Головна
Вища ліга
Календар
Події
Турнірна таблиця
Тільки календар
Команди
Матриця
Перша ліга
Календар
Події
Тільки календар
Кубки
Кубок Весни
Кубок Незалежності
Кубок Героїв
Область
Меморіал Юста
Таблиці
Кубок Мікльоша
Кубок Весни
Прем'єр-ліга
Перша ліга
Друга ліга
Третя ліга
Друга/третя ліга
Бомбардири
Кубок області
Футзал
Вища ліга
Перша ліга
Кубок
Шахти
Шахтарів-героїв
Табло результатів
Сьогодні
1 ліга Л/о
М
Команда
І
О
1
Городок
3
6
2
ДТ Сокаль
2
6
3
Олесько
3
5
4
Березів
3
5
4
Жовква
3
5
6
"Богун"
2
3
7
Н.Розділ
2
3
8
Чорнушовичі
3
3
9
Братковичі
3
1
9
Жидачів
3
1
11
Шахтар Ч
1
0
Показати повну таблицю
3 ліга Л/о, гр. 1
М
Команда
І
О
1
Дубляни-ФК
1
3
2
Борщовичі
1
3
3
Пикуловичі
2
3
4
Лопатин
1
1
5
Кам'янка-2
1
1
6
Буськ
0
0
6
Ямпіль
0
0
6
Н.Яричів
0
0
9
Добротвір
2
0
Показати повну таблицю
3 ліга Л/о, гр. 2
М
Команда
І
О
1
Репехів
2
6
2
Малехів
2
6
3
Білка
2
3
4
Радехів
0
0
4
Сокільники
0
0
4
Гірник
0
0
7
Підбірці
1
0
8
Мостиська-2
1
0
9
Універ
2
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 1
М
Команда
І
РМ
О
1
В.Мости
2
1
4
2
Боянець
2
1
4
3
Пристань
2
-2
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 2
М
Команда
І
РМ
О
1
Карів
3
5
9
2
Хлівчани
3
3
6
3
Домашів
3
-1
3
4
Діброва
3
-7
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 3
М
Команда
І
РМ
О
1
Тартаків
3
1
6
2
Фусів/Торки
3
2
6
3
Горбків
3
0
4
4
Свитазів
3
-3
1
Показати повну таблицю
Весни, гр. 4
М
Команда
І
О
1
Павлів
3
7
2
Тетевчиці
3
6
3
Бабичі
3
4
4
Станин
3
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 5
М
Команда
І
РМ
О
1
Сілець
2
1
4
2
Соснівка
2
0
3
3
Межиріччя
2
-1
1
Показати повну таблицю
Весни, гр. 6
М
Команда
І
РМ
О
1
Гірник
3
16
9
2
Жвирка
3
4
6
3
Жужеляни
3
-1
3
4
Добрячин
3
-19
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 7
М
Команда
І
РМ
О
1
Яструбичі
2
5
6
2
Волсвин
2
1
3
3
Гірник-2
2
-6
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 8
М
Команда
І
РМ
О
1
Березівка
2
4
3
2
Барилів
2
-1
3
3
Миколаїв
2
-3
3
Показати повну таблицю
Вища ліга, бомбардири
Гол
М
Гравець
Команда
1
Божик О.
ВМос
22
2
Шокало Т.
Прис
14
3
Лозовий А.
Сілц
11
-
Діденко М.
Гірн
11
-
Крупник В.
Тетв
11
Повна таблиця
Календар - ФСК "Вугільник" Гірник (Ю-30) - Відкритий чемпіонат Червонограда з міні-футболу 2020
Тур
Назва туру
Дата
Початок
Господар
Гості
Результат
1
1 тур
21.11.2020
15:10 год.
ФСК "Вугільник" Гірник (Ю-30)
-
ФСК "Межиріччя"
5 - 1
2
2 тур
22.11.2020
16:00 год.
"Сокіл" Сокаль
-
ФСК "Вугільник" Гірник (Ю-30)
5 - 2
3
3 тур
28.11.2020
13:30 год.
ФСК "Вугільник" Гірник (Ю-30)
-
"Євро Балкон" Волсвин
13 - 2
4
4 тур
29.11.2020
17:40 год.
"Датський текстиль" Сокаль
-
ФСК "Вугільник" Гірник (Ю-30)
2 - 1
5
5 тур
05.12.2020
15:10 год.
ФСК "Вугільник" Гірник (Ю-30)
-
"Cop Team" Червоноград
11 - 5
6
6 тур
06.12.2020
13:30 год.
МФК "Старе місто" Червоноград
-
ФСК "Вугільник" Гірник (Ю-30)
4 - 4
7
7 тур
12.12.2020
16:50 год.
ФСК "Вугільник" Гірник (Ю-30)
-
"Футзал Юніор" Червоноград
9 - 2
8
8 тур
12.12.2020
13:30 год.
ФСК "Вугільник" Гірник
-
ФСК "Вугільник" Гірник (Ю-30)
3 - 7
9
9 тур
19.12.2020
15:10 год.
ФСК "Вугільник" Гірник (Ю-30)
-
ФК "Галич-Фортуна" Бендюга
2 - 3
10
10 тур
20.12.2020
16:50 год.
"ІКЕА" Нововолинськ
-
ФСК "Вугільник" Гірник (Ю-30)
5 - 4
11
11 тур
25.12.2020
14:10 год.
ФК "Шахтар" Червоноград
-
ФСК "Вугільник" Гірник (Ю-30)
3 - 2
12
12 тур
26.12.2020
15:10 год.
ФК "Жужеляни"
-
ФСК "Вугільник" Гірник (Ю-30)
2 - 9
13
13 тур
27.12.2020
13:30 год.
ФСК "Вугільник" Гірник (Ю-30)
-
ФК "Ера" Соснівка
3 - 8
Головна
Вища ліга
Календар
Події
Турнірна таблиця
Тільки календар
Команди
Матриця
Перша ліга
Календар
Події
Тільки календар
Кубки
Кубок Весни
Кубок Незалежності
Кубок Героїв
Область
Меморіал Юста
Таблиці
Кубок Мікльоша
Кубок Весни
Прем'єр-ліга
Перша ліга
Друга ліга
Третя ліга
Друга/третя ліга
Бомбардири
Кубок області
Футзал
Вища ліга
Перша ліга
Кубок
Шахти
Шахтарів-героїв
Табло результатів
Сьогодні