Головна
Вища ліга
Календар
Події
Турнірна таблиця
Тільки календар
Команди
Матриця
Перша ліга
Календар
Події
Тільки календар
Кубки
Кубок Весни
Кубок Незалежності
Кубок Героїв
Область
Меморіал Юста
Таблиці
Кубок Мікльоша
Кубок Весни
Прем'єр-ліга
Перша ліга
Друга ліга
Третя ліга
Друга/третя ліга
Бомбардири
Кубок області
Футзал
Вища ліга
Перша ліга
Кубок
Шахти
Шахтарів-героїв
Табло результатів
Сьогодні
1 ліга Л/о
М
Команда
І
О
1
Городок
3
6
2
ДТ Сокаль
2
6
3
Олесько
3
5
4
Березів
3
5
4
Жовква
3
5
6
"Богун"
2
3
7
Н.Розділ
2
3
8
Чорнушовичі
3
3
9
Братковичі
3
1
9
Жидачів
3
1
11
Шахтар Ч
1
0
Показати повну таблицю
3 ліга Л/о, гр. 1
М
Команда
І
О
1
Дубляни-ФК
1
3
2
Борщовичі
1
3
3
Пикуловичі
2
3
4
Лопатин
1
1
5
Кам'янка-2
1
1
6
Качурівка
0
0
6
Ямпіль
0
0
6
Н.Яричів
0
0
9
Добротвір
2
0
Показати повну таблицю
3 ліга Л/о, гр. 2
М
Команда
І
О
1
Репехів
2
6
2
Малехів
2
6
3
Білка
2
3
4
Радехів
0
0
4
Сокільники
0
0
4
Гірник
0
0
7
Підбірці
1
0
8
Мостиська-2
1
0
9
Універ
2
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 1
М
Команда
І
РМ
О
1
В.Мости
2
1
4
2
Боянець
2
1
4
3
Пристань
2
-2
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 2
М
Команда
І
РМ
О
1
Карів
3
5
9
2
Хлівчани
3
3
6
3
Домашів
3
-1
3
4
Діброва
3
-7
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 3
М
Команда
І
РМ
О
1
Тартаків
3
1
6
2
Фусів/Торки
3
2
6
3
Горбків
3
0
4
4
Свитазів
3
-3
1
Показати повну таблицю
Весни, гр. 4
М
Команда
І
О
1
Павлів
3
7
2
Тетевчиці
3
6
3
Бабичі
3
4
4
Станин
3
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 5
М
Команда
І
РМ
О
1
Сілець
2
1
4
2
Соснівка
2
0
3
3
Межиріччя
2
-1
1
Показати повну таблицю
Весни, гр. 6
М
Команда
І
РМ
О
1
Гірник
3
16
9
2
Жвирка
3
4
6
3
Жужеляни
3
-1
3
4
Добрячин
3
-19
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 7
М
Команда
І
РМ
О
1
Яструбичі
2
5
6
2
Волсвин
2
1
3
3
Гірник-2
2
-6
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 8
М
Команда
І
РМ
О
1
Березівка
2
4
3
2
Барилів
2
-1
3
3
Миколаїв
2
-3
3
Показати повну таблицю
Вища ліга, бомбардири
Гол
М
Гравець
Команда
1
Божик О.
ВМос
22
2
Шокало Т.
Прис
14
3
Лозовий А.
Сілц
11
-
Діденко М.
Гірн
11
-
Крупник В.
Тетв
11
Повна таблиця
Графічна діаграма - ФСК "Стенятин" - ФК "Фортуна/Олімпія" Поздимир/Розжалів - Кубок Незалежності 2019
Команди:
Вибери команду
СФК "Боб'ятин"
СК "Нива" Забужжя
ФСК "ТЕКО" Теляж
ФК "Фусів"
ФК "Вікторія" Волсвин
ФК "Сокіл" Перв'ятичі
ФСК "Волинь-1" Шпиколоси
ФСК "Стенятин"
СК "Вол-Ком" Волиця
ФК "Воля" Горбків
ФК "Ватра" Добрячин
ФК "Галич-Фортуна" Бендюга
ФК "Куличків"
ФК "Єдність" Себечів
ФСК "Бутини" Бутини
ФК "Карів"
ФСК "Межиріччя"
ФК "Фортуна/Олімпія" Поздимир/Розжалів
ФК "Сокіл" Хлівчани
ФСК "Фаворит" Гута
ФСК "Домашів"
ФК "Низи"
ФК "Белз"
ФК "Діброва"
ФК "Ера" Соснівка
ФСК "Вугільник" Гірник
СК "Свитазів"
ФСК "Рата" Великі Мости
СК "Хоробрів"
ФК "Прибужжя" Яструбичі
ФСК "Тартаків"
СК "Воля" Поториця
СК "Легенда" Сілець
Вибери команду
СФК "Боб'ятин"
СК "Нива" Забужжя
ФСК "ТЕКО" Теляж
ФК "Фусів"
ФК "Вікторія" Волсвин
ФК "Сокіл" Перв'ятичі
ФСК "Волинь-1" Шпиколоси
ФСК "Стенятин"
СК "Вол-Ком" Волиця
ФК "Воля" Горбків
ФК "Ватра" Добрячин
ФК "Галич-Фортуна" Бендюга
ФК "Куличків"
ФК "Єдність" Себечів
ФСК "Бутини" Бутини
ФК "Карів"
ФСК "Межиріччя"
ФК "Фортуна/Олімпія" Поздимир/Розжалів
ФК "Сокіл" Хлівчани
ФСК "Фаворит" Гута
ФСК "Домашів"
ФК "Низи"
ФК "Белз"
ФК "Діброва"
ФК "Ера" Соснівка
ФСК "Вугільник" Гірник
СК "Свитазів"
ФСК "Рата" Великі Мости
СК "Хоробрів"
ФК "Прибужжя" Яструбичі
ФСК "Тартаків"
СК "Воля" Поториця
СК "Легенда" Сілець
Чемпіон
Ср. призер
Qualification Бр.призер
Головна
Вища ліга
Календар
Події
Турнірна таблиця
Тільки календар
Команди
Матриця
Перша ліга
Календар
Події
Тільки календар
Кубки
Кубок Весни
Кубок Незалежності
Кубок Героїв
Область
Меморіал Юста
Таблиці
Кубок Мікльоша
Кубок Весни
Прем'єр-ліга
Перша ліга
Друга ліга
Третя ліга
Друга/третя ліга
Бомбардири
Кубок області
Футзал
Вища ліга
Перша ліга
Кубок
Шахти
Шахтарів-героїв
Табло результатів
Сьогодні