Головна
Вища ліга
Календар
Події
Турнірна таблиця
Тільки календар
Команди
Матриця
Група А
Група Б
Перша ліга
Календар
Події
Група А
Група Б
Тільки календар
Кубки
Кубок Весни
Кубок Незалежності
Сітка
Кубок Героїв
Область
Прем'єр-ліга
Перша ліга
Друга ліга
Третя ліга
Юніори
Кубок області
Футзал
Вища ліга
Перша ліга
Кубок
Табло результатів
Сьогодні
Вища ліга, гр. А
М
Команда
І
РМ
О
1
Боянець
5
18
15
2
В.Мости
5
12
12
3
Пристань/Бутини
5
3
12
4
Карів
4
-4
6
5
Соснівка
5
3
6
6
Сілець
4
-2
4
7
Гірник
5
-15
1
8
Хлівчани
5
-15
0
Показати повну таблицю
Вища ліга, гр. Б
М
Команда
І
РМ
О
1
Станин
4
10
12
2
Тартаків
5
3
9
3
Жвирка
4
8
9
4
Павлів
4
-1
6
5
Жужеляни
4
-2
3
6
Фусів/Торки
5
-18
0
Показати повну таблицю
Перша ліга, гр. А
М
Команда
І
РМ
О
1
Горбків
3
1
6
2
Домашів
3
14
6
3
Волсвин
4
0
6
4
Свитазів
3
7
6
5
Добрячин
3
-22
0
Показати повну таблицю
Перша ліга, гр. Б
М
Команда
І
О
1
Барилів
4
12
2
Йосипівка
4
7
3
Сабанівка
4
7
4
Стоянів
4
1
5
Немилів
4
1
Показати повну таблицю
1 ліга Л/о
М
Команда
І
О
1
Городок
10
25
2
Олесько
10
22
3
ДТ Сокаль
10
20
4
Жовква
10
19
5
Н.Розділ
10
14
6
"Богун"
10
12
7
Шахтар Ч
10
11
8
Жидачів
10
10
9
Чорнушовичі
10
10
10
Березів
10
6
11
Братковичі
10
2
Показати повну таблицю
3 ліга Л/о, гр. 1
М
Команда
І
О
1
Дубляни-ФК
7
17
2
Лопатин
7
13
3
Кам'янка-2
7
12
4
Борщовичі
7
12
5
Буськ
8
11
6
Ямпіль
7
11
7
Пикуловичі
8
9
8
Добротвір
8
6
9
Н.Яричів
7
3
Показати повну таблицю
3 ліга Л/о, гр. 2
М
Команда
І
О
1
Малехів
7
18
2
Білка
8
16
3
Мостиська-2
6
13
4
Радехів
6
12
5
Репехів
7
9
6
Сокільники
7
8
7
Гірник
7
6
8
Універ
7
4
9
Підбірці
7
4
Показати повну таблицю
Вища ліга, бомбардири
Гол
М
Гравець
Команда
1
Оринчак П.
Павл
8
2
Божик О.
ВМос
7
3
Файда О.
Боян
6
4
Порада В.
Стан
5
-
Саган Р.
Боян
5
Повна таблиця
Суперники - "Скала" Вільховець - Друга/Третя ліга Львівщини 2022
Суперники
Матчі
Пер.
Ніч.
Пор.
Голи
"Сокіл" В.Глібовичі
5
2
1
2
11 - 10
"Берізка" Підберізці
5
2
2
1
8 - 6
"Рух-Збірна" Репехів
4
3
1
0
16 - 2
"Захід" Бібрка
4
1
1
2
6 - 5
"Стріла" Сулимів
4
1
2
1
6 - 7
"Січ" Заболотці
3
3
0
0
6 - 2
"Турбо" Березів
3
2
1
0
7 - 3
"Стріла" Підгородище
2
2
0
0
7 - 0
"Захід" Солонка
2
2
0
0
6 - 2
"Сокіл" Суховоля
2
2
0
0
4 - 1
ФК "Дубляни"
2
2
0
0
4 - 0
ФСК "Трускавець"
2
2
0
0
4 - 0
"Прикарпаття" Н.Стрілища
2
2
0
0
3 - 1
"Камула" Романів
2
1
1
0
5 - 4
"Арсенал" Бучали
2
1
1
0
4 - 2
"Сокіл" Дуліби
2
1
1
0
4 - 3
СКК "Острів" Чорний Острів
2
1
1
0
4 - 1
СФК "Муроване"
2
1
0
1
3 - 2
ФК "Щирець"
2
1
0
1
3 - 3
"Босота" Чорнушовичі
2
1
1
0
2 - 1
"Юність-2" Верхня Білка
2
0
1
1
2 - 4
ФК "Сільмаш" Львів
2
0
0
2
1 - 5
ДЮШ ФК "Львів"
1
1
0
0
5 - 0
МФК "Нові імена" Львів
1
1
0
0
5 - 1
"Богун" Підзвіринець
1
1
0
0
4 - 0
ФСК "Самбір"
1
1
0
0
4 - 3
"Кохавинка" Гніздичів
1
1
0
0
3 - 0
"Сокіл" Борщовичі
1
1
0
0
3 - 0
МФК "Галичина" Дрогобич
1
1
0
0
3 - 2
"Сокіл" Сокільники
1
1
0
0
2 - 1
ФК "Ямпіль"
1
1
0
0
1 - 0
"Енергетик" Добротвір
1
0
1
0
3 - 3
СКК "Пісочна"
1
0
0
1
3 - 5
"Гірник" Новояворівськ
1
0
1
0
2 - 2
"Сокіл" Золочів
1
0
0
1
2 - 5
"УФК Карпати U-17" Львів
1
0
1
0
2 - 2
ФК "Покрова" Львів
1
0
1
0
2 - 2
"Ватра" Тарасівка
1
0
0
1
1 - 5
"Жупан" Винники
1
0
0
1
1 - 2
"Темп" Відники
1
0
0
1
1 - 2
"Юність" Верхня Білка/Куликів
1
0
0
1
1 - 3
ФК "Жовква"
1
0
0
1
1 - 5
ФК "Лопатин"
1
0
0
1
1 - 2
ФК "Мостиська"
1
0
0
1
1 - 6
ФК "Троянда" Ходорів
1
0
0
1
1 - 4
"Карпати-Кам'янка" Кам'янка-Бузька
1
0
0
1
0 - 1
"Юність" Верхня/Нижня Білка
1
0
0
1
0 - 9
ФК "Миколаїв"
1
0
1
0
0 - 0
ФК "Рух U-19" Львів
1
0
0
1
0 - 7
ФК "Старий Самбір"
1
0
1
0
0 - 0
Головна
Вища ліга
Календар
Події
Турнірна таблиця
Тільки календар
Команди
Матриця
Група А
Група Б
Перша ліга
Календар
Події
Група А
Група Б
Тільки календар
Кубки
Кубок Весни
Кубок Незалежності
Сітка
Кубок Героїв
Область
Прем'єр-ліга
Перша ліга
Друга ліга
Третя ліга
Юніори
Кубок області
Футзал
Вища ліга
Перша ліга
Кубок
Табло результатів
Сьогодні