М | Команда | І | О |
---|---|---|---|
1 | Городок | 4 | 9 |
2 | Олесько | 4 | 8 |
3 | Жовква | 4 | 6 |
4 | ДТ Сокаль | 3 | 6 |
5 | Березів | 4 | 5 |
6 | Н.Розділ | 3 | 4 |
7 | Жидачів | 4 | 4 |
8 | Чорнушовичі | 3 | 3 |
9 | Шахтар Ч | 2 | 3 |
10 | "Богун" | 3 | 3 |
11 | Братковичі | 4 | 1 |
М | Команда | І | О |
---|---|---|---|
1 | Дубляни-ФК | 2 | 6 |
2 | Пикуловичі | 3 | 6 |
3 | Лопатин | 2 | 4 |
4 | Кам'янка-2 | 2 | 4 |
5 | Борщовичі | 2 | 3 |
6 | Н.Яричів | 0 | 0 |
7 | Буськ | 1 | 0 |
8 | Ямпіль | 1 | 0 |
9 | Добротвір | 3 | 0 |
М | Команда | І | О |
---|---|---|---|
1 | Малехів | 3 | 9 |
2 | Репехів | 2 | 6 |
3 | Білка | 3 | 4 |
4 | Радехів | 1 | 3 |
5 | Підбірці | 2 | 1 |
6 | Гірник | 1 | 0 |
7 | Мостиська-2 | 1 | 0 |
8 | Сокільники | 1 | 0 |
9 | Універ | 2 | 0 |
М | Команда | І | РМ | О |
---|---|---|---|---|
1 | В.Мости | 2 | 1 | 4 |
2 | Боянець | 2 | 1 | 4 |
3 | Пристань | 2 | -2 | 0 |
М | Команда | І | РМ | О |
---|---|---|---|---|
1 | Карів | 3 | 5 | 9 |
2 | Хлівчани | 3 | 3 | 6 |
3 | Домашів | 3 | -1 | 3 |
4 | Діброва | 3 | -7 | 0 |
М | Команда | І | РМ | О |
---|---|---|---|---|
1 | Тартаків | 3 | 1 | 6 |
2 | Фусів/Торки | 3 | 2 | 6 |
3 | Горбків | 3 | 0 | 4 |
4 | Свитазів | 3 | -3 | 1 |
М | Команда | І | О |
---|---|---|---|
1 | Павлів | 3 | 7 |
2 | Тетевчиці | 3 | 6 |
3 | Бабичі | 3 | 4 |
4 | Станин | 3 | 0 |
М | Команда | І | РМ | О |
---|---|---|---|---|
1 | Сілець | 2 | 1 | 4 |
2 | Соснівка | 2 | 0 | 3 |
3 | Межиріччя | 2 | -1 | 1 |
М | Команда | І | РМ | О |
---|---|---|---|---|
1 | Гірник | 3 | 16 | 9 |
2 | Жвирка | 3 | 4 | 6 |
3 | Жужеляни | 3 | -1 | 3 |
4 | Добрячин | 3 | -19 | 0 |
М | Команда | І | РМ | О |
---|---|---|---|---|
1 | Яструбичі | 2 | 5 | 6 |
2 | Волсвин | 2 | 1 | 3 |
3 | Гірник-2 | 2 | -6 | 0 |
М | Команда | І | РМ | О |
---|---|---|---|---|
1 | Березівка | 2 | 4 | 3 |
2 | Барилів | 2 | -1 | 3 |
3 | Миколаїв | 2 | -3 | 3 |
Гол | ||||||||||||||||||||||||
|
Результати - Чемпіонат району з футзалу 2019 - Група "Б" | |
Результати туру [Група "Б"] - |
19 команди, які пропускають тур ФК "Фусів", ФК "Вікторія" Волсвин, ФСК "Волинь-1" Шпиколоси, СК "Вол-Ком" Волиця, ФК "Ватра" Добрячин, ФСК "Межиріччя", ФК "Низи", ФК "Ера" Соснівка, ФСК "Вугільник" Гірник, ФК "Прибужжя" Яструбичі, ФСК "Тартаків", СК "Воля" Поториця, СК "Легенда" Сілець, МФК "Старе місто" Червоноград, МФК "Чікаго" Червоноград, ФСК "Перетоки", "Датський текстиль" Сокаль, "Датський текстиль-2" Сокаль, ФСК "Межиріччя-2" |