Головна
Вища ліга
Календар
Події
Турнірна таблиця
Тільки календар
Команди
Матриця
Перша ліга
Календар
Події
Тільки календар
Кубки
Кубок Весни
Кубок Незалежності
Кубок Героїв
Область
Меморіал Юста
Таблиці
Кубок Мікльоша
Кубок Весни
Прем'єр-ліга
Перша ліга
Друга ліга
Третя ліга
Друга/третя ліга
Бомбардири
Кубок області
Футзал
Вища ліга
Перша ліга
Кубок
Табло результатів
Сьогодні
1 ліга Л/о
М
Команда
І
О
1
Городок
4
9
2
Олесько
4
8
3
ДТ Сокаль
4
7
4
Жовква
4
6
5
Березів
4
5
6
Н.Розділ
3
4
7
Шахтар Ч
3
4
8
Жидачів
4
4
9
Чорнушовичі
3
3
10
"Богун"
3
3
11
Братковичі
4
1
Показати повну таблицю
3 ліга Л/о, гр. 1
М
Команда
І
О
1
Дубляни-ФК
3
7
2
Лопатин
3
7
3
Пикуловичі
3
6
4
Кам'янка-2
3
5
5
Ямпіль
2
3
6
Борщовичі
3
3
7
Н.Яричів
1
0
8
Буськ
1
0
9
Добротвір
3
0
Показати повну таблицю
3 ліга Л/о, гр. 2
М
Команда
І
О
1
Малехів
3
9
2
Репехів
2
6
3
Білка
3
4
4
Радехів
1
3
5
Мостиська-2
2
3
6
Підбірці
3
1
7
Гірник
1
0
8
Сокільники
1
0
9
Універ
2
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 1
М
Команда
І
РМ
О
1
В.Мости
2
1
4
2
Боянець
2
1
4
3
Пристань
2
-2
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 2
М
Команда
І
РМ
О
1
Карів
3
5
9
2
Хлівчани
3
3
6
3
Домашів
3
-1
3
4
Діброва
3
-7
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 3
М
Команда
І
РМ
О
1
Тартаків
3
1
6
2
Фусів/Торки
3
2
6
3
Горбків
3
0
4
4
Свитазів
3
-3
1
Показати повну таблицю
Весни, гр. 4
М
Команда
І
О
1
Павлів
3
7
2
Тетевчиці
3
6
3
Бабичі
3
4
4
Станин
3
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 5
М
Команда
І
РМ
О
1
Сілець
2
1
4
2
Соснівка
2
0
3
3
Межиріччя
2
-1
1
Показати повну таблицю
Весни, гр. 6
М
Команда
І
РМ
О
1
Гірник
3
16
9
2
Жвирка
3
4
6
3
Жужеляни
3
-1
3
4
Добрячин
3
-19
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 7
М
Команда
І
РМ
О
1
Яструбичі
2
5
6
2
Волсвин
2
1
3
3
Гірник-2
2
-6
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 8
М
Команда
І
РМ
О
1
Березівка
2
4
3
2
Барилів
2
-1
3
3
Миколаїв
2
-3
3
Показати повну таблицю
Вища ліга, бомбардири
Гол
М
Гравець
Команда
1
Божик О.
ВМос
22
2
Шокало Т.
Прис
14
3
Лозовий А.
Сілц
11
-
Діденко М.
Гірн
11
-
Крупник В.
Тетв
11
Повна таблиця
Календар - СК "Легенда" Сілець - Чемпіонат Червоноградського району
Тур
Назва туру
Стадіон
Результат
Суддя
1
1 тур
ФСК "Рата" Великі Мости
-
СК "Легенда" Сілець
2 - 1
11'
Богдан Гарасим
34'
Олег Божик
17'
Іван Мойсак
31'
Валерій Заседенець
52'
Роман Копоть
85'
Павло Цюпа
2
2 тур
СК "Легенда" Сілець
-
ФК "Куличків"
1 - 2
23'
Максим Ванько
28'
Максим Ванько
17'
Володимир Білаш
38'
Володимир Рудий
56'
Денис Скрипка
80'
Денис Скрипка
3
3 тур
СК "Легенда" Сілець
-
ФСК "Вугільник" Гірник
2 - 4
37'
Тарас Побережник
83'
Віталій Іванків
10'
Юрій Тимощук
35'
Богдан Панчук
69'
Олександр Карін
74'
Богдан Панчук
75'
Олександр Пушанко
4
4 тур
ФСК "Межиріччя"
-
СК "Легенда" Сілець
0 - 0
5
5 тур
СК "Легенда" Сілець
-
ФК "Галич-Фортуна" Бендюга
3 - 0
50'
Тарас Побережник
75'
Валерій Заседенець
82'
Юрій Збишко
6
6 тур
ФК "Вікторія" Волсвин
-
СК "Легенда" Сілець
3 - 0
10'
Іван Калинович
33'
Іван Калинович
46'
Іван Калинович
7
7 тур
СК "Легенда" Сілець
-
ФК "Ватра" Добрячин
7 - 0
17'
Юрій Збишко
22'
Тарас Побережник
55'
Валерій Заседенець
65'
Тарас Побережник
70'
Тарас Гуменюк
75'
Роман Копоть
90'
Юрій Ващишин
8
8 тур
ФК "Пристань"
-
СК "Легенда" Сілець
4 - 1
17'
Богдан Білецький
18'
Богдан Білецький
47'
Тарас Шокало
48'
Василь Луцьків
50'
Василь Луцьків
66'
Степан Демків
89'
Тарас Шокало
63'
Іван Мойсак
9
9 тур
СК "Легенда" Сілець
-
ФК "Прибужжя" Яструбичі
1 - 3
10'
Віталій Цімерман
18'
Мар'ян Крук
33'
Роман Крук
85'
Іван Слука
10
10 тур
ФСК "Бутини" Бутини
-
СК "Легенда" Сілець
1 - 0
19'
Сергій Левко
71'
Микола Пилипів
51'
Максим Ванько
11
11 тур
СК "Легенда" Сілець
-
ФК "Шахтар" Острів
0 - 1
45 2'
Віталій Троць
12
12 тур
СК "Легенда" Сілець
-
ФСК "Рата" Великі Мости
2 - 2
05'
Юрій Збишко
28'
Тарас Побережник
39'
Юрій Збишко
08'
Олег Божик
62'
Ігор Панас
90 1'
Ярослав Реклінський
13
13 тур
ФК "Куличків"
-
СК "Легенда" Сілець
1 - 3
65'
Віталій Русин
84'
Денис Скрипка
25'
Валерій Заседенець
50'
Юрій Збишко
69'
Іван Мойсак
80'
Олег Жабін
14
14 тур
ФСК "Вугільник" Гірник
-
СК "Легенда" Сілець
2 - 1
12'
Олексій Панченко
17'
Вадим Герус
75'
Володимир Сміхура
33'
Роман Чунис
39'
Володимир Коркішко
54'
Володимир Коркішко
15
15 тур
СК "Легенда" Сілець
-
ФСК "Межиріччя"
1 - 1
22'
Олег Жабін
33'
Михайло Цьмух
16
16 тур
ФК "Галич-Фортуна" Бендюга
-
СК "Легенда" Сілець
1 - 2
24'
Володимир Кіх
31'
Назар Турко
75'
Валерій Заседенець
77'
Олег Жабін
82'
Назар Турко
17
17 тур
СК "Легенда" Сілець
-
ФК "Вікторія" Волсвин
2 - 0
04'
Валерій Заседенець
90'
Валерій Заседенець
18
18 тур
ФК "Ватра" Добрячин
-
СК "Легенда" Сілець
1 - 0
53'
Матвій Гоневич
80'
Дмитро Музиченко
08'
Юрій Збишко
32'
Роман Копоть
58'
Андрій Квас
78'
Іван Мойсак
19
19 тур
СК "Легенда" Сілець
-
ФК "Пристань"
2 - 0
07'
Назар Турко
50'
Олег Жабін
20
20 тур
ФК "Прибужжя" Яструбичі
-
СК "Легенда" Сілець
0 - 0
38'
Євген Іванець
79'
Олександр Іванець
53'
Назар Турко
21
21 тур
СК "Легенда" Сілець
-
ФСК "Бутини" Бутини
3 - 1
22'
Валерій Заседенець
39'
Олег Жабін
70'
Олег Жабін
75'
Андрій Равлик
22
22 тур
ФК "Шахтар" Острів
-
СК "Легенда" Сілець
1 - 1
42'
Віталій Троць
85'
Ігор Бурнишев
89'
Іван Гремента
25'
Роман Копоть
42'
Олег Жабін
65'
Павло Цюпа
<<
<
травня 2024
>
>>
П
В
С
Ч
П
С
Н
29
30
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
Немає матчів матч протягом травня 2024
Немає матчів матч протягом травня 2024
Головна
Вища ліга
Календар
Події
Турнірна таблиця
Тільки календар
Команди
Матриця
Перша ліга
Календар
Події
Тільки календар
Кубки
Кубок Весни
Кубок Незалежності
Кубок Героїв
Область
Меморіал Юста
Таблиці
Кубок Мікльоша
Кубок Весни
Прем'єр-ліга
Перша ліга
Друга ліга
Третя ліга
Друга/третя ліга
Бомбардири
Кубок області
Футзал
Вища ліга
Перша ліга
Кубок
Табло результатів
Сьогодні