Результати - Меморіал Ернеста Юста 2023 | |
Результати туру - |
Субота, 11.02.2023 року - 2 тур | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14 | 12:00 | "УФК Карпати U-17" Львів | 2 - 3 | ФК "Щирець" | |||||||
5 | 12:00 | ФК "Львів U-17" | 1 - 3 | "Колос" Городок | |||||||
3 | 16:00 | "Фенікс" Підмонастир | 5 - 1 | "Друзі ЗСУ" Кам'янеччина | |||||||
Неділя, 12.02.2023 року - 2 тур | |||||||||||
14 | 11:00 | "Агрон" Великогаївська ОТГ | 5 - 0 | СК "Легенда" Сілець | |||||||
7 | 11:00 | ФК "Покрова" Львів | 2 - 2 | "Скала" Вільховець | |||||||
11 | 13:00 | "Ультрас Карпати" Львів | 0 - 4 | ФК "Куликів" | |||||||
Субота, 18.02.2023 року - 2 тур | |||||||||||
2 | 11:30 | "Рух U-17" Винники | 4 - 2 | "Юність" Верхня/Нижня Білка | |||||||
8 | 12:00 | "Карпати-2" Львів | 5 - 0 | ФК "Поділля" (Великоберезовицька ТГ) | |||||||
Неділя, 19.02.2023 року - 2 тур | |||||||||||
4 | 11:00 | ФК "Олесько" | 4 - 1 | ФК "Сільмаш" Львів | |||||||
12 | 11:00 | СОК "Пульс-Авангард" Жидачів | 7 - 0 | "Дністер" Кам'яне | |||||||
1 | 13:00 | "Датський текстиль" Сокаль | 2 - 3 | ФСК "Колос" Прилбичі | |||||||
13 | 13:00 | "Сокіл" В.Глібовичі | 4 - 0 | FC "Sokil" Львів | |||||||
9 | 13:00 | "Босота" Чорнушовичі | 3 - 1 | "Рух-Збірна" Репехів | |||||||
10 | 13:00 | "Скала 1911" Стрий | 8 - 0 | "Сокіл" Никонковичі | |||||||
9 | 13:30 | ФСК "Самбір" | 1 - 2 | ФК "Жовква" | |||||||
4 | 15:00 | "Темп" Відники | 7 - 0 | ФСК "Вугільник" Гірник | |||||||
2 | 15:00 | "Легінь" Брюховичі | 1 - 1 | "Жупан" Винники | |||||||
Субота, 25.02.2023 року - 2 тур | |||||||||||
6 | 15:00 | ФК "П'ятничани" | 6 - 1 | ФК "Троянда" Ходорів | |||||||
1 | 16:00 | ФК "Рух U-19" Львів | 3 - 0 | "Стріла" Сулимів | |||||||
Неділя, 26.02.2023 року - 2 тур | |||||||||||
13 | 11:00 | ЛСК "Погонь" Львів | 2 - 1 | ФК "Ямпіль" | |||||||
6 | 15:00 | СК "Нафтовик" Борислав | 8 - 0 | "Сокіл" Муроване | |||||||
Субота, 04.03.2023 року - 2 тур | |||||||||||
3 | 18:30 | СК "Воля" Братковичі | 4 - 2 | "Турбо" Березів | |||||||
Неділя, 05.03.2023 року - 2 тур | |||||||||||
12 | 10:00 | МФК "Галичина" Дрогобич | 3 - 1 | "Темп" Гірське | |||||||
7 | 11:00 | ФК "Мостиська" | 4 - 0 | МФК "Нові імена" Львів | |||||||
11 | 12:00 | "Гірник" Новояворівськ | 5 - 3 | "Берізка" Підберізці | |||||||
8 | 18:00 | СКК "Крупсько" Крупське | 4 - 4 | "Стріла" Підгородище | |||||||
П'ятниця, 10.03.2023 року - 2 тур | |||||||||||
5 | 13:00 | ФК "Миколаїв" | 4 - 0 | ФК "Шахтар" Червоноград | |||||||
Неділя, 12.03.2023 року - 2 тур | |||||||||||
10 | 16:00 | СКК "Пісочна" | 2 - 0 | ФК "Новий Розділ" | |||||||