Головна
Вища ліга
Календар
Події
Турнірна таблиця
Тільки календар
Команди
Матриця
Перша ліга
Календар
Події
Тільки календар
Кубки
Кубок Весни
Кубок Незалежності
Кубок Героїв
Область
Меморіал Юста
Таблиці
Кубок Мікльоша
Кубок Весни
Прем'єр-ліга
Перша ліга
Друга ліга
Третя ліга
Друга/третя ліга
Бомбардири
Кубок області
Футзал
Вища ліга
Перша ліга
Кубок
Табло результатів
Сьогодні
1 ліга Л/о
М
Команда
І
О
1
Городок
4
9
2
Олесько
4
8
3
ДТ Сокаль
4
7
4
Жовква
4
6
5
Березів
4
5
6
Н.Розділ
3
4
7
Шахтар Ч
3
4
8
Жидачів
4
4
9
Чорнушовичі
3
3
10
"Богун"
3
3
11
Братковичі
4
1
Показати повну таблицю
3 ліга Л/о, гр. 1
М
Команда
І
О
1
Дубляни-ФК
3
7
2
Лопатин
3
7
3
Пикуловичі
3
6
4
Кам'янка-2
3
5
5
Ямпіль
2
3
6
Борщовичі
3
3
7
Н.Яричів
1
0
8
Буськ
1
0
9
Добротвір
3
0
Показати повну таблицю
3 ліга Л/о, гр. 2
М
Команда
І
О
1
Малехів
3
9
2
Репехів
2
6
3
Білка
3
4
4
Радехів
1
3
5
Мостиська-2
2
3
6
Підбірці
3
1
7
Гірник
1
0
8
Сокільники
1
0
9
Універ
2
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 1
М
Команда
І
РМ
О
1
В.Мости
2
1
4
2
Боянець
2
1
4
3
Пристань
2
-2
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 2
М
Команда
І
РМ
О
1
Карів
3
5
9
2
Хлівчани
3
3
6
3
Домашів
3
-1
3
4
Діброва
3
-7
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 3
М
Команда
І
РМ
О
1
Тартаків
3
1
6
2
Фусів/Торки
3
2
6
3
Горбків
3
0
4
4
Свитазів
3
-3
1
Показати повну таблицю
Весни, гр. 4
М
Команда
І
О
1
Павлів
3
7
2
Тетевчиці
3
6
3
Бабичі
3
4
4
Станин
3
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 5
М
Команда
І
РМ
О
1
Сілець
2
1
4
2
Соснівка
2
0
3
3
Межиріччя
2
-1
1
Показати повну таблицю
Весни, гр. 6
М
Команда
І
РМ
О
1
Гірник
3
16
9
2
Жвирка
3
4
6
3
Жужеляни
3
-1
3
4
Добрячин
3
-19
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 7
М
Команда
І
РМ
О
1
Яструбичі
2
5
6
2
Волсвин
2
1
3
3
Гірник-2
2
-6
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 8
М
Команда
І
РМ
О
1
Березівка
2
4
3
2
Барилів
2
-1
3
3
Миколаїв
2
-3
3
Показати повну таблицю
Вища ліга, бомбардири
Гол
М
Гравець
Команда
1
Божик О.
ВМос
22
2
Шокало Т.
Прис
14
3
Лозовий А.
Сілц
11
-
Діденко М.
Гірн
11
-
Крупник В.
Тетв
11
Повна таблиця
Графічна діаграма - ФК "П'ятничани" - "Юність" Верхня/Нижня Білка - Кубок Львівської області 2022
Команди:
Вибери команду
"Датський текстиль" Сокаль
"Фенікс" Підмонастир
"Темп" Гірське
СКК "Пісочна"
"Юність" Верхня/Нижня Білка
ФК "Миколаїв"
"Корміл" Давидів
"Легінь" Брюховичі
"Темп" Відники
СК "Нафтовик" Борислав
ФК "П'ятничани"
ФСК "Самбір"
ФОК "Городок"
ФК "Мостиська"
"Богун" Броди
ФК "Щирець"
ФК "Рух-2" Львів
ДЮШ "Львів"/СКК "Демня"
Вибери команду
"Датський текстиль" Сокаль
"Фенікс" Підмонастир
"Темп" Гірське
СКК "Пісочна"
"Юність" Верхня/Нижня Білка
ФК "Миколаїв"
"Корміл" Давидів
"Легінь" Брюховичі
"Темп" Відники
СК "Нафтовик" Борислав
ФК "П'ятничани"
ФСК "Самбір"
ФОК "Городок"
ФК "Мостиська"
"Богун" Броди
ФК "Щирець"
ФК "Рух-2" Львів
ДЮШ "Львів"/СКК "Демня"
Чемпіон
Ср. призер
Qualification Бр.призер
Головна
Вища ліга
Календар
Події
Турнірна таблиця
Тільки календар
Команди
Матриця
Перша ліга
Календар
Події
Тільки календар
Кубки
Кубок Весни
Кубок Незалежності
Кубок Героїв
Область
Меморіал Юста
Таблиці
Кубок Мікльоша
Кубок Весни
Прем'єр-ліга
Перша ліга
Друга ліга
Третя ліга
Друга/третя ліга
Бомбардири
Кубок області
Футзал
Вища ліга
Перша ліга
Кубок
Табло результатів
Сьогодні