ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
Прем'єр-ліга
М
Команда
І
В
Н
П
М
О
1
ФК "Миколаїв"
9
7
2
0
23:3
23
2
"Корміл" Яворів
9
7
1
1
22:5
22
3
"Гірник" Новояворівськ
10
6
1
3
19:8
19
4
ФК "П'ятничани"
9
5
2
2
24:9
17
5
ФК "Рух-3" Львів
10
5
2
3
15:10
17
6
ЛСК "Погонь" Львів
9
5
0
4
9:12
15
7
ФК "Мостиська"
10
4
2
4
18:21
14
8
"Темп-Легінь" Відники/Брюховичі
9
2
5
2
14:14
11
9
СК "Нафтовик" Борислав
9
3
1
5
4:9
10
10
"Фенікс" Підмонастир
8
3
0
5
13:17
9
11
МФК "Галичина" Дрогобич
9
2
0
7
5:22
6
12
ФК "Покрова" Львів/Нижня Білка
9
1
1
7
6:22
4
13
ФСК "Самбір"
10
0
3
7
4:24
3
М | Команда | І | В | Н | П | М | О | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ФК "Миколаїв" | 9 | 7 | 2 | 0 | 23:3 | 23 | |
2 | "Корміл" Яворів | 9 | 7 | 1 | 1 | 22:5 | 22 | |
3 | "Гірник" Новояворівськ | 10 | 6 | 1 | 3 | 19:8 | 19 | |
4 | ФК "П'ятничани" | 9 | 5 | 2 | 2 | 24:9 | 17 | |
5 | ФК "Рух-3" Львів | 10 | 5 | 2 | 3 | 15:10 | 17 | |
6 | ЛСК "Погонь" Львів | 9 | 5 | 0 | 4 | 9:12 | 15 | |
7 | ФК "Мостиська" | 10 | 4 | 2 | 4 | 18:21 | 14 | |
8 | "Темп-Легінь" Відники/Брюховичі | 9 | 2 | 5 | 2 | 14:14 | 11 | |
9 | СК "Нафтовик" Борислав | 9 | 3 | 1 | 5 | 4:9 | 10 | |
10 | "Фенікс" Підмонастир | 8 | 3 | 0 | 5 | 13:17 | 9 | |
11 | МФК "Галичина" Дрогобич | 9 | 2 | 0 | 7 | 5:22 | 6 | |
12 | ФК "Покрова" Львів/Нижня Білка | 9 | 1 | 1 | 7 | 6:22 | 4 | |
13 | ФСК "Самбір" | 10 | 0 | 3 | 7 | 4:24 | 3 |
Перша ліга
М
Команда
І
В
Н
П
РМ
О
1
"Датський текстиль" Сокаль
8
5
2
1
7
17
2
"Колос" Городок
7
5
1
1
12
16
3
ФК "Олесько"
7
4
3
0
10
15
4
ФК "Жовква"
7
2
4
1
6
10
5
"Босота" Чорнушовичі
7
3
1
3
-4
10
6
СОК "Пульс-Авангард" Жидачів
8
2
3
3
-7
9
7
"Богун" Броди
7
2
2
3
-6
8
8
ФК "Шахтар" Червоноград
7
2
2
3
-1
8
9
ФК "Новий Розділ"
7
2
1
4
-4
7
10
"Турбо" Березів
8
1
3
4
-2
6
11
СК "Воля" Братковичі
7
0
2
5
-11
2
М | Команда | І | В | Н | П | РМ | О | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | "Датський текстиль" Сокаль | 8 | 5 | 2 | 1 | 7 | 17 | |
2 | "Колос" Городок | 7 | 5 | 1 | 1 | 12 | 16 | |
3 | ФК "Олесько" | 7 | 4 | 3 | 0 | 10 | 15 | |
4 | ФК "Жовква" | 7 | 2 | 4 | 1 | 6 | 10 | |
5 | "Босота" Чорнушовичі | 7 | 3 | 1 | 3 | -4 | 10 | |
6 | СОК "Пульс-Авангард" Жидачів | 8 | 2 | 3 | 3 | -7 | 9 | |
7 | "Богун" Броди | 7 | 2 | 2 | 3 | -6 | 8 | |
8 | ФК "Шахтар" Червоноград | 7 | 2 | 2 | 3 | -1 | 8 | |
9 | ФК "Новий Розділ" | 7 | 2 | 1 | 4 | -4 | 7 | |
10 | "Турбо" Березів | 8 | 1 | 3 | 4 | -2 | 6 | |
11 | СК "Воля" Братковичі | 7 | 0 | 2 | 5 | -11 | 2 |
Друга ліга
М
Команда
І
В
Н
П
М
О
1
"Скала" Вільховець
7
5
1
1
12:2
16
2
ФСК "Трускавець"
6
4
1
1
13:4
13
3
СФК "Муроване"
7
4
0
3
14:12
12
4
"Січ" Заболотці
6
3
1
2
16:7
10
5
"Берізка" Підберізці
5
3
1
1
11:5
10
6
"Сокіл" В.Глібовичі
5
3
0
2
7:8
9
7
"Карпати-Кам'янка" Кам'янка-Бузька
6
2
1
3
10:13
7
8
ДЮШ ФК "Львів"
4
1
0
3
6:12
3
9
"Кохавинка" Гніздичів
5
1
0
4
3:13
3
10
"Стріла" Сулимів
4
0
2
2
3:9
2
11
ФК "Троянда" Ходорів
5
0
1
4
5:15
1
М | Команда | І | В | Н | П | М | О | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | "Скала" Вільховець | 7 | 5 | 1 | 1 | 12:2 | 16 | |
2 | ФСК "Трускавець" | 6 | 4 | 1 | 1 | 13:4 | 13 | |
3 | СФК "Муроване" | 7 | 4 | 0 | 3 | 14:12 | 12 | |
4 | "Січ" Заболотці | 6 | 3 | 1 | 2 | 16:7 | 10 | |
5 | "Берізка" Підберізці | 5 | 3 | 1 | 1 | 11:5 | 10 | |
6 | "Сокіл" В.Глібовичі | 5 | 3 | 0 | 2 | 7:8 | 9 | |
7 | "Карпати-Кам'янка" Кам'янка-Бузька | 6 | 2 | 1 | 3 | 10:13 | 7 | |
8 | ДЮШ ФК "Львів" | 4 | 1 | 0 | 3 | 6:12 | 3 | |
9 | "Кохавинка" Гніздичів | 5 | 1 | 0 | 4 | 3:13 | 3 | |
10 | "Стріла" Сулимів | 4 | 0 | 2 | 2 | 3:9 | 2 | |
11 | ФК "Троянда" Ходорів | 5 | 0 | 1 | 4 | 5:15 | 1 |
Третя ліга
1
М
Команда
І
В
Н
П
М
О
1
ФК "Дубляни"
7
5
2
0
22:8
17
2
"Карпати-Кам'янка-2" Кам'янка-Бузька
6
3
3
0
19:9
12
3
ФК "Ватра" Пикуловичі
6
3
0
3
10:13
9
4
ФК "Буг" Буськ
6
2
2
2
14:10
8
5
ФК "Ямпіль"
5
2
2
1
11:10
8
6
ФК "Лопатин"
5
2
1
2
15:16
7
7
"Сокіл" Борщовичі
5
2
0
3
7:14
6
8
"Енергетик" Добротвір
7
2
0
5
10:12
6
9
ФК "Яричів" Новий Яричів
5
0
0
5
6:22
0
2
М
Команда
І
В
Н
П
М
О
1
ФК "Малехів"
5
5
0
0
20:9
15
2
"Юність" Верхня/Нижня Білка
6
4
1
1
17:11
13
3
"Рух-Збірна" Репехів
5
3
0
2
20:14
9
4
ФК "Мостиська-2"
4
2
1
1
14:9
7
5
"Радехівщина ОТГ"
4
2
0
2
11:10
6
6
ФК "Підбірці"
5
1
1
3
10:14
4
7
"Сокіл" Сокільники
5
1
1
3
14:22
4
8
ФСК "Вугільник" Гірник
5
1
0
4
9:20
3
9
ФК "Універ"
5
1
0
4
8:14
3
3
М
Команда
І
В
Н
П
М
О
1
ФК "Легіон" Стільсько
6
5
0
1
30:7
15
2
"Сокіл" Никонковичі
6
5
0
1
22:16
15
3
"Камула" Романів
6
4
0
2
13:8
12
4
ФК "Стрілків"
6
2
1
3
16:16
7
5
ФК "Гончари"
5
2
0
3
10:17
6
6
"Стріла" Підгородище
6
2
0
4
16:20
6
7
"Дністер" Кам'яне
7
1
2
4
14:21
5
8
ФК "Зоря" Трускавець
6
1
1
4
6:22
4
1
М | Команда | І | В | Н | П | М | О | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ФК "Дубляни" | 7 | 5 | 2 | 0 | 22:8 | 17 | |
2 | "Карпати-Кам'янка-2" Кам'янка-Бузька | 6 | 3 | 3 | 0 | 19:9 | 12 | |
3 | ФК "Ватра" Пикуловичі | 6 | 3 | 0 | 3 | 10:13 | 9 | |
4 | ФК "Буг" Буськ | 6 | 2 | 2 | 2 | 14:10 | 8 | |
5 | ФК "Ямпіль" | 5 | 2 | 2 | 1 | 11:10 | 8 | |
6 | ФК "Лопатин" | 5 | 2 | 1 | 2 | 15:16 | 7 | |
7 | "Сокіл" Борщовичі | 5 | 2 | 0 | 3 | 7:14 | 6 | |
8 | "Енергетик" Добротвір | 7 | 2 | 0 | 5 | 10:12 | 6 | |
9 | ФК "Яричів" Новий Яричів | 5 | 0 | 0 | 5 | 6:22 | 0 |
2
М | Команда | І | В | Н | П | М | О | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ФК "Малехів" | 5 | 5 | 0 | 0 | 20:9 | 15 | |
2 | "Юність" Верхня/Нижня Білка | 6 | 4 | 1 | 1 | 17:11 | 13 | |
3 | "Рух-Збірна" Репехів | 5 | 3 | 0 | 2 | 20:14 | 9 | |
4 | ФК "Мостиська-2" | 4 | 2 | 1 | 1 | 14:9 | 7 | |
5 | "Радехівщина ОТГ" | 4 | 2 | 0 | 2 | 11:10 | 6 | |
6 | ФК "Підбірці" | 5 | 1 | 1 | 3 | 10:14 | 4 | |
7 | "Сокіл" Сокільники | 5 | 1 | 1 | 3 | 14:22 | 4 | |
8 | ФСК "Вугільник" Гірник | 5 | 1 | 0 | 4 | 9:20 | 3 | |
9 | ФК "Універ" | 5 | 1 | 0 | 4 | 8:14 | 3 |
3
М | Команда | І | В | Н | П | М | О | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ФК "Легіон" Стільсько | 6 | 5 | 0 | 1 | 30:7 | 15 | |
2 | "Сокіл" Никонковичі | 6 | 5 | 0 | 1 | 22:16 | 15 | |
3 | "Камула" Романів | 6 | 4 | 0 | 2 | 13:8 | 12 | |
4 | ФК "Стрілків" | 6 | 2 | 1 | 3 | 16:16 | 7 | |
5 | ФК "Гончари" | 5 | 2 | 0 | 3 | 10:17 | 6 | |
6 | "Стріла" Підгородище | 6 | 2 | 0 | 4 | 16:20 | 6 | |
7 | "Дністер" Кам'яне | 7 | 1 | 2 | 4 | 14:21 | 5 | |
8 | ФК "Зоря" Трускавець | 6 | 1 | 1 | 4 | 6:22 | 4 |
Юніори
1
М
Команда
І
В
Н
П
М
О
1
ФК "Білка" Підберізцівська ОТГ
1
1
0
0
5:1
3
1
ФК "Шахтар" (юн.) Червоноград
1
1
0
0
4:0
3
3
ФК "Рава" Рава-Руська (юн.)
1
1
0
0
2:0
3
4
ДЮСШ "Богун-Бобри" (юн.) Броди
1
0
1
0
0:0
1
4
ДЮФА "Динамо" Львів
1
0
1
0
0:0
1
6
"Гірник" (юн.) Новояворівськ
0
0
0
0
0:0
0
6
Жовтанецька ТГ
0
0
0
0
0:0
0
8
ЛСК "Погонь" (юн.) Львів
1
0
0
1
0:2
0
9
ДЮСШ "Мостиська"
1
0
0
1
0:4
0
9
ФК "Жовква" (юн.)
1
0
0
1
1:5
0
2
М
Команда
І
В
Н
П
М
О
1
Миколаївська ДЮСШ
2
1
1
0
3:1
4
2
Східницька ТГ
2
1
0
1
5:3
3
3
ФК "Захід U-19" Бібрка
1
0
1
0
1:1
1
4
ДЮФК "Старт-Юніор" Самбір
0
0
0
0
0:0
0
4
МФК "Галичина" (юн.) Дрогобич
0
0
0
0
0:0
0
4
Перемишлянська МТГ
0
0
0
0
0:0
0
4
ФК "Новий Розділ" (юн.)
0
0
0
0
0:0
0
4
ФСК "Самбір" (юн.)
0
0
0
0
0:0
0
9
"Сокіл" (юн.) В.Глібовичі
1
0
0
1
1:5
0
1
М | Команда | І | В | Н | П | М | О | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ФК "Білка" Підберізцівська ОТГ | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:1 | 3 | |
1 | ФК "Шахтар" (юн.) Червоноград | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | 3 | |
3 | ФК "Рава" Рава-Руська (юн.) | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 | |
4 | ДЮСШ "Богун-Бобри" (юн.) Броди | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 | |
4 | ДЮФА "Динамо" Львів | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 | |
6 | "Гірник" (юн.) Новояворівськ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
6 | Жовтанецька ТГ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
8 | ЛСК "Погонь" (юн.) Львів | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 | |
9 | ДЮСШ "Мостиська" | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | 0 | |
9 | ФК "Жовква" (юн.) | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:5 | 0 |
2
М | Команда | І | В | Н | П | М | О | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Миколаївська ДЮСШ | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 | |
2 | Східницька ТГ | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:3 | 3 | |
3 | ФК "Захід U-19" Бібрка | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 | |
4 | ДЮФК "Старт-Юніор" Самбір | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
4 | МФК "Галичина" (юн.) Дрогобич | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
4 | Перемишлянська МТГ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
4 | ФК "Новий Розділ" (юн.) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
4 | ФСК "Самбір" (юн.) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
9 | "Сокіл" (юн.) В.Глібовичі | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:5 | 0 |
МАТЧІ
Нд., 16.06.2024 року 7 тур
Чт., 13.06.2024 року 1 тур
БОМБАРДИРИ ПРЕМ'ЄР-ЛІГИ ЛЬВІВЩИНИ
Гол | ||||||||||||||||||||||||||||||
|