Головна
Вища ліга
Календар
Події
Турнірна таблиця
Тільки календар
Команди
Матриця
Перша ліга
Календар
Події
Тільки календар
Кубки
Кубок Весни
Кубок Незалежності
Кубок Героїв
Область
Меморіал Юста
Таблиці
Кубок Мікльоша
Кубок Весни
Прем'єр-ліга
Перша ліга
Друга ліга
Третя ліга
Друга/третя ліга
Бомбардири
Кубок області
Футзал
Вища ліга
Перша ліга
Кубок
Табло результатів
Сьогодні
1 ліга Л/о
М
Команда
І
О
1
Олесько
5
9
2
Городок
4
9
3
ДТ Сокаль
4
7
4
Жовква
4
6
5
Березів
4
5
6
Шахтар Ч
4
5
7
Н.Розділ
3
4
8
Жидачів
4
4
9
Чорнушовичі
3
3
10
"Богун"
3
3
11
Братковичі
4
1
Показати повну таблицю
3 ліга Л/о, гр. 1
М
Команда
І
О
1
Дубляни-ФК
3
7
2
Лопатин
3
7
3
Пикуловичі
3
6
4
Кам'янка-2
3
5
5
Ямпіль
2
3
6
Борщовичі
3
3
7
Н.Яричів
1
0
8
Буськ
1
0
9
Добротвір
3
0
Показати повну таблицю
3 ліга Л/о, гр. 2
М
Команда
І
О
1
Малехів
3
9
2
Репехів
2
6
3
Білка
3
4
4
Радехів
1
3
5
Мостиська-2
2
3
6
Підбірці
3
1
7
Гірник
1
0
8
Сокільники
1
0
9
Універ
2
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 1
М
Команда
І
РМ
О
1
В.Мости
2
1
4
2
Боянець
2
1
4
3
Пристань
2
-2
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 2
М
Команда
І
РМ
О
1
Карів
3
5
9
2
Хлівчани
3
3
6
3
Домашів
3
-1
3
4
Діброва
3
-7
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 3
М
Команда
І
РМ
О
1
Тартаків
3
1
6
2
Фусів/Торки
3
2
6
3
Горбків
3
0
4
4
Свитазів
3
-3
1
Показати повну таблицю
Весни, гр. 4
М
Команда
І
О
1
Павлів
3
7
2
Тетевчиці
3
6
3
Бабичі
3
4
4
Станин
3
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 5
М
Команда
І
РМ
О
1
Сілець
2
1
4
2
Соснівка
2
0
3
3
Межиріччя
2
-1
1
Показати повну таблицю
Весни, гр. 6
М
Команда
І
РМ
О
1
Гірник
3
16
9
2
Жвирка
3
4
6
3
Жужеляни
3
-1
3
4
Добрячин
3
-19
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 7
М
Команда
І
РМ
О
1
Яструбичі
2
5
6
2
Волсвин
2
1
3
3
Гірник-2
2
-6
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 8
М
Команда
І
РМ
О
1
Березівка
2
4
3
2
Барилів
2
-1
3
3
Миколаїв
2
-3
3
Показати повну таблицю
Вища ліга, бомбардири
Гол
М
Гравець
Команда
1
Божик О.
ВМос
22
2
Шокало Т.
Прис
14
3
Лозовий А.
Сілц
11
-
Діденко М.
Гірн
11
-
Крупник В.
Тетв
11
Повна таблиця
Календар - ФСК "Вугільник" Гірник - Чемпіонат Червоноградського району
Тур
Назва туру
Стадіон
Результат
Суддя
1
1 тур
ФК "Куличків"
-
ФСК "Вугільник" Гірник
1 - 2
14'
Віталій Савіцький
86'
Володимир Білаш
14'
Віталій Шайнюк
44'
Олег Жук
82'
Віталій Шайнюк
2
2 тур
ФСК "Вугільник" Гірник
-
ФК "Пристань"
5 - 1
20'
Віктор Турко
25'
Богдан Панчук
35'
Василь Чорноусько
43'
Тарас Скоропад
48'
Віталій Шайнюк
52'
Вадим Герус
54'
Юрій Стрельбицький
72'
Олег Жук
58'
Василь Луцьків
3
3 тур
СК "Легенда" Сілець
-
ФСК "Вугільник" Гірник
2 - 4
37'
Тарас Побережник
83'
Віталій Іванків
10'
Юрій Тимощук
35'
Богдан Панчук
69'
Олександр Карін
74'
Богдан Панчук
75'
Олександр Пушанко
4
4 тур
ФСК "Вугільник" Гірник
-
ФК "Прибужжя" Яструбичі
3 - 0
17'
Юрій Завадський
41'
Богдан Панчук
51'
Олег Жук
5
5 тур
ФСК "Межиріччя"
-
ФСК "Вугільник" Гірник
0 - 4
35'
Василь Чорноусько
51'
Тарас Скоропад
60'
Вадим Герус
90'
Роман Маяк
6
6 тур
ФСК "Вугільник" Гірник
-
ФСК "Бутини" Бутини
7 - 0
04'
Василь Чорноусько
12'
Олег Жук
49'
Юрій Тимощук
65'
Юрій Тимощук
68'
Олександр Пушанко
70'
Юрій Завадський
75'
Віктор Турко
7
7 тур
ФК "Галич-Фортуна" Бендюга
-
ФСК "Вугільник" Гірник
1 - 3
68'
Григорій Сайкевич
17'
Олександр Пушанко
53'
Вадим Герус
78'
Олег Жук
86'
Вадим Герус
8
8 тур
ФСК "Вугільник" Гірник
-
ФК "Шахтар" Острів
0 - 1
79'
Іван Гремента
9
9 тур
ФК "Вікторія" Волсвин
-
ФСК "Вугільник" Гірник
1 - 3
40'
Богдан Литвинчук
03'
Василь Чорноусько
27'
Вадим Герус
54'
Антон Малицький
10
10 тур
ФСК "Вугільник" Гірник
-
ФСК "Рата" Великі Мости
1 - 0
09'
Олексій Панченко
38'
Олександр Пушанко
56'
Олександр Пушанко
59'
Олег Божик
11
11 тур
ФК "Ватра" Добрячин
-
ФСК "Вугільник" Гірник
0 - 3
21'
Олексій Панченко
30'
Юрій Завадський
45'
Олексій Панченко
12
12 тур
ФСК "Вугільник" Гірник
-
ФК "Куличків"
9 - 0
02'
Олег Жук
11'
Олександр Пушанко
27'
Олександр Пушанко
36'
Віталій Шайнюк
37'
Василь Чорноусько
50'
Вадим Герус
70'
Олександр Єпіфанов
75'
Олександр Єпіфанов
85'
Олександр Єпіфанов
13
13 тур
ФК "Пристань"
-
ФСК "Вугільник" Гірник
2 - 3
40'
Тарас Малко
46'
Богдан Білецький
21'
Олександр Пушанко
25'
Юрій Завадський
34'
Василь Чорноусько
69'
Андрій Литвинюк
14
14 тур
ФСК "Вугільник" Гірник
-
СК "Легенда" Сілець
2 - 1
12'
Олексій Панченко
17'
Вадим Герус
75'
Володимир Сміхура
33'
Роман Чунис
39'
Володимир Коркішко
54'
Володимир Коркішко
15
15 тур
ФК "Прибужжя" Яструбичі
-
ФСК "Вугільник" Гірник
0 - 1
68'
Едуард Крук
33'
Василь Чорноусько
16
16 тур
ФСК "Вугільник" Гірник
-
ФСК "Межиріччя"
7 - 0
10'
Вадим Герус
18'
Василь Чорноусько
32'
Вадим Герус
47'
Вадим Герус
65'
Тарас Скоропад
72'
Олексій Панченко
90'
Андрій Скіра
17
17 тур
ФСК "Бутини" Бутини
-
ФСК "Вугільник" Гірник
0 - 6
17'
Олександр Пушанко
43'
Олександр Пушанко
50'
Олександр Пушанко
52'
Олександр Пушанко
71'
Роман Маяк
76'
Роман Маяк
18
18 тур
ФСК "Вугільник" Гірник
-
ФК "Галич-Фортуна" Бендюга
4 - 2
10'
Василь Чорноусько
29'
Олег Жук
32'
Василь Чорноусько
38'
Сергій Піх
44'
Сергій Піх
44'
Вадим Герус
63'
Олексій Панченко
66'
Василь Чорноусько
28'
Григорій Сайкевич
44'
Григорій Сайкевич
19
19 тур
ФК "Шахтар" Острів
-
ФСК "Вугільник" Гірник
0 - 0
90'
Юрій Сементух
20
20 тур
ФСК "Вугільник" Гірник
-
ФК "Вікторія" Волсвин
6 - 1
17'
Олексій Панченко
33'
Юрій Завадський
40'
Віталій Шайнюк
52'
Тарас Скоропад
55'
Юрій Стрельбицький
75'
Павло Невиник
80'
Олексій Панченко
56'
Андрій Поліщук
21
21 тур
ФСК "Рата" Великі Мости
-
ФСК "Вугільник" Гірник
0 - 0
22
22 тур
ФСК "Вугільник" Гірник
-
ФК "Ватра" Добрячин
1 - 0
69'
Юрій Тимощук
<<
<
травня 2024
>
>>
П
В
С
Ч
П
С
Н
29
30
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
Немає матчів матч протягом травня 2024
Немає матчів матч протягом травня 2024
Головна
Вища ліга
Календар
Події
Турнірна таблиця
Тільки календар
Команди
Матриця
Перша ліга
Календар
Події
Тільки календар
Кубки
Кубок Весни
Кубок Незалежності
Кубок Героїв
Область
Меморіал Юста
Таблиці
Кубок Мікльоша
Кубок Весни
Прем'єр-ліга
Перша ліга
Друга ліга
Третя ліга
Друга/третя ліга
Бомбардири
Кубок області
Футзал
Вища ліга
Перша ліга
Кубок
Табло результатів
Сьогодні