Головна
Вища ліга
Календар
Події
Турнірна таблиця
Тільки календар
Команди
Матриця
Група А
Група Б
Перша ліга
Календар
Події
Група А
Група Б
Тільки календар
Кубки
Кубок Весни
Кубок Незалежності
Кубок Героїв
Область
Меморіал Юста
Таблиці
Кубок Мікльоша
Кубок Весни
Прем'єр-ліга
Перша ліга
Друга ліга
Третя ліга
Друга/третя ліга
Бомбардири
Кубок області
Футзал
Вища ліга
Перша ліга
Кубок
Табло результатів
Сьогодні
Вища ліга, гр. А
М
Команда
І
РМ
О
1
Соснівка
1
6
3
2
Боянець
1
1
3
2
Пристань/Бутини
1
1
3
4
Сілець
0
0
0
4
Карів
0
0
0
6
Хлівчани
1
-1
0
6
В.Мости
1
-1
0
8
Гірник
1
-6
0
Показати повну таблицю
Вища ліга, гр. Б
М
Команда
І
РМ
О
1
Жвирка
1
4
3
2
Павлів
1
3
3
3
Станин
1
1
3
4
Жужеляни
0
0
0
5
Тартаків
1
-1
0
6
Яструбичі
1
-3
0
7
Фусів/Торки
1
-4
0
Показати повну таблицю
Перша ліга, гр. А
М
Команда
І
РМ
О
1
Волсвин
1
2
3
2
Горбків
1
1
3
3
Добрячин
0
0
0
4
Домашів
1
-1
0
5
Свитазів
1
-2
0
Показати повну таблицю
Перша ліга, гр. Б
М
Команда
І
О
1
Барилів
1
3
2
Йосипівка
1
1
2
Сабанівка
1
1
4
Немилів
0
0
5
Стоянів
1
0
Показати повну таблицю
1 ліга Л/о
М
Команда
І
О
1
Городок
6
13
2
Олесько
6
12
3
ДТ Сокаль
6
11
4
Н.Розділ
5
7
5
Жовква
5
7
6
Жидачів
6
7
7
Березів
6
6
8
Чорнушовичі
5
6
9
Шахтар Ч
5
5
10
"Богун"
5
5
11
Братковичі
5
1
Показати повну таблицю
3 ліга Л/о, гр. 1
М
Команда
І
О
1
Дубляни-ФК
4
8
2
Лопатин
3
7
3
Борщовичі
4
6
4
Пикуловичі
4
6
5
Кам'янка-2
3
5
6
Буськ
3
4
7
Ямпіль
2
3
8
Добротвір
5
3
9
Н.Яричів
2
0
Показати повну таблицю
3 ліга Л/о, гр. 2
М
Команда
І
О
1
Малехів
5
15
2
Білка
5
10
3
Репехів
3
6
4
Мостиська-2
3
6
5
Радехів
3
6
6
Підбірці
4
4
7
Універ
3
0
8
Гірник
3
0
9
Сокільники
3
0
Показати повну таблицю
Вища ліга, бомбардири
Гол
М
Гравець
Команда
1
Дикий Р.
Сосн
2
-
Гудко І.
Жвир
2
3
Войтюк О.
Сосн
1
-
Ващишин М.
Сосн
1
-
Збишко Ю.
Сосн
1
Повна таблиця
Суперники - СК "Нафтовик" Борислав - Прем'єр-ліга. Сезон-2023
Суперники
Матчі
Пер.
Ніч.
Пор.
Голи
МФК "Галичина" Дрогобич
8
5
1
2
13 - 7
ФК "Мостиська"
7
4
1
2
10 - 7
ФК "Миколаїв"
6
1
1
4
6 - 14
"Фенікс" Підмонастир
4
2
1
1
3 - 4
ФСК "Самбір"
4
1
2
1
6 - 3
ФК "П'ятничани"
4
0
1
3
3 - 8
ФК "Ходорів/Вовчатичі"
3
2
1
0
8 - 0
ФК "Троянда" Ходорів
2
2
0
0
11 - 1
"Сокіл" Сокільники
2
2
0
0
8 - 4
ФОК "Городок"
2
2
0
0
8 - 1
"Вишня" Судова Вишня
2
2
0
0
5 - 0
"Темп" Гірське
2
2
0
0
4 - 0
СК "Дубляни"
2
2
0
0
3 - 1
"Лео-Кераміка" Львів
2
1
0
1
5 - 5
"Газовик-Хуртовина" Комарно
2
1
0
1
4 - 3
СОК "Пульс-Авангард" Жидачів
2
1
1
0
4 - 2
СКК "Демня"
2
1
0
1
3 - 2
ФК "Рух-2" Львів
2
1
0
1
2 - 1
ЛСК "Погонь" Львів
2
1
0
1
1 - 1
"Темп" Відники
2
0
1
1
6 - 9
СКК "Пісочна"
2
0
1
1
1 - 2
"Скала 1911" Стрий
2
0
2
0
0 - 0
"Сокіл" Муроване
1
1
0
0
8 - 0
"Тартак" Підбуж
1
1
0
0
4 - 1
ФК "Львів U-19"
1
1
0
0
3 - 0
СКК "Крупсько" Крупське
1
1
0
0
2 - 0
ФК "Покрова" Львів/Нижня Білка
1
1
0
0
1 - 0
"Карпати-2" Львів
1
0
0
1
1 - 4
"Юність" Верхня/Нижня Білка
1
0
0
1
1 - 2
Стрілківська ТГ
1
0
1
0
1 - 1
ФК "Новий Розділ"
1
0
1
0
1 - 1
ФК "Рух-3" Львів
1
0
0
1
1 - 2
"Гірник" Новояворівськ
1
0
0
1
0 - 2
"Корміл" Давидів
1
0
0
1
0 - 2
"Корміл" Яворів
1
0
0
1
0 - 3
ФК "Рух U-19" Львів
1
0
1
0
0 - 0
ФК "Січ" Добряни
1
0
0
1
0 - 1
Головна
Вища ліга
Календар
Події
Турнірна таблиця
Тільки календар
Команди
Матриця
Група А
Група Б
Перша ліга
Календар
Події
Група А
Група Б
Тільки календар
Кубки
Кубок Весни
Кубок Незалежності
Кубок Героїв
Область
Меморіал Юста
Таблиці
Кубок Мікльоша
Кубок Весни
Прем'єр-ліга
Перша ліга
Друга ліга
Третя ліга
Друга/третя ліга
Бомбардири
Кубок області
Футзал
Вища ліга
Перша ліга
Кубок
Табло результатів
Сьогодні