Головна
Вища ліга
Календар
Події
Турнірна таблиця
Тільки календар
Команди
Матриця
Перша ліга
Календар
Події
Тільки календар
Кубки
Кубок Весни
Кубок Незалежності
Кубок Героїв
Область
Меморіал Юста
Таблиці
Кубок Мікльоша
Кубок Весни
Прем'єр-ліга
Перша ліга
Друга ліга
Третя ліга
Друга/третя ліга
Бомбардири
Кубок області
Футзал
Вища ліга
Перша ліга
Кубок
Шахти
Шахтарів-героїв
Табло результатів
Сьогодні
1 ліга Л/о
М
Команда
І
О
1
Городок
4
9
2
Жовква
4
6
3
ДТ Сокаль
2
6
4
Березів
3
5
5
Олесько
3
5
6
Н.Розділ
3
4
7
Чорнушовичі
3
3
8
"Богун"
3
3
9
Братковичі
3
1
9
Жидачів
3
1
11
Шахтар Ч
1
0
Показати повну таблицю
3 ліга Л/о, гр. 1
М
Команда
І
О
1
Кам'янка-2
2
4
2
Дубляни-ФК
1
3
3
Борщовичі
1
3
4
Пикуловичі
2
3
5
Лопатин
1
1
6
Буськ
0
0
6
Ямпіль
0
0
6
Н.Яричів
0
0
9
Добротвір
3
0
Показати повну таблицю
3 ліга Л/о, гр. 2
М
Команда
І
О
1
Репехів
2
6
2
Малехів
2
6
3
Білка
2
3
4
Радехів
0
0
4
Сокільники
0
0
4
Гірник
0
0
7
Підбірці
1
0
8
Мостиська-2
1
0
9
Універ
2
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 1
М
Команда
І
РМ
О
1
В.Мости
2
1
4
2
Боянець
2
1
4
3
Пристань
2
-2
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 2
М
Команда
І
РМ
О
1
Карів
3
5
9
2
Хлівчани
3
3
6
3
Домашів
3
-1
3
4
Діброва
3
-7
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 3
М
Команда
І
РМ
О
1
Тартаків
3
1
6
2
Фусів/Торки
3
2
6
3
Горбків
3
0
4
4
Свитазів
3
-3
1
Показати повну таблицю
Весни, гр. 4
М
Команда
І
О
1
Павлів
3
7
2
Тетевчиці
3
6
3
Бабичі
3
4
4
Станин
3
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 5
М
Команда
І
РМ
О
1
Сілець
2
1
4
2
Соснівка
2
0
3
3
Межиріччя
2
-1
1
Показати повну таблицю
Весни, гр. 6
М
Команда
І
РМ
О
1
Гірник
3
16
9
2
Жвирка
3
4
6
3
Жужеляни
3
-1
3
4
Добрячин
3
-19
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 7
М
Команда
І
РМ
О
1
Яструбичі
2
5
6
2
Волсвин
2
1
3
3
Гірник-2
2
-6
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 8
М
Команда
І
РМ
О
1
Березівка
2
4
3
2
Барилів
2
-1
3
3
Миколаїв
2
-3
3
Показати повну таблицю
Вища ліга, бомбардири
Гол
М
Гравець
Команда
1
Божик О.
ВМос
22
2
Шокало Т.
Прис
14
3
Лозовий А.
Сілц
11
-
Діденко М.
Гірн
11
-
Крупник В.
Тетв
11
Повна таблиця
Календар - "Футзал Юніор" Червоноград - Відкритий чемпіонат Червонограда з міні-футболу 2020
Тур
Назва туру
Дата
Початок
Господар
Гості
Результат
1
1 тур
21.11.2020
16:00 год.
"Футзал Юніор" Червоноград
-
ФК "Ера" Соснівка
1 - 12
2
2 тур
01.12.2020
19:00 год.
ФК "Шахтар" Червоноград
-
"Футзал Юніор" Червоноград
13 - 2
3
3 тур
28.11.2020
16:00 год.
"Футзал Юніор" Червоноград
-
ФСК "Межиріччя"
1 - 11
4
4 тур
29.11.2020
14:20 год.
"Сокіл" Сокаль
-
"Футзал Юніор" Червоноград
15 - 2
5
5 тур
05.12.2020
16:50 год.
"Футзал Юніор" Червоноград
-
"Євро Балкон" Волсвин
2 - 9
6
6 тур
06.12.2020
17:40 год.
"Датський текстиль" Сокаль
-
"Футзал Юніор" Червоноград
14 - 2
7
7 тур
12.12.2020
16:50 год.
ФСК "Вугільник" Гірник (Ю-30)
-
"Футзал Юніор" Червоноград
9 - 2
8
8 тур
13.12.2020
17:40 год.
"Футзал Юніор" Червоноград
-
"Cop Team" Червоноград
2 - 11
9
9 тур
19.12.2020
17:40 год.
МФК "Старе місто" Червоноград
-
"Футзал Юніор" Червоноград
7 - 1
10
10 тур
20.12.2020
18:30 год.
"Футзал Юніор" Червоноград
-
ФСК "Вугільник" Гірник
1 - 7
11
11 тур
25.12.2020
15:00 год.
ФК "Жужеляни"
-
"Футзал Юніор" Червоноград
8 - 2
12
12 тур
26.12.2020
14:20 год.
"ІКЕА" Нововолинськ
-
"Футзал Юніор" Червоноград
18 - 1
13
13 тур
27.12.2020
18:30 год.
"Футзал Юніор" Червоноград
-
ФК "Галич-Фортуна" Бендюга
5 - 9
Головна
Вища ліга
Календар
Події
Турнірна таблиця
Тільки календар
Команди
Матриця
Перша ліга
Календар
Події
Тільки календар
Кубки
Кубок Весни
Кубок Незалежності
Кубок Героїв
Область
Меморіал Юста
Таблиці
Кубок Мікльоша
Кубок Весни
Прем'єр-ліга
Перша ліга
Друга ліга
Третя ліга
Друга/третя ліга
Бомбардири
Кубок області
Футзал
Вища ліга
Перша ліга
Кубок
Шахти
Шахтарів-героїв
Табло результатів
Сьогодні