14-04-2021
|
|
18:30
|
|
"Юність" Верхня/Нижня Білка |
| - |
|
"Скала 1911" Стрий |
|
1 - 0 |
|
|
|
| 38' | В. Равлик |
| | |
|
18-04-2021
|
|
16:00
|
|
ФК "Миколаїв" |
| - |
|
"Корміл" Давидів |
|
1 - 0 |
|
|
|
| 58' | І. Балух |
| | |
|
|
16:00
|
|
"Темп" Відники |
| - |
|
МФК "Галичина" Дрогобич |
|
0 - 0 |
|
|
|
|
17:30
|
|
"Фенікс" Підмонастир |
| - |
|
ЛСК "Погонь" Львів |
|
1 - 0 |
|
|
|
| 23' | М. Фещук | (пенальті) |
| | |
|
20-04-2021
|
|
17:00
|
|
ФК "Куликів" |
| - |
|
ФСК "Самбір" |
|
3 - 1 |
|
|
|
| 39' | В. Патуляк | (пенальті) |
| 52' | А. Дева |
| 72' | Р. Майовецький |
| | 25' | В. Попиль |
| |
|
21-04-2021
|
|
18:00
|
|
ДЮШ ФК "Львів" |
| - |
|
"Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір |
|
0 - 1 |
|
|
|
| | 79' | О. Шептицький |
| |
|
21-04-2021
|
|
17:00
|
|
"Юність" Верхня/Нижня Білка |
| - |
|
ФК "Миколаїв" |
|
2 - 0 |
|
|
|
| 15' | Р. Білий |
| 56' | А. Курилишин |
| 62' | О. Набізада |
| 77' | О. Грось |
| 83' | В. Гладкий |
| 85' | Б. Іванченко |
| | 28' | І. Юськевич |
| |
|
25-04-2021
|
|
16:00
|
|
"Скала 1911" Стрий |
| - |
|
"Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір |
|
2 - 0 |
|
|
|
| 36' | Ю. Черепушак |
| 51' | М. Цвик |
| | |
|
|
16:00
|
|
МФК "Галичина" Дрогобич |
| - |
|
"Фенікс" Підмонастир |
|
3 - 3 |
|
|
|
| 27' | Р. Лещинський |
| 73' | Т. Рудавець | (пенальті) |
| 76' | А. Шакалець |
| | 02' | Р. Гнатів |
| 05' | А. Гриб |
| 45+1' | Ю. Репета |
| |
|
|
16:00
|
|
"Темп" Відники |
| - |
|
ФСК "Самбір" |
|
2 - 2 |
|
|
|
| 71' | Т. Бугрин |
| 75' | О. Калуцький |
| | 36' | В. Попиль |
| 89' | І. Колодій |
| |
|
|
16:00
|
|
"Корміл" Давидів |
| - |
|
ФК "Куликів" |
|
1 - 3 |
|
|
|
| | 49' | Р. Михальчук |
| 60' | А. Дева |
| 72' | С. Гірський |
| 87' | П. Дроботій |
| |
|
01-06-2021
|
|
17:00
|
|
ЛСК "Погонь" Львів |
| - |
|
ДЮШ ФК "Львів" |
|
0 - 1 |
|
|
|
| | 21' | П. Малецький |
| |
|
09-05-2021
|
|
16:00
|
|
ФК "Миколаїв" |
| - |
|
"Скала 1911" Стрий |
|
3 - 1 |
|
|
|
| 53' | І. Балух | (пенальті) |
| 64' | І. Балух |
| 68' | І. Балух |
| | 29' | Ю. Черепушак |
| |
|
|
16:00
|
|
"Темп" Відники |
| - |
|
"Корміл" Давидів |
|
1 - 4 |
|
|
|
| 02' | Т. Бугрин |
| | 25' | С. Чучман |
| 43' | Н. Стасишин |
| 75' | С. Чучман |
| 78' | Ю. Козел |
| |
|
|
16:00
|
|
"Фенікс" Підмонастир |
| - |
|
ФСК "Самбір" |
|
4 - 1 |
|
|
|
| 07' | М. Фещук |
| 35' | Р. Багдай |
| 68' | М. Фещук |
| 90+3' | Л. Костюк |
| | 58' | В. Пасічник |
| |
|
|
16:00
|
|
"Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір |
| - |
|
ЛСК "Погонь" Львів |
|
1 - 2 |
|
|
|
| 78' | М. Залога | (пенальті) |
| | 29' | А. Касперський |
| 35' | Б. Хмизов |
| |
|
12-05-2021
|
|
17:00
|
|
ФК "Куликів" |
| - |
|
"Юність" Верхня/Нижня Білка |
|
3 - 1 |
|
|
|
| 61' | В. Патуляк |
| | 36' | В. Дмитрух |
| 60' | П. Гордійчук |
| 69' | Р. Білий |
| |
|
|
17:00
|
|
МФК "Галичина" Дрогобич |
| - |
|
ДЮШ ФК "Львів" |
|
1 - 0 |
|
|
|
| 67' | В. Даців |
| | |
|
16-05-2021
|
|
16:00
|
|
"Скала 1911" Стрий |
| - |
|
ЛСК "Погонь" Львів |
|
1 - 2 |
|
|
|
| 05' | М. Цвик |
| | 49' | Н. Паращин |
| 79' | В. Пермяков |
| |
|
|
16:00
|
|
МФК "Галичина" Дрогобич |
| - |
|
"Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір |
|
0 - 1 |
|
|
|
| | 66' | М. Залога |
| |
|
|
16:00
|
|
"Корміл" Давидів |
| - |
|
"Фенікс" Підмонастир |
|
0 - 2 |
|
|
|
| | 41' | Р. Гнатів |
| 56' | М. Фещук |
| |
|
|
16:00
|
|
"Юність" Верхня/Нижня Білка |
| - |
|
"Темп" Відники |
|
2 - 1 |
|
|
|
| 81' | Б. Іванченко |
| 89' | І. Гаврушко |
| | 02' | Т. Бугрин |
| |
|
|
17:00
|
|
ФК "Миколаїв" |
| - |
|
ФК "Куликів" |
|
0 - 1 |
|
|
|
| | 02' | В. Микитин |
| |
|
19-05-2021
|
|
17:00
|
|
ДЮШ ФК "Львів" |
| - |
|
ФСК "Самбір" |
|
0 - 2 |
|
|
|
| | 17' | Б. Куртяк | (пенальті) |
| 62' | С. Сологуб |
| |
|
19-05-2021
|
|
17:00
|
|
"Фенікс" Підмонастир |
| - |
|
"Юність" Верхня/Нижня Білка |
|
1 - 1 |
|
|
|
| 52' | М. Фещук |
| | 01' | О. Набізада |
| |
|
20-05-2021
|
|
17:00
|
|
ЛСК "Погонь" Львів |
| - |
|
МФК "Галичина" Дрогобич |
|
1 - 0 |
|
|
|
| 45' | В. Колісник |
| | |
|
23-05-2021
|
|
16:00
|
|
ФК "Куликів" |
| - |
|
"Скала 1911" Стрий |
|
3 - 0 |
|
|
|
| 30' | В. Патуляк | (пен.) |
| 36' | С. Гірський |
| 68' | О. Максимик |
| | |
|
|
16:00
|
|
"Темп" Відники |
| - |
|
ФК "Миколаїв" |
|
1 - 2 |
|
|
|
| 55' | С. Химович |
| | 32' | І. Юськевич |
| 73' | І. Юськевич |
| |
|
|
16:00
|
|
"Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір |
| - |
|
ФСК "Самбір" |
|
2 - 1 |
|
|
|
| 62' | М. Залога |
| 90+1' | О. Квич |
| | 06' | Б. Хобта |
| |
|
09-06-2021
|
|
17:00
|
|
ДЮШ ФК "Львів" |
| - |
|
"Корміл" Давидів |
|
2 - 3 |
|
|
|
| 17' | М. Мудрий | (пенальті) |
| 31' | А. Малець |
| | 53' | Н. Цюпка |
| 80' | О. Шандра |
| 90+4' | С. Слобода | (пенальті) |
| |
|
26-05-2021
|
|
17:00
|
|
"Юність" Верхня/Нижня Білка |
| - |
|
ДЮШ ФК "Львів" |
|
2 - 1 |
|
|
|
| 43' | П. Гордійчук |
| 87' | О. Панасюк | (пенальті) |
| | 67' | М. Мудрий | (пенальті) |
| |
|
|
17:00
|
|
ЛСК "Погонь" Львів |
| - |
|
ФСК "Самбір" |
|
2 - 2 |
|
|
|
| 63' | Н. Паращин |
| | 53' | М. Дрига |
| 57' | С. Сологуб |
| 83' | Б. Куртяк |
| |
|
30-05-2021
|
|
16:00
|
|
"Скала 1911" Стрий |
| - |
|
МФК "Галичина" Дрогобич |
|
2 - 0 |
|
|
|
| 28' | Ю. Черепушак |
| 30' | Ю. Черепушак |
| | |
|
|
16:00
|
|
"Корміл" Давидів |
| - |
|
"Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір |
|
0 - 1 |
|
|
|
| | 58' | В. Новосельський |
| |
|
|
16:00
|
|
ФК "Куликів" |
| - |
|
"Темп" Відники |
|
2 - 0 |
|
|
|
| 52' | П. Макогон |
| 77' | О. Максимик |
| | |
|
|
17:00
|
|
ФК "Миколаїв" |
| - |
|
"Фенікс" Підмонастир |
|
3 - 1 |
|
|
|
| 41' | Р. Дзюрах |
| 52' | І. Балух |
| | 14' | І. Ощипко |
| 42' | М. Фещук |
| |
|
05-06-2021
|
|
16:00
|
|
МФК "Галичина" Дрогобич |
| - |
|
ФСК "Самбір" |
|
1 - 0 |
|
|
|
| 28' | Р. Лещинський |
| 45' | Т. Рудавець |
| | |
|
06-06-2021
|
|
16:00
|
|
"Фенікс" Підмонастир |
| - |
|
ФК "Куликів" |
|
4 - 2 |
|
|
|
| 11' | Ю. Заліпа |
| 48' | Р. Багдай |
| 61' | М. Фещук |
| 79' | М. Фещук | (пен.) |
| | 24' | А. Дева |
| 90' | О. Мізерник |
| |
|
|
16:00
|
|
ДЮШ ФК "Львів" |
| - |
|
ФК "Миколаїв" |
|
0 - 1 |
|
|
|
| | 84' | С. Зубар |
| |
|
|
16:00
|
|
ЛСК "Погонь" Львів |
| - |
|
"Корміл" Давидів |
|
1 - 0 |
|
|
|
| 35' | В. Пермяков |
| | |
|
|
17:00
|
|
"Темп" Відники |
| - |
|
"Скала 1911" Стрий |
|
1 - 1 |
|
|
|
| 86' | Т. Бугрин |
| | 81' | О. Павлів |
| |
|
08-06-2021
|
|
17:00
|
|
"Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір |
| - |
|
"Юність" Верхня/Нижня Білка |
|
1 - 2 |
|
|
|
| 38' | Н. Малецький |
| 41' | О. Шептицький |
| | 29' | П. Гордійчук |
| |
|
12-06-2021
|
|
17:00
|
|
"Скала 1911" Стрий |
| - |
|
ФСК "Самбір" |
|
2 - 1 |
|
|
|
| 13' | Ю. Черепушак |
| 27' | Ю. Черепушак |
| | 90+1' | В. Чернецький |
| |
|
13-06-2021
|
|
16:00
|
|
"Корміл" Давидів |
| - |
|
МФК "Галичина" Дрогобич |
|
1 - 2 |
|
|
|
| 23' | О. Брода |
| | 15' | В. Сурник |
| 68' | О. Горбей |
| |
|
|
16:00
|
|
ФК "Куликів" |
| - |
|
ДЮШ ФК "Львів" |
|
3 - 1 |
|
|
|
| 46' | В. Патуляк |
| 59' | О. Мізерник |
| 73' | І. Дикий |
| | 15' | П. Малецький |
| |
|
|
16:00
|
|
"Темп" Відники |
| - |
|
"Фенікс" Підмонастир |
|
1 - 3 |
|
|
|
| 12' | В. Скотаренко |
| | 04' | Р. Гнатів |
| 25' | М. Фещук |
| 90+4' | А. Гриб |
| |
|
15-06-2021
|
|
18:00
|
|
ФК "Миколаїв" |
| - |
|
"Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір |
|
2 - 1 |
|
|
|
| 08' | С. Зубар |
| 68' | І. Синишин |
| | 58' | М. Залога |
| |
|
23-06-2021
|
|
17:00
|
|
"Юність" Верхня/Нижня Білка |
| - |
|
ЛСК "Погонь" Львів |
|
5 - 0 |
|
|
|
| 06' | О. Набізада |
| 15' | Б. Іванченко |
| 28' | О. Панасюк |
| 77' | П. Гордійчук |
| 81' | В. Гладкий |
| | |
|
19-06-2021
|
|
17:00
|
|
МФК "Галичина" Дрогобич |
| - |
|
"Юність" Верхня/Нижня Білка |
|
0 - 2 |
|
|
|
| | 17' | О. Панасюк | (пен.) |
| 52' | О. Панасюк |
| |
|
20-06-2021
|
|
16:00
|
|
"Фенікс" Підмонастир |
| - |
|
"Скала 1911" Стрий |
|
1 - 1 |
|
|
|
| 57' | М. Фещук | (пенальті) |
| 61' | М. Фещук |
| | 31' | В. Білінський |
| |
|
|
16:00
|
|
ДЮШ ФК "Львів" |
| - |
|
"Темп" Відники |
|
0 - 1 |
|
|
|
| | 09' | А. Дигас |
| |
|
|
16:00
|
|
"Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір |
| - |
|
ФК "Куликів" |
|
2 - 1 |
|
|
|
| 32' | О. Квич |
| 90+3' | Я. Волошин |
| | 74' | О. Мізерник | (пен.) |
| |
|
|
16:00
|
|
ЛСК "Погонь" Львів |
| - |
|
ФК "Миколаїв" |
|
0 - 5 |
|
|
|
| | 35' | А. Гурський |
| 45' | І. Балух | (пен.) |
| 45+1' | В. Федорів |
| 80' | С. Зубар |
| 90' | І. Балух |
| |
|
|
16:00
|
|
ФСК "Самбір" |
| - |
|
"Корміл" Давидів |
|
0 - 0 |
|
|
|
26-06-2021
|
|
16:00
|
|
"Фенікс" Підмонастир |
| - |
|
ДЮШ ФК "Львів" |
|
4 - 0 |
|
|
|
| 28' | Ю. Репета |
| 40' | Ю. Репета |
| 62' | І. Ощипко |
| 75' | М. Фещук |
| | 33' | С. Демків |
| |
|
|
17:00
|
|
"Скала 1911" Стрий |
| - |
|
"Корміл" Давидів |
|
1 - 0 |
|
|
|
| 52' | Ю. Черепушак |
| | |
|
|
17:00
|
|
"Юність" Верхня/Нижня Білка |
| - |
|
ФСК "Самбір" |
|
5 - 0 |
|
|
|
| 27' | В. Гладкий |
| 41' | В. Гладкий |
| 59' | М. Богданов |
| 73' | О. Набізада |
| | 37' | Б. Куртяк |
| |
|
|
17:00
|
|
ФК "Миколаїв" |
| - |
|
МФК "Галичина" Дрогобич |
|
3 - 2 |
|
|
|
| 17' | І. Юськевич |
| 35' | П. Іванишин |
| 53' | П. Іванишин |
| | 65' | І. Бутим |
| 72' | В. Садоха |
| |
|
|
17:00
|
|
ФК "Куликів" |
| - |
|
ЛСК "Погонь" Львів |
|
5 - 0 |
|
|
|
| 17' | А. Дева |
| 27' | А. Дева |
| 41' | В. Патуляк |
| 45+1' | А. Дева | (пенальті) |
| 64' | О. Мізерник |
| | |
|
|
17:00
|
|
"Темп" Відники |
| - |
|
"Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір |
|
1 - 4 |
|
|
|
| 41' | В. Скотаренко |
| 75' | Т. Бугрин |
| | 21' | М. Залога | (пенальті) |
| 31' | М. Залога |
| 45+1' | М. Залога |
| |
|
08-05-2021
|
|
16:00
|
|
МФК "Галичина" Дрогобич |
| - |
|
ФК "Куликів" |
|
0 - 3 |
|
|
|
| | 60' | А. Дева | (пенальті) |
| 76' | А. Дева |
| 79' | О. Максимик |
| |
|
30-06-2021
|
|
17:00
|
|
ДЮШ ФК "Львів" |
| - |
|
"Скала 1911" Стрий |
|
0 - 1 |
|
|
|
| | 01' | Я. Каваців |
| |
|
|
17:00
|
|
"Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір |
| - |
|
"Фенікс" Підмонастир |
|
1 - 2 |
|
|
|
| 47' | О. Квич |
| | 64' | Р. Бариляк |
| 70' | Ю. Репета |
| |
|
|
17:00
|
|
ЛСК "Погонь" Львів |
| - |
|
"Темп" Відники |
|
0 - 3 |
|
|
|
| 64' | М. Марич |
| | 30' | Н. Стебельський |
| 70' | Т. Бугрин |
| |
|
|
17:00
|
|
ФСК "Самбір" |
| - |
|
ФК "Миколаїв" |
|
0 - 3 |
|
|
|
| | 28' | С. Зубар |
| 34' | І. Балух | (пенальті) |
| 90' | А. Оленич |
| |
|
|
18:00
|
|
"Корміл" Давидів |
| - |
|
"Юність" Верхня/Нижня Білка |
|
0 - 1 |
|
|
|
| | 23' | О. Панасюк |
| |
|
09-06-2021
|
|
14:00
|
|
ФК "Рух-2" Львів |
| - |
|
"Юність" Верхня/Нижня Білка |
|
0 - 3 |
|
|
|
06-07-2021
|
|
14:00
|
|
ФК "Рух-2" Львів |
| - |
|
"Скала 1911" Стрий |
|
0 - 3 |
|
|
|
17-07-2021
|
|
14:00
|
|
ФК "Рух-2" Львів |
| - |
|
ДЮШ ФК "Львів" |
|
0 - 3 |
|
|
|
23-07-2021
|
|
14:00
|
|
ФК "Рух-2" Львів |
| - |
|
"Корміл" Давидів |
|
0 - 3 |
|
|
|
28-07-2021
|
|
14:00
|
|
ФК "Рух-2" Львів |
| - |
|
"Фенікс" Підмонастир |
|
0 - 3 |
|
|
|
29-07-2021
|
|
14:00
|
|
ФК "Рух-2" Львів |
| - |
|
"Темп" Відники |
|
0 - 3 |
|
|
|
14-07-2021
|
|
14:00
|
|
ФК "Рух-2" Львів |
| - |
|
МФК "Галичина" Дрогобич |
|
0 - 3 |
|
|
|
16-07-2021
|
|
14:00
|
|
ФК "Рух-2" Львів |
| - |
|
ФСК "Самбір" |
|
0 - 3 |
|
|
|
21-07-2021
|
|
14:00
|
|
ФК "Рух-2" Львів |
| - |
|
ЛСК "Погонь" Львів |
|
0 - 3 |
|
|
|
25-07-2021
|
|
14:00
|
|
ФК "Рух-2" Львів |
| - |
|
ФК "Миколаїв" |
|
0 - 3 |
|
|
|
30-07-2021
|
|
14:00
|
|
ФК "Рух-2" Львів |
| - |
|
"Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір |
|
0 - 3 |
|
|
|
31-07-2021
|
|
14:00
|
|
ФК "Рух-2" Львів |
| - |
|
ФК "Куликів" |
|
0 - 3 |
|
|
|
04-08-2021
|
|
17:00
|
|
"Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір |
| - |
|
ДЮШ ФК "Львів" |
|
0 - 1 |
|
|
|
| 60' | Н. Малецький |
| | 18' | О. Сидоров |
| |
|
|
17:00
|
|
"Скала 1911" Стрий |
| - |
|
"Юність" Верхня/Нижня Білка |
|
1 - 2 |
|
|
|
| 59' | Ю. Черепушак |
| | 18' | О. Набізада |
| 38' | Р. Білий |
| |
|
07-08-2021
|
|
17:00
|
|
МФК "Галичина" Дрогобич |
| - |
|
"Темп" Відники |
|
2 - 1 |
|
|
|
| 45+2' | Р. Подоляк | (пенальті) |
| 74' | Р. Лещинський |
| | 02' | Р. Савран |
| |
|
08-08-2021
|
|
16:00
|
|
ФСК "Самбір" |
| - |
|
ФК "Куликів" |
|
0 - 3 |
|
|
|
| | 07' | І. Дикий |
| 53' | Р. Майовецький |
| |
|
|
16:00
|
|
"Корміл" Давидів |
| - |
|
ФК "Миколаїв" |
|
0 - 1 |
|
|
|
| | 84' | І. Балух | (пенальті) |
| |
|
13-10-2021
|
|
16:00
|
|
ЛСК "Погонь" Львів |
| - |
|
"Фенікс" Підмонастир |
|
1 - 1 |
|
|
|
| 31' | М. Іванюк |
| | 13' | А. Борик |
| |
|
11-08-2021
|
|
17:00
|
|
ДЮШ ФК "Львів" |
| - |
|
ЛСК "Погонь" Львів |
|
1 - 4 |
|
|
|
| 44' | О. Сидоров |
| | 02' | С. Слічний |
| 66' | Б. Хмизов |
| 77' | А. Ільків |
| 85' | В. Колісник |
| |
|
|
17:00
|
|
"Фенікс" Підмонастир |
| - |
|
МФК "Галичина" Дрогобич |
|
3 - 0 |
|
|
|
| 40' | І. Ощипко |
| 73' | М. Фещук | (пенальті) |
| 83' | А. Бабатунде |
| | |
|
|
17:00
|
|
"Юність" Верхня/Нижня Білка |
| - |
|
ФК "Рух-2" Львів |
|
4 - 0 |
|
|
|
| 15' | В. Гладкий |
| 24' | В. Гладкий | (пенальті) |
| 67' | О. Панасюк |
| 74' | О. Набізада |
| | |
|
15-08-2021
|
|
16:00
|
|
ФСК "Самбір" |
| - |
|
"Темп" Відники |
|
0 - 2 |
|
|
|
| | 43' | О. Калуцький |
| 72' | С. Ов'є |
| 85' | С. Ов'є |
| |
|
|
16:00
|
|
ФК "Куликів" |
| - |
|
"Корміл" Давидів |
|
2 - 0 |
|
|
|
| 44' | А. Дева |
| 88' | Р. Михальчук |
| | |
|
|
16:00
|
|
"Скала 1911" Стрий |
| - |
|
ФК "Миколаїв" |
|
1 - 1 |
|
|
|
| 38' | Ю. Черепушак |
| | 45+1' | В. Федорів |
| |
|
15-08-2021
|
|
16:00
|
|
ЛСК "Погонь" Львів |
| - |
|
"Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір |
|
1 - 2 |
|
|
|
| | 31' | Н. Малецький |
| 65' | В. Левицький |
| 90+4' | М. Залога |
| |
|
18-08-2021
|
|
17:00
|
|
ДЮШ ФК "Львів" |
| - |
|
МФК "Галичина" Дрогобич |
|
1 - 2 |
|
|
|
| 20' | Н. Пилипишин |
| | 22' | А. Шакалець |
| 43' | Р. Подоляк | (пенальті) |
| |
|
21-08-2021
|
|
17:30
|
|
"Корміл" Давидів |
| - |
|
"Темп" Відники |
|
2 - 4 |
|
|
|
| 05' | В. Барабаш |
| 38' | В. Гайковий |
| | 51' | А. Дигас |
| 70' | А. Тітунін |
| 86' | С. Химович | (пенальті) |
| 87' | З. Яворський |
| |
|
22-08-2021
|
|
16:00
|
|
"Скала 1911" Стрий |
| - |
|
ФК "Куликів" |
|
1 - 1 |
|
|
|
| | 08' | Р. Михальчук |
| 10' | І. Павлюх |
| |
|
03-10-2021
|
|
16:00
|
|
ФСК "Самбір" |
| - |
|
"Фенікс" Підмонастир |
|
1 - 3 |
|
|
|
| 43' | Д. Криворучишак |
| | 31' | Р. Гнатів |
| 47' | Р. Гнатів |
| 72' | Р. Гнатів |
| |
|
20-10-2021
|
|
16:00
|
|
ФК "Миколаїв" |
| - |
|
ФК "Рух-2" Львів |
|
0 - 1 |
|
|
|
| | 37' | Р. Непійпієв | (пенальті) |
| |
|
25-08-2021
|
|
17:00
|
|
ФСК "Самбір" |
| - |
|
ДЮШ ФК "Львів" |
|
3 - 0 |
|
|
|
| 36' | Є. Бугайчук |
| 61' | Ю. Подьо |
| 66' | О. Шептицький |
| | |
|
|
17:00
|
|
"Фенікс" Підмонастир |
| - |
|
"Корміл" Давидів |
|
6 - 1 |
|
|
|
| 02' | Р. Гнатів |
| 09' | Т. Радюк |
| 11' | Р. Гнатів |
| 33' | М. Фещук | (пенальті) |
| 37' | М. Фещук |
| 83' | А. Бабатунде |
| | 85' | Д. Ціпора |
| |
|
|
17:00
|
|
ФК "Миколаїв" |
| - |
|
"Юність" Верхня/Нижня Білка |
|
1 - 0 |
|
|
|
| 45+2' | П. Іванишин |
| | |
|
29-08-2021
|
|
16:00
|
|
"Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір |
| - |
|
МФК "Галичина" Дрогобич |
|
4 - 1 |
|
|
|
| 09' | О. Лашин |
| 34' | Ю. Фурта |
| 40' | В. Гудима |
| 62' | І. Карапінка |
| | 59' | Р. Лещинський |
| |
|
|
16:00
|
|
"Скала 1911" Стрий |
| - |
|
"Темп" Відники |
|
2 - 1 |
|
|
|
| 26' | Ю. Черепушак |
| 70' | Ю. Черепушак |
| | 22' | А. Дигас |
| |
|
13-10-2021
|
|
16:00
|
|
ФК "Куликів" |
| - |
|
ФК "Рух-2" Львів |
|
3 - 0 |
|
|
|
| 40' | А. Дева |
| 75' | Н. Цюпка |
| 79' | І. Дещиця |
| | |
|
01-09-2021
|
|
17:00
|
|
"Скала 1911" Стрий |
| - |
|
"Фенікс" Підмонастир |
|
1 - 0 |
|
|
|
| 66' | Ю. Антонів |
| | |
|
|
17:30
|
|
"Корміл" Давидів |
| - |
|
ДЮШ ФК "Львів" |
|
4 - 0 |
|
|
|
| 06' | Д. Ціпора |
| 08' | В. Барабаш |
| 45' | В. Барабаш |
| 81' | В. Гайковий |
| | |
|
05-09-2021
|
|
16:00
|
|
ФСК "Самбір" |
| - |
|
"Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір |
|
0 - 3 |
|
|
|
| | 10' | Н. Єдинак |
| 54' | В. Гудима | (пенальті) |
| 76' | І. Карапінка |
| |
|
|
16:00
|
|
МФК "Галичина" Дрогобич |
| - |
|
ЛСК "Погонь" Львів |
|
0 - 0 |
|
|
|
|
17:30
|
|
"Темп" Відники |
| - |
|
ФК "Рух-2" Львів |
|
1 - 2 |
|
|
|
| 90+2' | Д. Притиковський |
| | 22' | Р. Непійпієв |
| 50' | І. Бендера |
| |
|
08-09-2021
|
|
17:00
|
|
"Юність" Верхня/Нижня Білка |
| - |
|
ФК "Куликів" |
|
2 - 0 |
|
|
|
| 36' | П. Гордійчук |
| 51' | Б. Іванченко |
| 89' | О. Панасюк | (пенальті) |
| 90+2' | Б. Іванченко |
| 90+4' | О. Грось |
| | 31' | І. Дикий |
| 53' | С. Гірський |
| 78' | Г. Сметанін |
| 90+4' | М. Гусак |
| 90+2' | С. Гірський |
| |
|
18-08-2021
|
|
17:00
|
|
"Темп" Відники |
| - |
|
"Юність" Верхня/Нижня Білка |
|
0 - 6 |
|
|
|
| | 19' | О. Панасюк | (пенальті) |
| 68' | П. Гордійчук |
| 73' | В. Гладкий |
| 77' | Б. Адам |
| 86' | А. Лебеденко |
| 90+4' | Б. Іванченко |
| |
|
08-09-2021
|
|
17:00
|
|
ФСК "Самбір" |
| - |
|
ЛСК "Погонь" Львів |
|
2 - 2 |
|
|
|
| 57' | О. Шептицький |
| 89' | О. Шептицький |
| | 20' | Н. Паращин |
| 90+3' | А. Ільків |
| |
|
|
17:00
|
|
"Скала 1911" Стрий |
| - |
|
ДЮШ ФК "Львів" |
|
0 - 0 |
|
|
|
| | 10' | М. Мудрий |
| |
|
|
17:00
|
|
"Фенікс" Підмонастир |
| - |
|
ФК "Рух-2" Львів |
|
4 - 0 |
|
|
|
| 05' | Ю. Репета |
| 33' | М. Фещук |
| 64' | А. Бабатунде |
| 67' | М. Фещук |
| | |
|
12-09-2021
|
|
16:00
|
|
"Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір |
| - |
|
"Корміл" Давидів |
|
1 - 1 |
|
|
|
| 40' | В. Гудима | (пенальті) |
| | 87' | Я. Кінаш |
| |
|
|
16:00
|
|
ФК "Куликів" |
| - |
|
ФК "Миколаїв" |
|
0 - 2 |
|
|
|
| | 27' | І. Юськевич |
| 56' | І. Балух |
| |
|
15-09-2021
|
|
17:00
|
|
"Юність" Верхня/Нижня Білка |
| - |
|
"Фенікс" Підмонастир |
|
1 - 0 |
|
|
|
| 90+1' | В. Равлик |
| | |
|
|
17:00
|
|
ДЮШ ФК "Львів" |
| - |
|
ФК "Рух-2" Львів |
|
1 - 2 |
|
|
|
| 82' | Б. Панчишин |
| 90+4' | Є. Михайлів |
| | 19' | А. Столярчук |
| 58' | А. Федор |
| |
|
17-09-2021
|
|
17:00
|
|
ФСК "Самбір" |
| - |
|
МФК "Галичина" Дрогобич |
|
0 - 0 |
|
|
|
19-09-2021
|
|
16:00
|
|
ФК "Миколаїв" |
| - |
|
"Темп" Відники |
|
5 - 0 |
|
|
|
| 10' | І. Балух |
| 22' | І. Балух |
| 60' | І. Юськевич |
| 75' | І. Балух |
| 87' | Я. Панчишин |
| | |
|
|
16:00
|
|
"Корміл" Давидів |
| - |
|
ЛСК "Погонь" Львів |
|
6 - 2 |
|
|
|
| 12' | Д. Ціпора |
| 34' | В. Барабаш |
| 57' | В. Цицик |
| 60' | В. Цицик |
| 69' | В. Гайковий |
| 70' | П. Дроботій |
| | 37' | О. Яценко |
| 62' | С. Слічний |
| |
|
17-10-2021
|
|
16:00
|
|
"Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір |
| - |
|
"Скала 1911" Стрий |
|
1 - 0 |
|
|
|
| 23' | В. Гудима | (пенальті) |
| | |
|
21-09-2021
|
|
17:00
|
|
"Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір |
| - |
|
ФК "Рух-2" Львів |
|
2 - 1 |
|
|
|
| 09' | Н. Єдинак |
| 20' | Н. Малецький |
| 88' | Р. Лисак |
| | |
|
22-09-2021
|
|
17:00
|
|
ДЮШ ФК "Львів" |
| - |
|
"Юність" Верхня/Нижня Білка |
|
0 - 4 |
|
|
|
| 23' | І. Ольховий |
| | 32' | В. Гладкий | (пенальті) |
| 47' | О. Грось |
| 81' | М. Богданов |
| |
|
|
17:00
|
|
"Фенікс" Підмонастир |
| - |
|
ФК "Миколаїв" |
|
1 - 0 |
|
|
|
| 87' | М. Фещук |
| | |
|
26-09-2021
|
|
16:00
|
|
МФК "Галичина" Дрогобич |
| - |
|
"Корміл" Давидів |
|
1 - 2 |
|
|
|
| 80' | І. Бутим |
| | 45+1' | В. Барабаш | (пенальті) |
| 90+5' | М. Горошко |
| |
|
|
16:00
|
|
ЛСК "Погонь" Львів |
| - |
|
"Скала 1911" Стрий |
|
0 - 1 |
|
|
|
| | 19' | Ю. Черепушак |
| |
|
|
16:00
|
|
"Темп" Відники |
| - |
|
ФК "Куликів" |
|
1 - 0 |
|
|
|
| 76' | О. Калуцький |
| | |
|
29-09-2021
|
|
17:00
|
|
ФК "Куликів" |
| - |
|
"Фенікс" Підмонастир |
|
1 - 2 |
|
|
|
| 04' | І. Поручинський |
| | 02' | Р. Гнатів |
| 70' | Р. Гнатів |
| |
|
|
17:00
|
|
"Юність" Верхня/Нижня Білка |
| - |
|
"Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір |
|
3 - 0 |
|
|
|
| 67' | П. Гордійчук |
| 70' | О. Панасюк |
| 84' | В. Войтович |
| | |
|
|
17:00
|
|
ЛСК "Погонь" Львів |
| - |
|
ФК "Рух-2" Львів |
|
1 - 2 |
|
|
|
| 79' | А. Затхей |
| 90' | О. Яценко |
| | 02' | Ч. Одозі Інносент |
| 58' | А. Столярчук |
| |
|
|
17:00
|
|
МФК "Галичина" Дрогобич |
| - |
|
"Скала 1911" Стрий |
|
1 - 2 |
|
|
|
| 40' | Р. Маланяк |
| | 73' | В. Павлучкович |
| 83' | В. Павлучкович |
| |
|
10-10-2021
|
|
14:00
|
|
"Корміл" Давидів |
| - |
|
ФСК "Самбір" |
|
1 - 2 |
|
|
|
| 52' | Я. Кінаш |
| | 41' | В. Попиль |
| 89' | Ю. Подьо |
| |
|
13-10-2021
|
|
17:00
|
|
ФК "Миколаїв" |
| - |
|
ДЮШ ФК "Львів" |
|
8 - 1 |
|
|
|
| 40' | І. Балух |
| 43' | А. Гурський |
| 45' | В. Заваляк |
| 55' | С. Зубар |
| 61' | І. Юськевич |
| 62' | І. Балух |
| 63' | І. Балух |
| 86' | М. Бідний |
| | 03' | Н. Пилипишин |
| |
|
06-10-2021
|
|
16:00
|
|
ЛСК "Погонь" Львів |
| - |
|
"Юність" Верхня/Нижня Білка |
|
1 - 5 |
|
|
|
| 69' | О. Яценко | (пенальті) |
| | 04' | А. Лебеденко |
| 57' | П. Гордійчук |
| 67' | В. Теплий |
| 72' | О. Панасюк |
| 79' | Б. Іванченко |
| |
|
|
16:00
|
|
"Фенікс" Підмонастир |
| - |
|
"Темп" Відники |
|
4 - 1 |
|
|
|
| 20' | Р. Гнатів |
| 31' | М. Фещук |
| 34' | Р. Гнатів |
| 44' | Р. Гнатів |
| | 86' | Т. Бугрин |
| |
|
|
16:00
|
|
МФК "Галичина" Дрогобич |
| - |
|
ФК "Рух-2" Львів |
|
1 - 0 |
|
|
|
| 38' | І. Бутим |
| | |
|
10-10-2021
|
|
16:00
|
|
ДЮШ ФК "Львів" |
| - |
|
ФК "Куликів" |
|
1 - 3 |
|
|
|
| 84' | О. Кущ-Василишин |
| | 49' | Н. Цюпка |
| 56' | І. Поручинський |
| 90+3' | Н. Цюпка |
| |
|
|
16:00
|
|
"Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір |
| - |
|
ФК "Миколаїв" |
|
1 - 3 |
|
|
|
| 37' | І. Карапінка |
| | 14' | І. Синишин |
| 52' | Б. Клим |
| 90+2' | М. Бідний |
| |
|
14-10-2021
|
|
16:00
|
|
ФСК "Самбір" |
| - |
|
"Скала 1911" Стрий |
|
0 - 2 |
|
|
|
| | 57' | В. Щурко |
| 90+2' | Ю. Черепушак |
| |
|
18-08-2021
|
|
16:00
|
|
ФСК "Самбір" |
| - |
|
ФК "Рух-2" Львів |
|
0 - 5 |
|
|
|
| | 30' | Р. Непійпієв |
| 45' | Р. Непійпієв |
| 60' | І. Бендера |
| 65' | Я. Карабін | (пенальті) |
| 67' | Д. Підгурський |
| |
|
20-10-2021
|
|
16:00
|
|
"Темп" Відники |
| - |
|
ДЮШ ФК "Львів" |
|
5 - 0 |
|
|
|
| 22' | Т. Бугрин |
| 44' | Т. Бугрин |
| 74' | А. Дигас |
| 76' | А. Дигас |
| 82' | Ж. Саку Маріко |
| | |
|
|
16:00
|
|
"Юність" Верхня/Нижня Білка |
| - |
|
МФК "Галичина" Дрогобич |
|
3 - 1 |
|
|
|
| 34' | І. Гаврушко |
| 75' | Б. Іванченко |
| 84' | Б. Іванченко |
| | 52' | Р. Подоляк |
| |
|
24-10-2021
|
|
16:00
|
|
ФК "Куликів" |
| - |
|
"Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір |
|
0 - 2 |
|
|
|
| | 07' | В. Гудима |
| 75' | В. Гудима |
| |
|
|
16:00
|
|
ФК "Миколаїв" |
| - |
|
ЛСК "Погонь" Львів |
|
3 - 0 |
|
|
|
|
16:00
|
|
"Корміл" Давидів |
| - |
|
"Скала 1911" Стрий |
|
0 - 0 |
|
|
|
27-10-2021
|
|
15:00
|
|
"Корміл" Давидів |
| - |
|
ФК "Рух-2" Львів |
|
1 - 3 |
|
|
|
| 73' | В. Барабаш |
| | 15' | А. Федор |
| 25' | В. Бучакчийський |
| 75' | Р. Непійпієв |
| |
|
|
15:00
|
|
ФСК "Самбір" |
| - |
|
"Юність" Верхня/Нижня Білка |
|
1 - 5 |
|
|
|
| 55' | В. Попиль | (пенальті) |
| | 10' | О. Набізада |
| 16' | Б. Іванченко |
| 43' | І. Гаврушко |
| 45' | О. Набізада |
| 73' | В. Гладкий |
| |
|
30-10-2021
|
|
14:00
|
|
ЛСК "Погонь" Львів |
| - |
|
ФК "Куликів" |
|
0 - 3 |
|
|
|
31-10-2021
|
|
14:00
|
|
ДЮШ ФК "Львів" |
| - |
|
"Фенікс" Підмонастир |
|
1 - 2 |
|
|
|
| 85' | О. Либик |
| | 60' | М. Фещук | (пенальті) |
| 75' | Р. Багдай |
| |
|
|
14:00
|
|
МФК "Галичина" Дрогобич |
| - |
|
ФК "Миколаїв" |
|
0 - 6 |
|
|
|
| | 10' | М. Бідний |
| 36' | Г. Коваль |
| 45' | Г. Коваль |
| 55' | А. Оленич |
| 66' | І. Юськевич |
| 82' | І. Балух |
| |
|
|
14:00
|
|
"Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір |
| - |
|
"Темп" Відники |
|
1 - 1 |
|
|
|
| 88' | М. Залога | (пенальті) |
| | 54' | В. Скотаренко |
| |
|
16-10-2021
|
|
14:00
|
|
ФК "Куликів" |
| - |
|
МФК "Галичина" Дрогобич |
|
1 - 1 |
|
|
|
| 29' | І. Поручинський |
| | 90+3' | Р. Маланяк |
| |
|
31-10-2021
|
|
14:00
|
|
"Юність" Верхня/Нижня Білка |
| - |
|
"Корміл" Давидів |
|
4 - 0 |
|
|
|
| 58' | В. Теплий |
| 72' | Б. Іванченко |
| 84' | І. Гаврушко |
| 90' | О. Набізада |
| | |
|
03-11-2021
|
|
14:00
|
|
"Скала 1911" Стрий |
| - |
|
ФК "Рух-2" Львів |
|
3 - 0 |
|
|
|
| 11' | Ю. Черепушак |
| 31' | Ю. Черепушак | (пенальті) |
| 34' | В. Павлучкович |
| | |
|
|
14:00
|
|
"Фенікс" Підмонастир |
| - |
|
"Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір |
|
3 - 1 |
|
|
|
| 15' | Р. Бариляк |
| 32' | Р. Бариляк |
| 90+2' | М. Фещук |
| | 40' | О. Антошик |
| |
|
|
14:00
|
|
ФК "Миколаїв" |
| - |
|
ФСК "Самбір" |
|
9 - 0 |
|
|
|
| 12' | С. Зубар |
| 26' | І. Балух |
| 35' | М. Бідний |
| 53' | А. Оленич |
| 55' | Б. Клим |
| 68' | І. Балух |
| 70' | І. Балух |
| 74' | І. Балух |
| 90' | І. Балух |
| | |
|
06-11-2021
|
|
14:00
|
|
"Темп" Відники |
| - |
|
ЛСК "Погонь" Львів |
|
5 - 0 |
|
|
|
| 12' | О. Калуцький |
| 61' | С. Колі |
| 72' | С. Колі |
| 83' | Ж. Саку Маріко |
| 86' | С. Ов'є |
| | |
|