Головна
Вища ліга
Календар
Події
Турнірна таблиця
Тільки календар
Команди
Матриця
Група А
Група Б
Перша ліга
Календар
Події
Група А
Група Б
Тільки календар
Кубки
Кубок Весни
Кубок Незалежності
Кубок Героїв
Область
Меморіал Юста
Таблиці
Кубок Мікльоша
Кубок Весни
Прем'єр-ліга
Перша ліга
Друга ліга
Третя ліга
Друга/третя ліга
Бомбардири
Кубок області
Футзал
Вища ліга
Перша ліга
Кубок
Табло результатів
Сьогодні
Вища ліга, гр. А
М
Команда
І
РМ
О
1
Соснівка
1
6
3
2
Боянець
1
1
3
2
Пристань/Бутини
1
1
3
4
Сілець
0
0
0
4
Карів
0
0
0
6
Хлівчани
1
-1
0
6
В.Мости
1
-1
0
8
Гірник
1
-6
0
Показати повну таблицю
Вища ліга, гр. Б
М
Команда
І
РМ
О
1
Жвирка
1
4
3
2
Павлів
1
3
3
3
Станин
1
1
3
4
Жужеляни
0
0
0
5
Тартаків
1
-1
0
6
Яструбичі
1
-3
0
7
Фусів/Торки
1
-4
0
Показати повну таблицю
Перша ліга, гр. А
М
Команда
І
РМ
О
1
Волсвин
1
2
3
2
Горбків
1
1
3
3
Добрячин
0
0
0
4
Домашів
1
-1
0
5
Свитазів
1
-2
0
Показати повну таблицю
Перша ліга, гр. Б
М
Команда
І
О
1
Барилів
1
3
2
Йосипівка
1
1
2
Сабанівка
1
1
4
Немилів
0
0
5
Стоянів
1
0
Показати повну таблицю
1 ліга Л/о
М
Команда
І
О
1
Городок
6
13
2
Олесько
6
12
3
ДТ Сокаль
6
11
4
Н.Розділ
5
7
5
Жовква
5
7
6
Жидачів
6
7
7
Березів
6
6
8
Чорнушовичі
5
6
9
Шахтар Ч
5
5
10
"Богун"
5
5
11
Братковичі
5
1
Показати повну таблицю
3 ліга Л/о, гр. 1
М
Команда
І
О
1
Дубляни-ФК
4
8
2
Лопатин
3
7
3
Борщовичі
4
6
4
Пикуловичі
4
6
5
Кам'янка-2
3
5
6
Буськ
3
4
7
Ямпіль
2
3
8
Добротвір
5
3
9
Н.Яричів
2
0
Показати повну таблицю
3 ліга Л/о, гр. 2
М
Команда
І
О
1
Малехів
5
15
2
Білка
5
10
3
Репехів
3
6
4
Мостиська-2
3
6
5
Радехів
3
6
6
Підбірці
4
4
7
Універ
3
0
8
Гірник
3
0
9
Сокільники
3
0
Показати повну таблицю
Вища ліга, бомбардири
Гол
М
Гравець
Команда
1
Дикий Р.
Сосн
2
-
Гудко І.
Жвир
2
3
Тарас Ю.
Сосн
1
-
Войтюк О.
Сосн
1
-
Ващишин М.
Сосн
1
Повна таблиця
Суперники - "Скала" Вільховець - Меморіал Ернеста Юста 2021
Суперники
Матчі
Пер.
Ніч.
Пор.
Голи
"Берізка" Підберізці
5
2
2
1
8 - 6
"Рух-Збірна" Репехів
4
3
1
0
16 - 2
"Сокіл" В.Глібовичі
4
1
1
2
8 - 9
"Захід" Бібрка
4
1
1
2
6 - 5
"Турбо" Березів
3
2
1
0
7 - 3
"Стріла" Сулимів
3
0
2
1
5 - 7
"Стріла" Підгородище
2
2
0
0
7 - 0
"Захід" Солонка
2
2
0
0
6 - 2
"Січ" Заболотці
2
2
0
0
5 - 2
"Сокіл" Суховоля
2
2
0
0
4 - 1
ФК "Дубляни"
2
2
0
0
4 - 0
ФСК "Трускавець"
2
2
0
0
4 - 0
"Прикарпаття" Н.Стрілища
2
2
0
0
3 - 1
"Камула" Романів
2
1
1
0
5 - 4
"Арсенал" Бучали
2
1
1
0
4 - 2
"Сокіл" Дуліби
2
1
1
0
4 - 3
СКК "Острів" Чорний Острів
2
1
1
0
4 - 1
СФК "Муроване"
2
1
0
1
3 - 2
ФК "Щирець"
2
1
0
1
3 - 3
"Босота" Чорнушовичі
2
1
1
0
2 - 1
"Юність-2" Верхня Білка
2
0
1
1
2 - 4
ФК "Сільмаш" Львів
2
0
0
2
1 - 5
ДЮШ ФК "Львів"
1
1
0
0
5 - 0
МФК "Нові імена" Львів
1
1
0
0
5 - 1
"Богун" Підзвіринець
1
1
0
0
4 - 0
ФСК "Самбір"
1
1
0
0
4 - 3
"Кохавинка" Гніздичів
1
1
0
0
3 - 0
"Сокіл" Борщовичі
1
1
0
0
3 - 0
МФК "Галичина" Дрогобич
1
1
0
0
3 - 2
"Сокіл" Сокільники
1
1
0
0
2 - 1
ФК "Ямпіль"
1
1
0
0
1 - 0
"Енергетик" Добротвір
1
0
1
0
3 - 3
СКК "Пісочна"
1
0
0
1
3 - 5
"Гірник" Новояворівськ
1
0
1
0
2 - 2
"Сокіл" Золочів
1
0
0
1
2 - 5
"УФК Карпати U-17" Львів
1
0
1
0
2 - 2
ФК "Покрова" Львів
1
0
1
0
2 - 2
"Ватра" Тарасівка
1
0
0
1
1 - 5
"Жупан" Винники
1
0
0
1
1 - 2
"Темп" Відники
1
0
0
1
1 - 2
"Юність" Верхня Білка/Куликів
1
0
0
1
1 - 3
ФК "Жовква"
1
0
0
1
1 - 5
ФК "Лопатин"
1
0
0
1
1 - 2
ФК "Мостиська"
1
0
0
1
1 - 6
ФК "Троянда" Ходорів
1
0
0
1
1 - 4
"Карпати-Кам'янка" Кам'янка-Бузька
1
0
0
1
0 - 1
"Юність" Верхня/Нижня Білка
1
0
0
1
0 - 9
ФК "Миколаїв"
1
0
1
0
0 - 0
ФК "Рух U-19" Львів
1
0
0
1
0 - 7
ФК "Старий Самбір"
1
0
1
0
0 - 0
Головна
Вища ліга
Календар
Події
Турнірна таблиця
Тільки календар
Команди
Матриця
Група А
Група Б
Перша ліга
Календар
Події
Група А
Група Б
Тільки календар
Кубки
Кубок Весни
Кубок Незалежності
Кубок Героїв
Область
Меморіал Юста
Таблиці
Кубок Мікльоша
Кубок Весни
Прем'єр-ліга
Перша ліга
Друга ліга
Третя ліга
Друга/третя ліга
Бомбардири
Кубок області
Футзал
Вища ліга
Перша ліга
Кубок
Табло результатів
Сьогодні