Турнірна таблиця - Меморіал Ернеста Юста 2022 |
Група 1 |
М. | Команда | І | В | Н | П | М'ячі | +/- | Очки | Ост.матчі | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | "Скала" Вільховець | 3 | 0 | 0 | 3 | 4:17 | -13 | 0 | ||
3 | "Ватра" Тарасівка | 3 | 1 | 0 | 2 | 6:18 | -12 | 3 | ||
2 | СКК "Пісочна" | 3 | 2 | 0 | 1 | 11:10 | 1 | 6 | ||
1 | ФК "Рух U-19" Львів | 3 | 3 | 0 | 0 | 26:2 | 24 | 9 |
Група 2 |
М. | Команда | І | В | Н | П | М'ячі | +/- | Очки | Ост.матчі | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | ФК "Дубляни" | 3 | 0 | 0 | 3 | 0:9 | -9 | 0 | ||
3 | "Стріла" Сулимів | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:5 | -3 | 4 | ||
2 | ФК "Львів U-19" | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:2 | 5 | 6 | ||
1 | "Лео-Кераміка" Львів | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:1 | 7 | 7 |
Група 3 |
М. | Команда | І | В | Н | П | М'ячі | +/- | Очки | Ост.матчі | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | "Скеля" Жовква | 3 | 0 | 0 | 3 | 4:20 | -16 | 0 | ||
3 | "Турбо" Березів | 3 | 1 | 0 | 2 | 7:16 | -9 | 3 | ||
2 | ФК "Мостиська" | 3 | 2 | 0 | 1 | 9:10 | -1 | 6 | ||
1 | "Юність" Верхня/Нижня Білка | 3 | 3 | 0 | 0 | 26:0 | 26 | 9 |
Група 4 |
М. | Команда | І | В | Н | П | М'ячі | +/- | Очки | Ост.матчі | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | ФК "Ямпіль" | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:12 | -9 | 0 | ||
3 | СКК "Острів" Чорний Острів | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:10 | -5 | 3 | ||
2 | "Легінь" Брюховичі | 3 | 2 | 0 | 1 | 9:7 | 2 | 6 | ||
1 | ФК "Миколаїв" | 3 | 3 | 0 | 0 | 12:0 | 12 | 9 |
Група 5 |
М. | Команда | І | В | Н | П | М'ячі | +/- | Очки | Ост.матчі | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | "Магнето" Запитів | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:13 | -10 | 0 | ||
1 | "Фенікс" Підмонастир | 3 | 2 | 0 | 1 | 11:3 | 8 | 6 | ||
2 | "Жупан" Винники | 3 | 2 | 0 | 1 | 3:2 | 1 | 6 | ||
3 | СФК "Муроване" | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:5 | 1 | 6 |
Група 6 |
М. | Команда | І | В | Н | П | М'ячі | +/- | Очки | Ост.матчі | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | "Босота" Чорнушовичі | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:11 | -9 | 1 | ||
4 | "Львівська хвиля" Львів | 3 | 0 | 1 | 2 | 0:11 | -11 | 1 | ||
2 | "Вишня" Судова Вишня | 3 | 2 | 0 | 1 | 13:5 | 8 | 6 | ||
1 | ФК "Куликів" | 3 | 3 | 0 | 0 | 13:1 | 12 | 9 |
Група 7 |
М. | Команда | І | В | Н | П | М'ячі | +/- | Очки | Ост.матчі | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | "Сокіл" Сокільники | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:12 | -9 | 0 | ||
3 | ФК "Топорів" | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:4 | 1 | 3 | ||
2 | "Берізка" Підберізці | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:7 | -1 | 6 | ||
1 | "Темп" Відники | 3 | 3 | 0 | 0 | 10:1 | 9 | 9 |
Група 8 |
М. | Команда | І | В | Н | П | М'ячі | +/- | Очки | Ост.матчі | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | "Old School" Львів | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:9 | -6 | 0 | ||
3 | "Рух-Збірна" Репехів | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:9 | -5 | 3 | ||
2 | "Корміл" Давидів | 3 | 2 | 0 | 1 | 12:5 | 7 | 6 | ||
1 | "Темп" Гірське | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:4 | 4 | 9 |
Група 9 |
М. | Команда | І | В | Н | П | М'ячі | +/- | Очки | Ост.матчі | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | ФК "Давидів" | 3 | 0 | 0 | 3 | 0:11 | -11 | 0 | ||
3 | "Фенікс-Стефано-2" Підмонастир | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:3 | 2 | 4 | ||
2 | ФК "Жовква/Артасів" | 3 | 1 | 2 | 0 | 6:3 | 3 | 5 | ||
1 | ЛСК "Погонь" Львів | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:1 | 6 | 7 |
Група 10 |
М. | Команда | І | В | Н | П | М'ячі | +/- | Очки | Ост.матчі | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | "Камула" Романів | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:16 | -13 | 0 | ||
3 | ФСК "Вугільник" Гірник | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:10 | -5 | 3 | ||
2 | "Сокіл" В.Глібовичі | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:4 | 3 | 6 | ||
1 | ДЮШ "Львів"/СКК "Демня" | 3 | 3 | 0 | 0 | 15:0 | 15 | 9 |
Група 11 |
М. | Команда | І | В | Н | П | М'ячі | +/- | Очки | Ост.матчі | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | ФК "Шахтар" Червоноград | 3 | 1 | 0 | 2 | 6:6 | 0 | 3 | ||
4 | ЛУФК U-17 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 3 | ||
1 | "Агрон" Великогаївська ОТГ | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:3 | 2 | 6 | ||
2 | "Високий Замок" Львів | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:6 | 0 | 6 |
Група 12 |
М. | Команда | І | В | Н | П | М'ячі | +/- | Очки | Ост.матчі | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | ДЮФК "Галичина U-19" Львів | 3 | 0 | 1 | 2 | 4:9 | -5 | 1 | ||
3 | СК "Воля" Братковичі | 3 | 0 | 2 | 1 | 8:12 | -4 | 2 | ||
2 | ЛСТМ "Луцьксантехмонтаж №536" Луцьк | 3 | 2 | 0 | 1 | 11:5 | 6 | 6 | ||
1 | ФК "Щирець" | 3 | 2 | 1 | 0 | 10:7 | 3 | 7 |
Група 13 |
М. | Команда | І | В | Н | П | М'ячі | +/- | Очки | Ост.матчі | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | ФСК "Яворів" | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:9 | -7 | 0 | ||
3 | "Датський текстиль" Сокаль | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:6 | -1 | 4 | ||
2 | ФК "Олесько" | 3 | 1 | 2 | 0 | 5:4 | 1 | 5 | ||
1 | "Тандем" Жовтанці | 3 | 2 | 1 | 0 | 11:4 | 7 | 7 |
Група 14 |
М. | Команда | І | В | Н | П | М'ячі | +/- | Очки | Ост.матчі | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | СК "Дубляни" | 3 | 1 | 0 | 2 | 7:9 | -2 | 3 | ||
4 | "Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:7 | -3 | 3 | ||
1 | СКК "Крупсько" Крупське | 3 | 2 | 0 | 1 | 11:9 | 2 | 6 | ||
2 | ФК "П'ятничани" | 3 | 2 | 0 | 1 | 9:6 | 3 | 6 |
Група 15 |
М. | Команда | І | В | Н | П | М'ячі | +/- | Очки | Ост.матчі | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | ФК "Новий Розділ" | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:11 | -8 | 1 | ||
3 | СОК "Пульс-Авангард" Жидачів | 3 | 1 | 1 | 1 | 6:6 | 0 | 4 | ||
1 | "Скала 1911" Стрий | 3 | 2 | 0 | 1 | 9:3 | 6 | 6 | ||
2 | ФК "Рудки" | 3 | 2 | 0 | 1 | 8:6 | 2 | 6 |
Група 16 |
М. | Команда | І | В | Н | П | М'ячі | +/- | Очки | Ост.матчі | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | ФК "Ходорів/Вовчатичі" | 3 | 0 | 1 | 2 | 0:6 | -6 | 1 | ||
3 | Стрілківська ТГ | 3 | 1 | 1 | 1 | 6:5 | 1 | 4 | ||
2 | СК "Нафтовик" Борислав | 3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | 1 | 5 | ||
1 | МФК "Галичина" Дрогобич | 3 | 2 | 0 | 1 | 8:4 | 4 | 6 |
Вихід в плей-оф |
І = Ігри | В = Виграші | Н = Нічиї | П = Поразки | М'ячі = М'ячі | +/- = Різниця м'ячів | Очки = Очки | Ост.матчі = Останні матчі |