Перша ліга Львівщини 2024



М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки Ост.матчі
1 "Колос" Городок 5 4 0 1 14:3 11 12
thumbs_up.png
thumbs_down
thumbs_up.png
thumbs_up.png
thumbs_up.png
2 "Датський текстиль" Сокаль 5 3 1 1 10:5 5 10
draw.png
thumbs_up.png
thumbs_up.png
thumbs_down
thumbs_up.png
3 ФК "Олесько" 5 2 3 0 6:3 3 9
draw.png
thumbs_up.png
draw.png
thumbs_up.png
draw.png
4 "Турбо" Березів 5 1 3 1 8:5 3 6
thumbs_up.png
draw.png
draw.png
thumbs_down
draw.png
5 ФК "Жовква" 4 1 3 0 7:3 4 6
draw.png
draw.png
thumbs_up.png
draw.png
6 "Босота" Чорнушовичі 4 2 0 2 6:9 -3 6
thumbs_down
thumbs_down
thumbs_up.png
thumbs_up.png
7 ФК "Шахтар" Червоноград 4 1 2 1 6:6 0 5
draw.png
thumbs_down
thumbs_up.png
draw.png
8 "Богун" Броди 4 1 1 2 3:8 -5 4
thumbs_up.png
thumbs_down
thumbs_down
draw.png
9 ФК "Новий Розділ" 4 1 1 2 3:6 -3 4
thumbs_up.png
thumbs_down
draw.png
thumbs_down
10 СОК "Пульс-Авангард" Жидачів 5 1 1 3 4:12 -8 4
thumbs_down
draw.png
thumbs_down
thumbs_up.png
thumbs_down
11 СК "Воля" Братковичі 5 0 1 4 4:11 -7 1
thumbs_down
draw.png
thumbs_down
thumbs_down
thumbs_down


1 тур
14-04-2024
events.png 13:00
"Турбо" Березів -
"Босота" Чорнушовичі
 5 - 1   
events.png 15:00
ФК "Новий Розділ" -
СОК "Пульс-Авангард" Жидачів
 1 - 0   
  15:00
ФК "Жовква" -
ФК "Олесько"
 0 - 0   
events.png 15:00
"Колос" Городок -
СК "Воля" Братковичі
 3 - 0   
15-05-2024
events.png 17:00
"Датський текстиль" Сокаль -
ФК "Шахтар" Червоноград
 1 - 1    Стадіон: СШ № 7, м. Соснівка
2 тур
21-04-2024
events.png 14:00
"Богун" Броди -
ФК "Новий Розділ"
 2 - 0   
events.png 15:00
СОК "Пульс-Авангард" Жидачів -
ФК "Жовква"
 2 - 2   
  15:00
СК "Воля" Братковичі -
"Турбо" Березів
 0 - 0   
events.png 15:00
ФК "Олесько" -
"Колос" Городок
 1 - 0   
events.png 17:00
"Босота" Чорнушовичі -
"Датський текстиль" Сокаль
 1 - 2   
3 тур
28-04-2024
events.png 14:00
ФК "Жовква" -
"Богун" Броди
 4 - 0   
events.png 14:00
"Колос" Городок -
СОК "Пульс-Авангард" Жидачів
 5 - 1   
events.png 15:00
ФК "Шахтар" Червоноград -
"Босота" Чорнушовичі
 1 - 2    Стадіон: "Шахтар" ім. П.Олійника, м. Червоноград
events.png 15:00
"Датський текстиль" Сокаль -
СК "Воля" Братковичі
 3 - 1    Стадіон: СШ № 7, м. Соснівка
events.png 15:00
"Турбо" Березів -
ФК "Олесько"
 2 - 2   
4 тур
11-05-2024
events.png 15:00
"Богун" Броди -
"Колос" Городок
 0 - 3   
events.png 15:00
ФК "Новий Розділ" -
ФК "Жовква"
 1 - 1   
events.png 16:00
СК "Воля" Братковичі -
ФК "Шахтар" Червоноград
 2 - 3   
events.png 16:00
ФК "Олесько" -
"Датський текстиль" Сокаль
 2 - 0   
events.png 16:00
СОК "Пульс-Авангард" Жидачів -
"Турбо" Березів
 1 - 0   
5 тур
19-05-2024
events.png 13:00
"Турбо" Березів -
"Богун" Броди
 1 - 1   
events.png 15:00
"Датський текстиль" Сокаль -
СОК "Пульс-Авангард" Жидачів
 4 - 0    Стадіон: СШ № 7, м. Соснівка
events.png 15:00
"Колос" Городок -
ФК "Новий Розділ"
 3 - 1   
events.png 15:00
"Босота" Чорнушовичі -
СК "Воля" Братковичі
 2 - 1   
events.png 16:00
ФК "Шахтар" Червоноград -
ФК "Олесько"
 1 - 1    Стадіон: "Шахтар" ім. П.Олійника, м. Червоноград
6 тур
26-05-2024
 
СОК "Пульс-Авангард" Жидачів -
ФК "Шахтар" Червоноград
 _ - _   
 
ФК "Новий Розділ" -
"Турбо" Березів
 _ - _   
  14:00
"Богун" Броди -
"Датський текстиль" Сокаль
 _ - _   

© 2021 ГС Асоціація футболу Червоноградського району