Події - Гол - Чемпіонат Червоноградського району з футзалу 2023 |
Місце | Гравець | Команда | |
---|---|---|---|
1 | Володимир Козира | ФК "Промінь" Тетевчиці | 54 |
2 | Назар Райша | ФК "Шахтар" Червоноград | 46 |
3 | Олексій Панченко | МФК "Чікаго" Червоноград | 24 |
4 | Ігор Гудко | ФСК "Тартаків" | 22 |
5 | Богдан Слоневський | ФК "Качурівка-Радехів ОТГ" | 21 |
6 | Олег Жабін | МФК "Мавітек" Гірник | 19 |
- | Ігор Гук | МФК "Тайм " Сокаль | 19 |
8 | Андрій Шостак | ФК "Промінь" Тетевчиці | 18 |
9 | Роман Васюта | ФК "Шахтар" Червоноград | 17 |
10 | Павло Оринчак | ФК "Качурівка-Радехів ОТГ" | 16 |
- | Михайло Діденко | ФСК "Вугільник-2" Гірник | 16 |
12 | Назар Заморський | МФК "Тайм " Сокаль | 15 |
- | Богдан Білюк | МФК "Тайм " Сокаль | 15 |
- | Степан Сологуб | МФК "Тайм " Сокаль | 15 |
15 | Іван Лобай | МФК "Чікаго" Червоноград | 14 |
- | Юрій Масюк | ФК "Фенікс" Жужеляни | 14 |
- | Василь Чорноусько | МФК "Чікаго" Червоноград | 14 |
- | Дмитро Музиченко | ФК "Ватра" Добрячин | 14 |
19 | Михайло Гаврик | ДЮСШ -2"Шахтар" Червоноград | 13 |
- | Віталій Шайнюк | МФК "Мавітек" Гірник | 13 |
- | Андрій Лозовий | СК "Легенда" Сілець | 13 |
- | Юрій Яструб | ФК "Прибужжя" Яструбичі | 13 |
- | Василь Сеньчук | ФК "Промінь" Тетевчиці | 13 |
- | Назарій Муха | МФК "Тайм " Сокаль | 13 |
25 | Тарас Скоропад | МФК "Мавітек" Гірник | 12 |
- | Дмитро Лисенко | ФК "Прибужжя" Яструбичі | 12 |
- | Петро Мельничук | ФСК "Тартаків" | 12 |
- | Костянтин Квас | ФК "Шахтар" Червоноград | 12 |
- | Ігор Білецький | "Футзал Юніор" (Ю-16) Червоноград | 12 |
30 | Іван Мойсак | СК "Легенда" Сілець | 11 |
- | Тарас Мусій | МФК "Тайм " Сокаль | 11 |
- | Дмитро Коркін | МФК "Ветерани" | 11 |
- | Тарас Ткачук | ФК "Промінь" Тетевчиці | 11 |
34 | Сергій Баляс | МФК "Тайм " Сокаль | 10 |
- | Олексій Отрошко | ФК "Прибужжя" Яструбичі | 10 |
- | Вадим Гудзінський | ФК "Качурівка-Радехів ОТГ" | 10 |
37 | Назар Собчук | ФК "Промінь" Тетевчиці | 9 |
- | Юрій Кобрін | МФК "Чікаго" Червоноград | 9 |
39 | Олександр Іванець | СК "Легенда" Сілець | 8 |
- | Юрій Цьох | МФК "Тайм " Сокаль | 8 |
- | Данило Паладовський | ФК "Шахтар-2" Червоноград | 8 |
- | Михайло Корінь | ФК "Шахтар-2" Червоноград | 8 |
- | Максим Гайдук | МФК "Старе місто" Червоноград | 8 |
44 | Станіслав Ярмоленко | МФК "Старе місто" Червоноград | 7 |
- | Андрій Устрицький | МФК "Старе місто" Червоноград | 7 |
- | Володимир Топоровський | ФСК "Вугільник-2" Гірник | 7 |
- | Денис Довбецький | ФК "Качурівка-Радехів ОТГ" | 7 |
- | Василь Місюрка | ФК "Качурівка-Радехів ОТГ" | 7 |
- | Євген Іванець | СК "Легенда" Сілець | 7 |
- | Микола Береза | ФК "Шахтар" Червоноград | 7 |
Сторінка 1 із 4
<< | < | червня 2024 | > | >> | ||
П | В | С | Ч | П | С | Н |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 01 | 02 |
03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |
17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |
Вища ліга 2024-2 тур | ||||
13:30 | СК "Легенда" Сілець | - | ФК "Сокіл" Хлівчани | 2 - 0 |
Вища ліга 2024-2 тур | ||||
13:30 | ФСК "Рата" Великі Мости | - | ФК "Карів-63" | 7 - 3 |
Вища ліга 2024-2 тур | ||||
13:30 | ФК "Хуторок" Станин | - | ФК "Geramoto" Жужеляни | 2 - 1 |
Вища ліга 2024-2 тур | ||||
16:00 | ФК "Ера" Соснівка | - | ФК "Боянець" | 0 - 1 |
Вища ліга 2024-2 тур | ||||
16:00 | ФК "Пристань/Бутини" | - | ФСК "Вугільник" Гірник | 2 - 1 |
Вища ліга 2024-2 тур | ||||
16:00 | ФК "Павлів" | - | ФСК "Буг" Жвирка | 3 - 5 |
Вища ліга 2024-2 тур | ||||
16:00 | ФК "Слава" Фусів/Торки | - | ФСК "Тартаків" | 0 - 4 |
Вища ліга 2024-3 тур | ||||
13:00 | ФК "Сокіл" Хлівчани | - | ФСК "Рата" Великі Мости | 2 - 5 |
Вища ліга 2024-3 тур | ||||
13:00 | ФСК "Буг" Жвирка | - | ФК "Geramoto" Жужеляни | 3 - 0 |
Вища ліга 2024-3 тур | ||||
13:30 | ФСК "Вугільник" Гірник | - | СК "Легенда" Сілець | 0 - 0 |
Вища ліга 2024-3 тур | ||||
13:30 | ФСК "Тартаків" | - | ФК "Павлів" | 1 - 3 |
Вища ліга 2024-3 тур | ||||
13:30 | ФК "Хуторок" Станин | - | ФК "Слава" Фусів/Торки | 5 - 0 |
Вища ліга 2024-3 тур | ||||
16:00 | ФК "Карів-63" | - | ФК "Ера" Соснівка | 3 - 2 |
Вища ліга 2024-3 тур | ||||
16:00 | ФК "Боянець" | - | ФК "Пристань/Бутини" | 6 - 2 |
Вища ліга 2024-4 тур | ||||
13:00 | ФК "Боянець" | - | ФК "Карів-63" | 7 - 2 |
Вища ліга 2024-4 тур | ||||
13:00 | ФК "Geramoto" Жужеляни | - | ФК "Слава" Фусів/Торки | 3 - 0 |
Вища ліга 2024-4 тур | ||||
13:30 | СК "Легенда" Сілець | - | ФК "Пристань/Бутини" | 1 - 3 |
Вища ліга 2024-4 тур | ||||
16:00 | ФСК "Рата" Великі Мости | - | ФСК "Вугільник" Гірник | 5 - 1 |
Вища ліга 2024-4 тур | ||||
16:00 | ФК "Павлів" | - | ФК "Хуторок" Станин | 1 - 4 |
Вища ліга 2024-4 тур | ||||
16:00 | ФСК "Буг" Жвирка | - | ФСК "Тартаків" | 0 - 1 |
Вища ліга 2024-4 тур | ||||
17:30 | ФК "Ера" Соснівка | - | ФК "Сокіл" Хлівчани | 3 - 1 |
Вища ліга 2024-5 тур | ||||
00:00 | ФСК "Рата" Великі Мости | - | СК "Легенда" Сілець | - : - |
Вища ліга 2024-5 тур | ||||
00:00 | ФК "Карів-63" | - | ФСК "Вугільник" Гірник | - : - |
Вища ліга 2024-5 тур | ||||
00:00 | ФК "Сокіл" Хлівчани | - | ФК "Боянець" | - : - |
Вища ліга 2024-5 тур | ||||
00:00 | ФК "Пристань/Бутини" | - | ФК "Ера" Соснівка | - : - |
Вища ліга 2024-5 тур | ||||
00:00 | ФСК "Тартаків" | - | ФК "Geramoto" Жужеляни | - : - |
Вища ліга 2024-5 тур | ||||
00:00 | ФК "Хуторок" Станин | - | ФСК "Буг" Жвирка | - : - |
Вища ліга 2024-5 тур | ||||
00:00 | ФК "Слава" Фусів/Торки | - | ФК "Павлів" | - : - |