М | Команда | І | О |
---|---|---|---|
1 | Городок | 4 | 9 |
2 | Олесько | 4 | 8 |
3 | Жовква | 4 | 6 |
4 | ДТ Сокаль | 3 | 6 |
5 | Березів | 4 | 5 |
6 | Н.Розділ | 3 | 4 |
7 | Жидачів | 4 | 4 |
8 | Чорнушовичі | 3 | 3 |
9 | Шахтар Ч | 2 | 3 |
10 | "Богун" | 3 | 3 |
11 | Братковичі | 4 | 1 |
М | Команда | І | О |
---|---|---|---|
1 | Дубляни-ФК | 2 | 6 |
2 | Пикуловичі | 3 | 6 |
3 | Лопатин | 2 | 4 |
4 | Кам'янка-2 | 2 | 4 |
5 | Борщовичі | 2 | 3 |
6 | Н.Яричів | 0 | 0 |
7 | Буськ | 1 | 0 |
8 | Ямпіль | 1 | 0 |
9 | Добротвір | 3 | 0 |
М | Команда | І | О |
---|---|---|---|
1 | Малехів | 3 | 9 |
2 | Репехів | 2 | 6 |
3 | Білка | 3 | 4 |
4 | Радехів | 1 | 3 |
5 | Підбірці | 2 | 1 |
6 | Гірник | 1 | 0 |
7 | Мостиська-2 | 1 | 0 |
8 | Сокільники | 1 | 0 |
9 | Універ | 2 | 0 |
М | Команда | І | РМ | О |
---|---|---|---|---|
1 | В.Мости | 2 | 1 | 4 |
2 | Боянець | 2 | 1 | 4 |
3 | Пристань | 2 | -2 | 0 |
М | Команда | І | РМ | О |
---|---|---|---|---|
1 | Карів | 3 | 5 | 9 |
2 | Хлівчани | 3 | 3 | 6 |
3 | Домашів | 3 | -1 | 3 |
4 | Діброва | 3 | -7 | 0 |
М | Команда | І | РМ | О |
---|---|---|---|---|
1 | Тартаків | 3 | 1 | 6 |
2 | Фусів/Торки | 3 | 2 | 6 |
3 | Горбків | 3 | 0 | 4 |
4 | Свитазів | 3 | -3 | 1 |
М | Команда | І | О |
---|---|---|---|
1 | Павлів | 3 | 7 |
2 | Тетевчиці | 3 | 6 |
3 | Бабичі | 3 | 4 |
4 | Станин | 3 | 0 |
М | Команда | І | РМ | О |
---|---|---|---|---|
1 | Сілець | 2 | 1 | 4 |
2 | Соснівка | 2 | 0 | 3 |
3 | Межиріччя | 2 | -1 | 1 |
М | Команда | І | РМ | О |
---|---|---|---|---|
1 | Гірник | 3 | 16 | 9 |
2 | Жвирка | 3 | 4 | 6 |
3 | Жужеляни | 3 | -1 | 3 |
4 | Добрячин | 3 | -19 | 0 |
М | Команда | І | РМ | О |
---|---|---|---|---|
1 | Яструбичі | 2 | 5 | 6 |
2 | Волсвин | 2 | 1 | 3 |
3 | Гірник-2 | 2 | -6 | 0 |
М | Команда | І | РМ | О |
---|---|---|---|---|
1 | Березівка | 2 | 4 | 3 |
2 | Барилів | 2 | -1 | 3 |
3 | Миколаїв | 2 | -3 | 3 |
Гол | ||||||||||||||||||||||||
|
Результати - Кубок Червоноградського району з футзалу 2024 - Група В | |
Результати туру [Група В] - |
Неділя, 04.02.2024 року - 3 тур | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:15 год. | ФК "Geramoto" Жужеляни | ФК "Прибужжя" Яструбичі | 4 - 5 (2:2, 2:3) | ||||||
|
|||||||||
Субота, 17.02.2024 року - 3 тур | |||||||||
14:50 год. | СК "Легенда" Сілець | СК "Свитазів" | 7 - 1 (3:4, 0:1) | ||||||
|
10 команди, які пропускають тур ФК "Карів", ФК "Ера" Соснівка, ФСК "Вугільник" Гірник, СК "Воля" Поториця, МФК "Старе місто" Червоноград, ФСК "Буг" Жвирка, ФСК "Вугільник-2" Гірник, МФК "Мавітек" Гірник, МФК "Колеги" Павлів, МФК "Дружба" Сокаль/Волсвин |