Головна
Вища ліга
Календар
Події
Турнірна таблиця
Тільки календар
Команди
Матриця
Група А
Група Б
Перша ліга
Календар
Події
Група А
Група Б
Тільки календар
Кубки
Кубок Весни
Кубок Незалежності
Кубок Героїв
Область
Меморіал Юста
Таблиці
Кубок Мікльоша
Кубок Весни
Прем'єр-ліга
Перша ліга
Друга ліга
Третя ліга
Друга/третя ліга
Бомбардири
Кубок області
Футзал
Вища ліга
Перша ліга
Кубок
Табло результатів
Сьогодні
Вища ліга, гр. А
М
Команда
І
РМ
О
1
Соснівка
1
6
3
2
Боянець
1
1
3
2
Пристань/Бутини
1
1
3
4
Сілець
0
0
0
4
Карів
0
0
0
6
Хлівчани
1
-1
0
6
В.Мости
1
-1
0
8
Гірник
1
-6
0
Показати повну таблицю
Вища ліга, гр. Б
М
Команда
І
РМ
О
1
Жвирка
1
4
3
2
Павлів
1
3
3
3
Станин
1
1
3
4
Жужеляни
0
0
0
5
Тартаків
1
-1
0
6
Яструбичі
1
-3
0
7
Фусів/Торки
1
-4
0
Показати повну таблицю
Перша ліга, гр. А
М
Команда
І
РМ
О
1
Волсвин
1
2
3
2
Горбків
1
1
3
3
Добрячин
0
0
0
4
Домашів
1
-1
0
5
Свитазів
1
-2
0
Показати повну таблицю
Перша ліга, гр. Б
М
Команда
І
О
1
Барилів
1
3
2
Йосипівка
1
1
2
Сабанівка
1
1
4
Немилів
0
0
5
Стоянів
1
0
Показати повну таблицю
1 ліга Л/о
М
Команда
І
О
1
Городок
6
13
2
Олесько
6
12
3
ДТ Сокаль
6
11
4
Н.Розділ
5
7
5
Жовква
5
7
6
Жидачів
6
7
7
Березів
6
6
8
Чорнушовичі
5
6
9
Шахтар Ч
5
5
10
"Богун"
5
5
11
Братковичі
5
1
Показати повну таблицю
3 ліга Л/о, гр. 1
М
Команда
І
О
1
Дубляни-ФК
4
8
2
Лопатин
3
7
3
Борщовичі
4
6
4
Пикуловичі
4
6
5
Кам'янка-2
3
5
6
Буськ
3
4
7
Ямпіль
2
3
8
Добротвір
5
3
9
Н.Яричів
2
0
Показати повну таблицю
3 ліга Л/о, гр. 2
М
Команда
І
О
1
Малехів
5
15
2
Білка
5
10
3
Репехів
3
6
4
Мостиська-2
3
6
5
Радехів
3
6
6
Підбірці
4
4
7
Універ
3
0
8
Гірник
3
0
9
Сокільники
3
0
Показати повну таблицю
Вища ліга, бомбардири
Гол
М
Гравець
Команда
1
Дикий Р.
Сосн
2
-
Гудко І.
Жвир
2
3
Войтюк О.
Сосн
1
-
Ващишин М.
Сосн
1
-
Збишко Ю.
Сосн
1
Повна таблиця
Графічна діаграма - СК "Легенда" Сілець - ФСК "Бутини" Бутини - Чемпіонат Червоноградського району
Команди:
Вибери команду
ФК "Шахтар" Острів
ФСК "Бутини" Бутини
ФСК "Вугільник" Гірник
ФСК "Межиріччя"
ФСК "Рата" Великі Мости
СК "Легенда" Сілець
ФК "Ватра" Добрячин
ФК "Пристань"
ФК "Галич-Фортуна" Бендюга
ФК "Вікторія" Волсвин
ФК "Куличків"
ФК "Прибужжя" Яструбичі
Вибери команду
ФК "Шахтар" Острів
ФСК "Бутини" Бутини
ФСК "Вугільник" Гірник
ФСК "Межиріччя"
ФСК "Рата" Великі Мости
СК "Легенда" Сілець
ФК "Ватра" Добрячин
ФК "Пристань"
ФК "Галич-Фортуна" Бендюга
ФК "Вікторія" Волсвин
ФК "Куличків"
ФК "Прибужжя" Яструбичі
Чемпіон
Ср. призер
Бр.призер
<<
<
червня 2024
>
>>
П
В
С
Ч
П
С
Н
27
28
29
30
31
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Немає матчів матч протягом червня 2024
Немає матчів матч протягом червня 2024
Головна
Вища ліга
Календар
Події
Турнірна таблиця
Тільки календар
Команди
Матриця
Група А
Група Б
Перша ліга
Календар
Події
Група А
Група Б
Тільки календар
Кубки
Кубок Весни
Кубок Незалежності
Кубок Героїв
Область
Меморіал Юста
Таблиці
Кубок Мікльоша
Кубок Весни
Прем'єр-ліга
Перша ліга
Друга ліга
Третя ліга
Друга/третя ліга
Бомбардири
Кубок області
Футзал
Вища ліга
Перша ліга
Кубок
Табло результатів
Сьогодні