 2
ФК "Рудки"
2
1
1
0
9 - 3
СКК "Пісочна"
2
1
1
0
6 - 4
ФСК "Трускавець"
2
1
1
0
6 - 2
"Кохавинка" Гніздичів
2
1
0
1
5 - 2
"Рух-Збірна" Репехів
1
1
0
0
8 - 0
"Сокіл" Муроване
1
1
0
0
6 - 2
ФК "Троянда" Ходорів
1
1
0
0
6 - 1
"Богун" Броди
1
1
0
0
5 - 2
СК "Дубляни"
1
1
0
0
5 - 1
ФК "Штурм" Дуліби/Грабовець
1
1
0
0
5 - 0
ЛСК "Погонь" Львів
1
1
0
0
3 - 0
ФОК "Городок"
1
1
0
0
3 - 0
"Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір
1
1
0
0
2 - 0
"Темп-Легінь" Відники/Брюховичі
1
1
0
0
2 - 1
ФК "Легіон" Стільсько
1
1
0
0
1 - 0
ФК "Куликів"
1
0
1
0
3 - 3
"Юність" Верхня/Нижня Білка
1
0
0
1
2 - 3
СКК "Крупсько" Крупське
1
0
0
1
2 - 5
ФК "Рух-3" Львів
1
0
1
0
2 - 2
ФК "Жовква"
1
0
0
1
1 - 2
"Корміл" Яворів
1
0
0
1
0 - 2
СКК "Демня"
1
0
0
1
0 - 4
Головна
Вища ліга
Календар
Події
Турнірна таблиця
Тільки календар
Команди
Матриця
Група А
Група Б
Перша ліга
Календар
Події
Група А
Група Б
Тільки календар
Кубки
Кубок Весни
Кубок Незалежності
Кубок Героїв
Область
Меморіал Юста
Таблиці
Кубок Мікльоша
Кубок Весни
Прем'єр-ліга
Перша ліга
Друга ліга
Третя ліга
Друга/третя ліга
Бомбардири
Кубок області
Футзал
Вища ліга
Перша ліга
Кубок
Табло результатів
Сьогодні