Головна
Вища ліга
Календар
Події
Турнірна таблиця
Тільки календар
Команди
Матриця
Перша ліга
Календар
Події
Тільки календар
Кубки
Кубок Весни
Кубок Незалежності
Кубок Героїв
Область
Меморіал Юста
Таблиці
Кубок Мікльоша
Кубок Весни
Прем'єр-ліга
Перша ліга
Друга ліга
Третя ліга
Друга/третя ліга
Бомбардири
Кубок області
Футзал
Вища ліга
Перша ліга
Кубок
Табло результатів
Сьогодні
1 ліга Л/о
М
Команда
І
О
1
Городок
5
12
2
ДТ Сокаль
5
10
3
Олесько
5
9
4
Березів
5
6
5
Жовква
4
6
6
Чорнушовичі
4
6
7
Шахтар Ч
4
5
8
"Богун"
4
4
9
Н.Розділ
4
4
10
Жидачів
5
4
11
Братковичі
5
1
Показати повну таблицю
3 ліга Л/о, гр. 1
М
Команда
І
О
1
Дубляни-ФК
3
7
2
Лопатин
3
7
3
Пикуловичі
3
6
4
Кам'янка-2
3
5
5
Ямпіль
2
3
6
Борщовичі
3
3
7
Н.Яричів
1
0
8
Буськ
1
0
9
Добротвір
3
0
Показати повну таблицю
3 ліга Л/о, гр. 2
М
Команда
І
О
1
Малехів
4
12
2
Білка
4
7
3
Репехів
2
6
4
Радехів
2
6
5
Мостиська-2
2
3
6
Підбірці
3
1
7
Гірник
2
0
8
Універ
3
0
9
Сокільники
2
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 1
М
Команда
І
РМ
О
1
В.Мости
2
1
4
2
Боянець
2
1
4
3
Пристань
2
-2
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 2
М
Команда
І
РМ
О
1
Карів
3
5
9
2
Хлівчани
3
3
6
3
Домашів
3
-1
3
4
Діброва
3
-7
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 3
М
Команда
І
РМ
О
1
Тартаків
3
1
6
2
Фусів/Торки
3
2
6
3
Горбків
3
0
4
4
Свитазів
3
-3
1
Показати повну таблицю
Весни, гр. 4
М
Команда
І
О
1
Павлів
3
7
2
Тетевчиці
3
6
3
Бабичі
3
4
4
Станин
3
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 5
М
Команда
І
РМ
О
1
Сілець
2
1
4
2
Соснівка
2
0
3
3
Межиріччя
2
-1
1
Показати повну таблицю
Весни, гр. 6
М
Команда
І
РМ
О
1
Гірник
3
16
9
2
Жвирка
3
4
6
3
Жужеляни
3
-1
3
4
Добрячин
3
-19
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 7
М
Команда
І
РМ
О
1
Яструбичі
2
5
6
2
Волсвин
2
1
3
3
Гірник-2
2
-6
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 8
М
Команда
І
РМ
О
1
Березівка
2
4
3
2
Барилів
2
-1
3
3
Миколаїв
2
-3
3
Показати повну таблицю
Вища ліга, бомбардири
Гол
М
Гравець
Команда
1
Божик О.
ВМос
22
2
Шокало Т.
Прис
14
3
Лозовий А.
Сілц
11
-
Діденко М.
Гірн
11
-
Крупник В.
Тетв
11
Повна таблиця
Календар - СК "Легенда" Сілець - Вища ліга 2023
Тур
Назва туру
Стадіон
Результат
Суддя
1
1 тур
ФК "Пристань"
-
СК "Легенда" Сілець
1 - 3
-
69'
Микола Пилипів
75'
Тарас Шокало
13'
Тарас Побережник
26'
Юрій Збишко
52'
Михайло Ващишин
2
2 тур
ФК "Прибужжя" Яструбичі
-
СК "Легенда" Сілець
0 - 0
-
56'
Андрій Лозовий
3
3 тур
ФСК "Межиріччя"
-
СК "Легенда" Сілець
0 - 1
-
02'
Назарій Шипот
52'
Назарій Шипот
02'
Андрій Лозовий
38'
Максим Ванько
40'
Юрій Збишко
90'
Володимир Боднар
4
4 тур
СК "Легенда" Сілець
-
ФК "Боянець"
4 - 3
-
32'
Андрій Лозовий
34'
Андрій Лозовий
80'
Андрій Лозовий
08'
Віктор Троць
18'
Михайло Великий
30'
Віталій Чорній
70'
Андрій Цімерман
5
5 тур
СК "Легенда" Сілець
-
ФК "Промінь" Тетевчиці
2 - 1
-
15'
Володимир Боднар
25'
Тарас Побережник
65'
Олександр Іванець
31'
Володимир Крупник
6
6 тур
ФСК "Вугільник" Гірник
-
СК "Легенда" Сілець
3 - 1
-
40'
Павло Невиник
46'
Андрій Литвинюк
71'
Тарас Скоропад
74'
Андрій Литвинюк
83'
Тарас Скоропад
49'
Володимир Боднар
72'
Олександр Іванець
7
7 тур
СК "Легенда" Сілець
-
ФСК "Рата" Великі Мости
1 - 3
-
33'
Павло Турко
17'
Олег Божик
38'
Ігор Береза
38'
Олег Божик
65'
Олег Божик
67'
Василь Сенюк
88'
Анатолій Тітунін
8
8 тур
ФК "Шахтар-2" Червоноград
-
СК "Легенда" Сілець
2 - 2
-
68'
Владислав Бедза
87'
Михайло Корінь
39'
Юрій Збишко
42'
Іван Мойсак
83'
Юрій Гнатів
90 1'
Андрій Лозовий
9
9 тур
СК "Легенда" Сілець
-
СК "Воля" Поториця
4 - 1
-
06'
Андрій Лозовий
37'
Андрій Лозовий
44'
Олександр Пушанко
55'
Павло Турко
67'
Олександр Пушанко
18'
Юрій Ребрина
19'
Артур Герус
38'
Юрій Послєднік
10
10 тур
СК "Легенда" Сілець
-
ФК "Пристань"
2 - 2
-
35'
Олександр Пушанко
68'
Тарас Меда
78'
Тарас Побережник
90 4'
Володимир Боднар
12'
Ігор Кулієвич
35'
Микола Пилипів
65'
Тарас Шокало
11
11 тур
СК "Легенда" Сілець
-
ФК "Прибужжя" Яструбичі
4 - 1
-
02'
Віталій Троць
25'
Андрій Лозовий
67'
Іван Тимчак
80'
Віталій Троць
90'
Олександр Пушанко
40'
Григорій Сайкевич
55'
Григорій Сайкевич
67'
Назар Старощук
12
12 тур
СК "Легенда" Сілець
-
ФСК "Межиріччя"
2 - 2
-
07'
Владислав Качмар
51'
Іван Тимчак
51'
Олександр Пушанко
75'
Олександр Іванець
25'
Ігор Дрегля
39'
Владислав Кудима
63'
Юрій Клодзінський
13
13 тур
ФК "Боянець"
-
СК "Легенда" Сілець
1 - 2
-
60'
Іван Шпилюк
73'
Віктор Троць
18'
Віталій Троць
79'
Віталій Троць
14
14 тур
ФК "Промінь" Тетевчиці
-
СК "Легенда" Сілець
1 - 3
-
71'
Богдан Левіновський
88'
Андрій Шостак
89'
Тарас Ткачук
17'
Віталій Троць
39'
Іван Тимчак
51'
Андрій Лозовий
57'
Андрій Лозовий
66'
Віталій Троць
70'
Тарас Меда
15
15 тур
СК "Легенда" Сілець
-
ФСК "Вугільник" Гірник
7 - 0
-
04'
Віталій Троць
20'
Олександр Пушанко
25'
Іван Мойсак
49'
Віталій Троць
60'
Андрій Лозовий
75'
Віталій Троць
90 1'
Іван Тимчак
16
16 тур
ФСК "Рата" Великі Мости
-
СК "Легенда" Сілець
3 - 0
-
36'
Сергій Магера
57'
Андрій Сак
61'
Олег Божик
69'
Андрій Сак
83'
Олег Божик
74'
Олександр Пушанко
74'
Олександр Пушанко
17
17 тур
СК "Легенда" Сілець
-
ФК "Шахтар-2" Червоноград
2 - 0
-
01'
Андрій Лозовий
05'
Андрій Лозовий
65'
Володимир Боднар
90 2'
Максим Ванько
30'
Володимир Цегелик
42'
Руслан Мартич
47'
Михайло Корінь
65'
Антон Кусий
18
18 тур
СК "Воля" Поториця
-
СК "Легенда" Сілець
3 - 2
-
30'
Андрій Жарський
40'
Тарас Кузьма
56'
Тарас Кузьма
70'
Тарас Кузьма
74'
Олег Кохан
60'
Владислав Качмар
80'
Віталій Троць
<<
<
травня 2024
>
>>
П
В
С
Ч
П
С
Н
29
30
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
Немає матчів матч протягом травня 2024
Немає матчів матч протягом травня 2024
Головна
Вища ліга
Календар
Події
Турнірна таблиця
Тільки календар
Команди
Матриця
Перша ліга
Календар
Події
Тільки календар
Кубки
Кубок Весни
Кубок Незалежності
Кубок Героїв
Область
Меморіал Юста
Таблиці
Кубок Мікльоша
Кубок Весни
Прем'єр-ліга
Перша ліга
Друга ліга
Третя ліга
Друга/третя ліга
Бомбардири
Кубок області
Футзал
Вища ліга
Перша ліга
Кубок
Табло результатів
Сьогодні