Результати - Меморіал Ернеста Юста 2022 | |
Результати туру - |
Четвер, 27.01.2022 року - 1 тур | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 | 20:30 | "Корміл" Давидів | 4 - 2 | "Old School" Львів | |||||||
Субота, 29.01.2022 року - 1 тур | |||||||||||
1 | 14:00 | ФК "Рух U-19" Львів | 7 - 0 | "Скала" Вільховець | |||||||
14 | 15:00 | ФК "П'ятничани" | 2 - 5 | СКК "Крупсько" Крупське | |||||||
5 | 16:00 | "Жупан" Винники | 1 - 0 | "Магнето" Запитів | |||||||
2 | 17:00 | ФК "Львів U-19" | 4 - 0 | "Стріла" Сулимів | |||||||
Неділя, 30.01.2022 року - 1 тур | |||||||||||
6 | 12:00 | ФК "Куликів" | 3 - 1 | "Вишня" Судова Вишня | |||||||
11 | 14:00 | "Високий Замок" Львів | 5 - 3 | ФК "Шахтар" Червоноград | |||||||
10 | 16:00 | "Сокіл" В.Глібовичі | 5 - 0 | "Камула" Романів | |||||||
9 | 18:00 | ФК "Жовква/Артасів" | 3 - 0 | ФК "Давидів" | |||||||
4 | 20:00 | ФК "Ямпіль" | 1 - 3 | СКК "Острів" Чорний Острів | |||||||
Четвер, 03.02.2022 року - 1 тур | |||||||||||
8 | 20:30 | "Темп" Гірське | 3 - 1 | "Рух-Збірна" Репехів | |||||||
Субота, 05.02.2022 року - 1 тур | |||||||||||
7 | 11:00 | "Темп" Відники | 2 - 0 | ФК "Топорів" | |||||||
10 | 15:00 | ДЮШ "Львів"/СКК "Демня" | 5 - 0 | ФСК "Вугільник" Гірник | |||||||
3 | 15:00 | "Юність" Верхня/Нижня Білка | 9 - 0 | "Турбо" Березів | |||||||
16 | 15:00 | МФК "Галичина" Дрогобич | 4 - 2 | Стрілківська ТГ | |||||||
1 | 17:00 | СКК "Пісочна" | 4 - 1 | "Ватра" Тарасівка | |||||||
Неділя, 06.02.2022 року - 1 тур | |||||||||||
7 | 11:00 | "Сокіл" Сокільники | 2 - 4 | "Берізка" Підберізці | |||||||
15 | 13:00 | "Скала 1911" Стрий | 3 - 0 | ФК "Новий Розділ" | |||||||
Неділя, 13.02.2022 року - 1 тур | |||||||||||
13 | 12:00 | ФСК "Яворів" | 1 - 2 | ФК "Олесько" | |||||||
13 | 14:00 | "Датський текстиль" Сокаль | 1 - 5 | "Тандем" Жовтанці | |||||||
6 | 14:00 | "Босота" Чорнушовичі | 0 - 0 | "Львівська хвиля" Львів | |||||||
Четвер, 17.02.2022 року - 1 тур | |||||||||||
12 | 19:45 | ФК "Щирець" | 4 - 4 | СК "Воля" Братковичі | |||||||
Субота, 19.02.2022 року - 1 тур | |||||||||||
15 | 14:00 | ФК "Рудки" | 2 - 1 | СОК "Пульс-Авангард" Жидачів | |||||||
16 | 16:00 | СК "Нафтовик" Борислав | 0 - 0 | ФК "Ходорів/Вовчатичі" | |||||||
9 | 18:30 | ЛСК "Погонь" Львів | 1 - 0 | "Фенікс-Стефано-2" Підмонастир | |||||||
Неділя, 20.02.2022 року - 1 тур | |||||||||||
11 | 12:00 | ЛУФК U-17 | 3 - 1 | "Агрон" Великогаївська ОТГ | |||||||
12 | 13:00 | ЛСТМ "Луцьксантехмонтаж №536" Луцьк | 4 - 0 | ДЮФК "Галичина U-19" Львів | |||||||
2 | 16:00 | "Лео-Кераміка" Львів | 5 - 0 | ФК "Дубляни" | |||||||
Середа, 23.02.2022 року - 1 тур | |||||||||||
3 | 20:30 | ФК "Мостиська" | 4 - 2 | "Скеля" Жовква | |||||||
Вівторок, 29.03.2022 року - 1 тур | |||||||||||
14 | 13:00 | "Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір | 0 - 3 | СК "Дубляни" | |||||||
4 | 20:30 | ФК "Миколаїв" | 3 - 0 | "Легінь" Брюховичі | |||||||
Неділя, 19.06.2022 року - 1 тур | |||||||||||
5 | 14:30 | "Фенікс" Підмонастир | 3 - 0 | СФК "Муроване" |