Головна
Вища ліга
Календар
Події
Турнірна таблиця
Тільки календар
Команди
Матриця
Перша ліга
Календар
Події
Тільки календар
Кубки
Кубок Весни
Кубок Незалежності
Кубок Героїв
Область
Меморіал Юста
Таблиці
Кубок Мікльоша
Кубок Весни
Прем'єр-ліга
Перша ліга
Друга ліга
Третя ліга
Друга/третя ліга
Бомбардири
Кубок області
Футзал
Вища ліга
Перша ліга
Кубок
Табло результатів
Сьогодні
1 ліга Л/о
М
Команда
І
О
1
Городок
5
12
2
ДТ Сокаль
5
10
3
Олесько
5
9
4
Березів
5
6
5
Жовква
4
6
6
Чорнушовичі
4
6
7
Шахтар Ч
4
5
8
"Богун"
4
4
9
Н.Розділ
4
4
10
Жидачів
5
4
11
Братковичі
5
1
Показати повну таблицю
3 ліга Л/о, гр. 1
М
Команда
І
О
1
Дубляни-ФК
3
7
2
Лопатин
3
7
3
Пикуловичі
3
6
4
Кам'янка-2
3
5
5
Ямпіль
2
3
6
Борщовичі
3
3
7
Н.Яричів
1
0
8
Буськ
1
0
9
Добротвір
3
0
Показати повну таблицю
3 ліга Л/о, гр. 2
М
Команда
І
О
1
Малехів
4
12
2
Білка
4
7
3
Репехів
2
6
4
Радехів
2
6
5
Мостиська-2
2
3
6
Підбірці
3
1
7
Гірник
2
0
8
Універ
3
0
9
Сокільники
2
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 1
М
Команда
І
РМ
О
1
В.Мости
2
1
4
2
Боянець
2
1
4
3
Пристань
2
-2
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 2
М
Команда
І
РМ
О
1
Карів
3
5
9
2
Хлівчани
3
3
6
3
Домашів
3
-1
3
4
Діброва
3
-7
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 3
М
Команда
І
РМ
О
1
Тартаків
3
1
6
2
Фусів/Торки
3
2
6
3
Горбків
3
0
4
4
Свитазів
3
-3
1
Показати повну таблицю
Весни, гр. 4
М
Команда
І
О
1
Павлів
3
7
2
Тетевчиці
3
6
3
Бабичі
3
4
4
Станин
3
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 5
М
Команда
І
РМ
О
1
Сілець
2
1
4
2
Соснівка
2
0
3
3
Межиріччя
2
-1
1
Показати повну таблицю
Весни, гр. 6
М
Команда
І
РМ
О
1
Гірник
3
16
9
2
Жвирка
3
4
6
3
Жужеляни
3
-1
3
4
Добрячин
3
-19
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 7
М
Команда
І
РМ
О
1
Яструбичі
2
5
6
2
Волсвин
2
1
3
3
Гірник-2
2
-6
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 8
М
Команда
І
РМ
О
1
Березівка
2
4
3
2
Барилів
2
-1
3
3
Миколаїв
2
-3
3
Показати повну таблицю
Вища ліга, бомбардири
Гол
М
Гравець
Команда
1
Божик О.
ВМос
22
2
Шокало Т.
Прис
14
3
Лозовий А.
Сілц
11
-
Діденко М.
Гірн
11
-
Крупник В.
Тетв
11
Повна таблиця
Календар - "Рух-Збірна" Репехів - Друга/Третя ліга Львівщини 2023 - Група 2
Тур
Назва туру
Дата
Початок
Господар
Гості
Результат
1
1 тур
14.05.2023
17:00 год.
"Босота" Чорнушовичі
-
"Рух-Збірна" Репехів
6 - 2
2
2 тур
21.05.2023
16:00 год.
"Рух-Збірна" Репехів
-
"Скала" Вільховець
1 - 2
3
3 тур
28.05.2023
13:00 год.
"Юність-2" Верхня Білка
-
"Рух-Збірна" Репехів
2 - 1
5
5 тур
11.06.2023
16:00 год.
"Рух-Збірна" Репехів
-
"Стріла" Підгородище
1 - 3
6
6 тур
18.06.2023
15:00 год.
"Стріла" Сулимів
-
"Рух-Збірна" Репехів
5 - 0
7
7 тур
25.06.2023
14:00 год.
"Рух-Збірна" Репехів
-
"Сокіл" В.Глібовичі
3 - 2
8
8 тур
02.07.2023
17:00 год.
ФК "Дубляни"
-
"Рух-Збірна" Репехів
0 - 4
9
9 тур
03.06.2023
17:00 год.
"Рух-Збірна" Репехів
-
"Берізка" Підберізці
1 - 1
10
10 тур
16.07.2023
13:00 год.
"Рух-Збірна" Репехів
-
"Босота" Чорнушовичі
3 - 3
11
11 тур
23.07.2023
13:00 год.
"Скала" Вільховець
-
"Рух-Збірна" Репехів
0 - 0
12
12 тур
03.09.2023
15:00 год.
"Рух-Збірна" Репехів
-
"Юність-2" Верхня Білка
0 - 4
14
14 тур
13.08.2023
13:00 год.
"Стріла" Підгородище
-
"Рух-Збірна" Репехів
4 - 1
15
15 тур
19.08.2023
14:30 год.
"Рух-Збірна" Репехів
-
"Стріла" Сулимів
0 - 6
16
16 тур
27.08.2023
17:00 год.
"Сокіл" В.Глібовичі
-
"Рух-Збірна" Репехів
5 - 1
17
17 тур
10.09.2023
15:00 год.
"Рух-Збірна" Репехів
-
ФК "Дубляни"
0 - 0
18
18 тур
17.09.2023
14:00 год.
"Берізка" Підберізці
-
"Рух-Збірна" Репехів
5 - 1
<<
<
травня 2024
>
>>
П
В
С
Ч
П
С
Н
29
30
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
Немає матчів матч протягом травня 2024
Немає матчів матч протягом травня 2024
Головна
Вища ліга
Календар
Події
Турнірна таблиця
Тільки календар
Команди
Матриця
Перша ліга
Календар
Події
Тільки календар
Кубки
Кубок Весни
Кубок Незалежності
Кубок Героїв
Область
Меморіал Юста
Таблиці
Кубок Мікльоша
Кубок Весни
Прем'єр-ліга
Перша ліга
Друга ліга
Третя ліга
Друга/третя ліга
Бомбардири
Кубок області
Футзал
Вища ліга
Перша ліга
Кубок
Табло результатів
Сьогодні