Головна
Вища ліга
Календар
Події
Турнірна таблиця
Тільки календар
Команди
Матриця
Перша ліга
Календар
Події
Тільки календар
Кубки
Кубок Весни
Кубок Незалежності
Кубок Героїв
Область
Меморіал Юста
Таблиці
Кубок Мікльоша
Кубок Весни
Прем'єр-ліга
Перша ліга
Друга ліга
Третя ліга
Друга/третя ліга
Бомбардири
Кубок області
Футзал
Вища ліга
Перша ліга
Кубок
Шахти
Шахтарів-героїв
Табло результатів
Сьогодні
1 ліга Л/о
М
Команда
І
О
1
Городок
4
9
2
Олесько
4
8
3
Жовква
4
6
4
ДТ Сокаль
3
6
5
Березів
4
5
6
Н.Розділ
3
4
7
Жидачів
4
4
8
Чорнушовичі
3
3
9
Шахтар Ч
2
3
10
"Богун"
3
3
11
Братковичі
4
1
Показати повну таблицю
3 ліга Л/о, гр. 1
М
Команда
І
О
1
Дубляни-ФК
2
6
2
Пикуловичі
3
6
3
Лопатин
2
4
4
Кам'янка-2
2
4
5
Борщовичі
2
3
6
Н.Яричів
0
0
7
Буськ
1
0
8
Ямпіль
1
0
9
Добротвір
3
0
Показати повну таблицю
3 ліга Л/о, гр. 2
М
Команда
І
О
1
Малехів
3
9
2
Репехів
2
6
3
Білка
3
4
4
Радехів
1
3
5
Підбірці
2
1
6
Гірник
1
0
7
Мостиська-2
1
0
8
Сокільники
1
0
9
Універ
2
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 1
М
Команда
І
РМ
О
1
В.Мости
2
1
4
2
Боянець
2
1
4
3
Пристань
2
-2
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 2
М
Команда
І
РМ
О
1
Карів
3
5
9
2
Хлівчани
3
3
6
3
Домашів
3
-1
3
4
Діброва
3
-7
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 3
М
Команда
І
РМ
О
1
Тартаків
3
1
6
2
Фусів/Торки
3
2
6
3
Горбків
3
0
4
4
Свитазів
3
-3
1
Показати повну таблицю
Весни, гр. 4
М
Команда
І
О
1
Павлів
3
7
2
Тетевчиці
3
6
3
Бабичі
3
4
4
Станин
3
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 5
М
Команда
І
РМ
О
1
Сілець
2
1
4
2
Соснівка
2
0
3
3
Межиріччя
2
-1
1
Показати повну таблицю
Весни, гр. 6
М
Команда
І
РМ
О
1
Гірник
3
16
9
2
Жвирка
3
4
6
3
Жужеляни
3
-1
3
4
Добрячин
3
-19
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 7
М
Команда
І
РМ
О
1
Яструбичі
2
5
6
2
Волсвин
2
1
3
3
Гірник-2
2
-6
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 8
М
Команда
І
РМ
О
1
Березівка
2
4
3
2
Барилів
2
-1
3
3
Миколаїв
2
-3
3
Показати повну таблицю
Вища ліга, бомбардири
Гол
М
Гравець
Команда
1
Божик О.
ВМос
22
2
Шокало Т.
Прис
14
3
Лозовий А.
Сілц
11
-
Діденко М.
Гірн
11
-
Крупник В.
Тетв
11
Повна таблиця
Суперники - "Юність" Верхня/Нижня Білка - Кубок Львівської області 2021
Суперники
Матчі
Пер.
Ніч.
Пор.
Голи
"Темп" Відники
6
4
1
1
15 - 6
ФК "Рух-2" Львів
5
5
0
0
15 - 4
"Карпати-2" Львів
5
5
0
0
13 - 4
ЛСК "Погонь" Львів
4
4
0
0
16 - 1
"Скала 1911" Стрий
4
3
1
0
9 - 5
ФК "Миколаїв"
4
2
0
2
7 - 5
ФК "Куликів"
4
2
1
1
6 - 5
"Фенікс" Підмонастир
4
2
2
0
3 - 1
"Лео-Кераміка" Львів
3
3
0
0
16 - 1
"Легінь" Брюховичі
3
3
0
0
8 - 2
МФК "Галичина" Дрогобич
3
3
0
0
8 - 2
ДЮШ "Львів"/СКК "Демня"
3
2
0
1
7 - 3
ФСК "Самбір"
2
2
0
0
10 - 1
"Жупан" Винники
2
2
0
0
8 - 1
ФК "Мостиська"
2
2
0
0
8 - 0
ДЮШ ФК "Львів"
2
2
0
0
6 - 1
"Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір
2
2
0
0
5 - 1
"Корміл" Давидів
2
2
0
0
5 - 0
ФСК "Яворів"
2
2
0
0
3 - 1
"Скеля" Жовква
1
1
0
0
12 - 0
"Скала" Вільховець
1
1
0
0
9 - 0
"Турбо" Березів
1
1
0
0
9 - 0
"Богун" Підзвіринець
1
1
0
0
8 - 0
"Сокіл" Золочів
1
1
0
0
8 - 0
"Датський текстиль" Сокаль
1
1
0
0
5 - 1
"Сокіл" В.Глібовичі
1
1
0
0
4 - 1
"Агрон" Великогаївська ОТГ
1
1
0
0
3 - 2
"Темп" Гірське
1
1
0
0
3 - 0
ФК "П'ятничани"
1
1
0
0
3 - 2
ФК "Універ"
1
1
0
0
3 - 1
ФСК "Колос" Прилбичі
1
1
0
0
3 - 1
СК "Нафтовик" Борислав
1
1
0
0
2 - 1
ФК "Підбірці"
1
0
1
0
3 - 3
"Рух U-17" Винники
1
0
0
1
2 - 4
ФК "Малехів"
1
0
0
1
2 - 3
СКК "Демня"
1
0
1
0
1 - 1
Головна
Вища ліга
Календар
Події
Турнірна таблиця
Тільки календар
Команди
Матриця
Перша ліга
Календар
Події
Тільки календар
Кубки
Кубок Весни
Кубок Незалежності
Кубок Героїв
Область
Меморіал Юста
Таблиці
Кубок Мікльоша
Кубок Весни
Прем'єр-ліга
Перша ліга
Друга ліга
Третя ліга
Друга/третя ліга
Бомбардири
Кубок області
Футзал
Вища ліга
Перша ліга
Кубок
Шахти
Шахтарів-героїв
Табло результатів
Сьогодні