ЗСУ Червоноградського району - фінал - Бронзова ліга, підгрупа А



М.   Команда І В Н П М +/- Очки Ост.матчі
1 "Датський текстиль" (юнаки) Сокаль 4 3 1 0 12:6 6 10
thumbs_up.png
draw.png
thumbs_up.png
thumbs_up.png
draw.png
2 ФК "Воля" Горбків 4 3 0 1 9:7 2 9
thumbs_up.png
thumbs_up.png
thumbs_up.png
thumbs_up.png
draw.png
3 ФСК "Стенятин" 4 1 2 1 9:9 0 5
draw.png
draw.png
thumbs_up.png
thumbs_down
thumbs_down
4 ФСК "Волинь-1" Шпиколоси 4 1 1 2 12:11 1 4
draw.png
thumbs_down
thumbs_up.png
thumbs_down
thumbs_up.png
5 СК "Свитазів" 4 0 0 4 3:12 -9 0
thumbs_down
thumbs_down
thumbs_down
thumbs_down
thumbs_down

1 тур
03-07-2022
events.png БЛ А 14:00
ФСК "Волинь-1" Шпиколоси -
ФСК "Стенятин"
 3 - 3    Стадіон: "Тартак Арена", с. Тартаків
events.png БЛ А 16:30
"Датський текстиль" (юнаки) Сокаль -
ФК "Воля" Горбків
 3 - 0    Стадіон: "Буг", смт Жвирка
2 тур
10-07-2022
events.png БЛ А 13:00
ФСК "Стенятин" -
"Датський текстиль" (юнаки) Сокаль
 3 - 3    Стадіон: с. Стенятин
events.png БЛ А 16:00
ФК "Воля" Горбків -
СК "Свитазів"
 2 - 0    Стадіон: с. Горбків
3 тур
17-07-2022
events.png БЛ А 13:30
СК "Свитазів" -
ФСК "Стенятин"
 0 - 2    Стадіон: с. Свитазів
events.png БЛ А 14:00
"Датський текстиль" (юнаки) Сокаль -
ФСК "Волинь-1" Шпиколоси
 3 - 1    Стадіон: "Буг", смт Жвирка
4 тур
24-07-2022
events.png БЛ А 12:00
ФСК "Волинь-1" Шпиколоси -
СК "Свитазів"
 5 - 1    Стадіон: с. Фусів
events.png БЛ А 13:30
ФСК "Стенятин" -
ФК "Воля" Горбків
 1 - 3    Стадіон: с. Стенятин
5 тур
31-07-2022
events.png БЛ А 13:00
СК "Свитазів" -
"Датський текстиль" (юнаки) Сокаль
 2 - 3    Стадіон: с. Свитазів
events.png БЛ А 13:00
ФК "Воля" Горбків -
ФСК "Волинь-1" Шпиколоси
 4 - 3    Стадіон: с. Горбків
1/2 фіналу за 1-4 місця
14-08-2022
events.png БЛ Б/БЛ А 14:00
ФК "Ватра" Добрячин -
"Датський текстиль" (юнаки) Сокаль
 1 - 1 (Пен. 4 - 1)    Стадіон: смт Гірник
21-08-2022
events.png БЛ Б/БЛ А 13:00
ФСК "Домашів" -
ФК "Воля" Горбків
 2 - 3    Стадіон: смт Гірник
1/2 фіналу за 5-8 місця
21-08-2022
events.png БЛ Б/БЛ А 15:00
ФК "Сокіл" Хлівчани -
ФСК "Стенятин"
 3 - 1    Стадіон: смт Гірник
24-08-2022
  БЛ Б/БЛ А 14:00
ФК "Белз" -
ФСК "Волинь-1" Шпиколоси
 0 - 3    Стадіон:
стикові матчі за 9-10 місце
14-08-2022
events.png БЛ А/БЛ Б 15:00
СК "Свитазів" -
ФК "Фенікс" Жужеляни
 2 - 5    Стадіон: с. Свитазів
19-08-2022
  БЛ Б/БЛ А 13:30
ФК "Фенікс" Жужеляни -
СК "Свитазів"
 3 - 0    Стадіон: с. Жужеляни
фінал
28-08-2022
events.png БЛ Б/БЛ А 14:00
ФК "Ватра" Добрячин -
ФК "Воля" Горбків
 1 - 1 (Пен. 5 - 6)    Стадіон: с. Добрячин
гра за 3-4 місце
04-09-2022
events.png БЛ А/БЛ Б 12:00
"Датський текстиль" (юнаки) Сокаль -
ФСК "Домашів"
 1 - 3    Стадіон: смт Гірник
гра за 5-6 місце
28-08-2022
  БЛ Б/БЛ А 14:00
ФК "Сокіл" Хлівчани -
ФСК "Волинь-1" Шпиколоси
 3 - 0   
гра за 7-8 місце
28-08-2022
  БЛ А/БЛ Б 14:00
ФСК "Стенятин" -
ФК "Белз"
 3 - 0   

© 2021 ГС Асоціація футболу Червоноградського району